bugün

Öncelikle o parayla güzel bir karavan satın alırdım. Sonra türkiye turu yapardım. Sonra da dünya turu yapardım yaşlanınca da küçük bir sahil kasabasında yaşardım. Bir kısmını da dağıtırdım. Yaa ne güzel hayaller. Düşüncesi bile harika ha tabi bunları sevdiğim biriyle yapmak isterdim.
çok paranın bir kısmını parası olmayan insanlarla paylaşıp geriye kalanla görmek istediğim gitmek istediğim bütün ülkeleri şehirleri kasabaları köyleri gezer yemeklerinden yer içkilerinden içer hepsi bitince de kitap yazardım anlatacak çok şeyim olmalı.
Ülke ülke gezerdim ve öğrenebildiğim kadar yeni diller öğrenirdim * bir de at binmeyi çok istiyorum onu öğrenmek isterdim *
Sakin ve güvenli bir muhitte kendime 2 katlı villa alırım, 300-400 bine altıma güzel bir audi ya da volvo çekerim. Bu kadar. Bunlar dışında az parayla neler yapıyorsam aynılarını yapmaya devam ederim. Para insanı değiştirmiyor arkadaşlar, hepimiz insanız. Yapabileceğimiz şeyler aynı.
dünya turu.
Dünyanın en güzel köşesine, en sevdiğinle gidip 1 ay Başbaşa bir tatil.

Yediğimiz önümüzde, yemediğimiz arkamızda.. sessizlik bile parayla aq.
valla yanıma hayatımın kadınını alıp dünyayı gezerim.
Sayardım.
hiçbir şey yapmazdım.
dünya barışı için harcarım bağışlarım.
Bu entry i girerdim.
Dünyayı dolaşır, gezilmedik yer birakmazdim...
Dunyayi gezerdim evet ama huzuru satin alamazdim.
Güzel bir kapsül ve tek yöne plüton bileti.
Hayattan bikardim, cok para ve zaman, bosluga iter insani.
onu yerim.
Yine çalışırım. Çalışmaktan zevk alıyorum.
Sadece deha öğrencilerin alındığı bir üniversite kurardım maaşa bağlardım. Yalniz öyle ezberr yaparak ygs'den tam puan çekmiş papağanları değil gerçekten deha olduğunu kanıtlayabilenleri.