bugün

Ya normal ölmek ok de, kanser falan, ok yani, salakça ölmekten korkuyorum. Mesela sarı çizgiyi geçtim diye otobüsün aynası arkadan kafama dan diye çarpıp, pekmezimi akıtmasıyla ölmekten korkuyorum. Mesela çiğnemeden yutmaya kalktım ve boğuldum diye ölmek! Çok aşağılayıcı yaaa.
Uçurumdan atlayıp göte kazık geçtiğini düşünsene.
Niye öyle bir şey düşüneyim oğlum, daha önemlisi sen niye düşündün?
Karikatür aklıma geldi ya.

görsel
Geçen birine köpek saldırmış adam ölmüş.
Köpeğin sahipleri var ama bahçede bağlı köpekmiş. Muhtemelen aç bıraktılar. Köpeği de suçlamak istemiyorum yine insan hatası her neyse yani köpek saldırısı ile ölmek beni de çok korkuttu. Bomboş bir sebep gibi. Ve acılı bir ölüm. Allahım sen kor gerçekten böyle saçma ölümlerden.
Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin.
Bizim müteahhit zengin bir komşu vardı.
Herif otobanda kenara çekip artık çiş mi yapiyordu bilmem. Kamyon lastiği fırlayıp öldürmüştü.
Garip bir ölüm şekli
Balkanlardan başlayarak Ortadoğuya kadar uzanan kesimde olabilen ölümler.
Öldükten sonra beyin yüksek frekansta çalışmaya başlıyormuş, bilim adamları araştıra araştıra en son bunu bulmuş. Şu otistik deneyci bilim adamı oytun bu aralar din adamıyla feat atıyor youtube'da, son sohbet konusu da buydu. Garibim hoca da kitaptan bununla ilgili ayetler okuyor. Yani ölünce gebermiyormuşuz hakikaten beyler, geceleriniz daha huzurlu olabilir mk. Bilimle ahireti, cenneti, cehennemi açıkladılar resmen.
En büyük korkum. Aq kafamıza bişey düşüp bok gibi ezilip gitmeyelim inşallah.
Az evel hastanenin önündeki bankta otururken fantezisini kurdum. Ulan şurada otururken tepemize bir uçak parçası falan düşse de ölsek ne komik olurdu amk. Ardydfbuck.
çok -salak- bi şekilde ölmekten mi korkuyosun
çok salak bi şekilde - ölmekten- mi korkuyorsun ?
imansız ölmemeyi düşünelim gerisi hava.
türkiye lan burası, götüne şaka niyetine kompresör yiyip ölme ihtimalin çok olası. olmayan şey değil.
her an basa gelebilir.