bugün

(bkz: özel mesaj) *.
böyle tam melankoli sularında yüzerkeen girdiğiniz entrynin sonuna yıldızlı bakınızla koyduğunuz cümlecik..
hani bunu okuyan bir yazar halimi hatrımı sorsun da konuşalım da özel mesaj kısmının yanındaki sayım artsın düşüncesi.. *
- hayırdır neyin var senin
- çok yalnızım be sözlük
- oo bak bu konu beni aşar
- neden
- yalnizlik paylasilmaz
- cok yalnizim be sozluk
+ tamam gel arkadaş olalım. ismin neydi bakim senin.
- murat
+ koyimde tur at. aha aha.
- ama sözlükkkkk
+ bana sözlük deme kanka de! yarrammmmm..
-sözlük dile gelsede bi konuşsak
+tamam konuşalım
-ahahaha... geldi lan dile geldi
+heralde salak teknoloji böyle bir şey ne sandın boru mu?
-estagfurullah abi
+söyle bakalım derdin ne,çabuk ol sırada çok kişi var
-çok yanlızım be sözlük
+vay abazaya bak ben pezevenk miyim?
-yok abi....
+bi siktir git öyleyse
sözlüğe, verilen değeri anlamayıp giden eski dostlardan dert yanmak için sarfedilen cümle.

--spoiler--
ona değer verdim sözlük, egoistliğini bile sineye çektim. o ise üzerine çok geldiğimi söyledi, beni yalancı konumuna düşürmeye çalıştı. yine de özledim muhabbetini. çok yalnızım be sözlük. yine de gülümsemeli ve yola devam etmeliyim. o beni hiç anlamadı ve hiç anlayamayacak nasıl olsa. bari iyi baksa yeşil saçlı elf kızına.
--spoiler--
(bkz: çok yalnızım be atam)
sen kalk da ben yatam..
- "efendim canım" sözünü de duyunca tam şizofren olduğu kesinleşmiş yazar.
yanlızlığın dibine vurup teselliyi sözlükte aramaktır. ne kadar işe yarar bilmem.
yalnız olmayıp sadece kendini yalnız hisseden insan söylemidir.
(bkz: yalnızlık paylasılmaz paylasılsa yalnızlık olmaz).
(bkz: yalnızlığını kaybeden adam)
-çok yanlızım be sözlük..
+yanlız değil yalnızsın.
-bi boku da bilme be sözlük..
(bkz: sozluk bana ask bul lan allahsiz)
(bkz: sözlük beni eversene)
-bende gel bakim yanıma yaklaş yaklaş korkma
-bu ne la sözlük kendine gel bak
"çok yalnızım be sözlük!" diye başlayıp sözlüğe intihar mektubu bırakma hadisesi ile son bulacak olan olaylar silsilesinin ilk cümlesi.
-çok yalnızım be sözlük
+mnakoyim bi biz yalnız kalıp kafamızı dinleyemedik zaten, günün her saati online adam mı olur ya, bi rahat bırakın adamı, hayret bişi.
(bkz: sözlük yokmu bana göre bi userin)
- cok yalnizim be sozluk.
+ universiteyi bakire bitirebilen kiz (282)
- beni anlamiyosun...
+ serefiniz varsa ak parti ye oy verin (110)
- ne diyon sozluk ya?
+ sozluk disi mi erkek mi sorunsali (16)
- uhuuuu...
(bkz: yalnızlığım sana emanet)
uğruna zirve açılması gereken başlıktır. *
sözlüğe barmen muamelesi yapan bahtsız yazar modudur.

--spoiler--

bir dal camel kadar yalnızım be sözlük
-50'lilik bira yani hemen getiriyorum.
--spoiler--
yalnızlık konusunda artık son noktaya gelen insanın seslenişidir. içindekileri paylaşacak hatta belki konuşacak kimsesi olmayan yazarın çaresizce sözlüğe dert yanmasıdır. belki birisi sesini duyarda cevap verir diye, belki bir an için de olsa birileriyle içindekilerini paylaşabilir ümidiyle sözlüğe "çok yalnızım sözlük" diye seslenir. sesini duyan var mıdır bilmez, tek bildiği yalnızlığının baki olduğu ve artık kendisinin yaşamın kıyısında yer aldığıdır. peki çare nerededir? acaba çare sözlüğe "çok yalnızım" diye seslenmekte midir? çarenin ne olduğunu kendiside bilmez, gözleri görmez ki çaresini de bilsin. artık bu yazarın gözleri yalnızlık hissinden kör olmuştur. umudun ışığını göremez ama tek istediği ve belki son arzusu umudun seslerini duyabilmektir...
(bkz: çok yalnızım be sözlük)