bugün

Boş konuşan ve saçmalayan insandır.
Ben yeri geldiğinde konuşurum bilgimin doğruluğundan emin olduğumda yani ama konuştummu da çok konuşurum canım sıkıldığında da çok konuşurum canımı sıkan varsa kötü konuşurum ama binde bir bunun gibi boş konuşurum.
toplumda bazen de zeka belirtisi olarak da addedilir..
ama genellikle içi boş insanlardan çıkan seslerin tamamının, o insana yüklediği ve kısmen kırıcı olmayan bir sıfattır.
Bezdiren insandır. Dinlemeyi bilmez sadece anlatır. Herşeyi sözde en iyi o bilir. Sunay Akın misali daldan dala atlar. Çok tanıdığı, çevresi ve anılarla dolu tiplerdir. Gına gelmiştir. Benden uzak olsunlar.
çok koonuşan insan her aman boş konuşan insandır. laf cambazlığı yapan insandır
iyidir hoştur da kafamız da hep götürmüyor be kardeşim.
Sıra arkadasım ve oda arkadaslarımın ikisidir. Ya ben bu yılki kadar hiçbir zaman bu kadar çeneye maruz kalmadım ya.

Bir insan hayatındaki tüm detayları niye verir ki?
karsisindaki dinlemeyi sevmiyorsa ortami geren tiptir.

az susta motorun soğusun.
Çok yalan da söyler. Kayinvalidem örneğin. Anlattığı çoğu şey senaryo. Olan şeyleri anlatsa neyse. Iftira var yalan var, her şey var.
çok konuşan insan = ne konuştuğunu bilmeyen insan.
Başka yapacak işi olmayan insandır ne yazık ki. Bizim dernekte de bir abla var ve maalesef kendisi başkan olur. Ağzından düşürmediği mottosu hadi konuşalım. Yahu akşama kadar ne konuşacağız ? Niye konuşacağız ? Sükut altındır hele bu zamanda külçe altındır.
aynı zamanda boş konuşan insandır. kafa ütüleyip durur. böyle insanların acilen yanından uzaklaşmak gerekmektedir.
Karşımdaki kişiyi sevdiğim zaman saatlerce konuşabilirim . Sanırım çok konuşan insanların da aralarında sınıflandırmalar mevcut .
Boş konuşur genelde.
çok konuşan boş konuşur.
Hayatı zindan eden tiptir. Evet.
ağız ishaline yakalanmış olup kendi farkında değildir.
boş konuşan insandır.
Eğer başın ağrıyorsa bu insanlar çok çekilmez oluyor.
Ahkam ve söz kesiyorsa daha da kafayı yoran kişidir. Hiç çekilmez bu şahıs.
Kafasına basmak gerekir.