bugün

Yarım saattir izliyorum tebessüm dahi etmedim.

Yetenekli oyuncular var ama skeçler çok zayıf.
Hiç eğlenceli olmayan program. Hep ufak arkadaşın boyutuyla ilgili şakalar bir tane şişman bir vatandaş var ses taklidi yapan onu kullan bir kıro var tamam. Hep tekrara düşüyorlar. Evet.
Hiç izlemedim ama leş olduğunu koklayarak gene anlarsın.
yılmaz'ın basit ve itici davranışlarından dolayı izlenmeyendir. şahan gibi şeyler.
izledikçe seviyor, sevdikçe izliyoruzzz.
1. nesli seven bir insan olarak çok önyargılıydım ama kesinlikle bunu yıkmayı başardılar. muhteşem oyunculuklar var. harika zıpırtılıkta skeçler çerezlik kafa dağıtmak için birebir.
özellikle ülkede yapılmış olan tüm skeçler kategorisinde her işimiz ofsayt serisi çok başka klasmanda.
Bunun neyini beğenmiyorsunuz her hafta dizi gibi aynı şeyler.
burulay mı vardı ne. güzel skeçti.
bir de o kapıyı açın diyen adam hoş.
bir de ödül töreni skeçi.

e kısa zamanda bu kadar güzel skeç aklımızda kaldıysa umut vardır. devam.
Harikalar. Diğerindekinden daha çok basarı yakalayabilirler.
ilk yayınlandığı bölümler hiç sevmemiştim. Çok güzel hareketler bunlar'ın yerini tutamaz asla diyordum. izledikçe bu yargılarımı kırdım. Zaten Çghb'nin son bölümleri de epey bozmuştu, sürekli bel altı espriler basitleştirmişti.

Ama 2'yi hayli sevdim. Oyunculuklar harika. Belli yazarlar tarafından yazılan skeçler özellikle komik fakat genel olarak kaliteli diyebilirim. Böyle absürtlüklerin hastasıyız. *

Altar'ın oğlu Tarkan ve çukur parodilerine yarıldım. *
atakan çelik aşırı tatlı ve sempatik bu arada. Kızlar düşebiliriz...
yıldız oyuncu yoktur, vasatın üstü 2-3 kişi var diğerleri konu mankeni. iyi ve esprili senarist de yok anladığım kadarıyla. o zaman gülünmüyor tabi..
Gök tengri'yi alaya almaları hoşuma gitmedi.

ilkinin testere skeçleri sonrası herhangi bir komedi programına sempati duyamadım.
Çöp demek çöpe hakaret olcak o kadar kötü.
yılmaz erdoğan' ın " bakın neler yarattım " havaları atılacak her türlü kahkahayı iptal ettirir.
Açın kapıyıııı.
inanılmaz kötü. ilkinin yerini asla tutmaz. Güldür Güldür buna bin basar.
galiba yeniden tv de izlediğimiz bir programımız oluyor.
kalitesi gittikçe artıyor.
aman daha da yükselsin.
Çöp desem çöpe hakaret, komediyle alakalı hiçbir şey yok.
ilki kadar doğal ve komik değil asla.ama güldür güldür saçlmalığından iyidir.
genel olarak güldür güldürden daha iyi ama eski çghb de ki gibi belaltı şakalar küfürler bunda olsaydı çok daha komik olurdu bu haliyle hiç komik değil.
Skeç-tiyatro komik olmak zorunda değildir. Ben başarılı buluyorum.
Kadro güzel, eskiyle kıyaslanmaması gerektiğini düşünüyorum.

Gözde Şencan: Sevimli veya yaşlı rollerde sürekli. Çok ön planda değil fakat rolüne hakim.

Ezgi özyürekoğlu: Adım taner skecinde çok beğenmiştim, sanki komedi dışında rolleri daha iyi yapar gibi geliyor. Ses tonu da sahneye çok uygun.

Evliya Aykan: ilk göründüğünde acaba güldürecek mi telaşı veriyor fakat çok rahat kalkıyor altından ve mutlaka reaksiyon alıyor.

Sema Özkan: Çok başarılı bulduğum bir kadın oyuncu kendisi ve komediye de çok yakışıyor. Rolden çıktığını hiç görmedim.

Begüm Çağla Taşkın: Çok tiplemesi var aslında. Kişiyi direk skece dâhil edebiliyor. Fakat tiki kız rolleri güldürmüyor bana göre.

Batuhan Soyaslan: Çok güzel skeçler yazıyor. Ve en önemlisi tüm skeçleri çok komik ve başarılı. Daha fazla rol almalı kesinlikle. Dilli bebek skecinde son anda girip güldürmeyi başarıyor.

Fatma Tezcan: Yaşı en küçük oyuncuymuş. Yaşına rağmen tecrübesiz durmuyor ama hep evin ergen kızı tipleri dışına çıkması gerekiyor.

Hamza Yazıcı: Ses tonu olsun, mimikleri olsun abartıya kaçmadan çok iyi oynuyor. Ve reaksiyonu garantileyenlerden kesinlikle.

Ecem Sena Bayır: Sadece güzelliğiyle ön planda olmamalı aynı Fatma gibi onun da farklı tiplemesi olması oyunculuğunu kanıtlaması açısından çok önemli.

Safa Sarı: Taklitleri ve Kupranın babası,muhabir gibi tiplemeleri oldukça başarılı. Fakat skecin iyi gitmeyeceğini bilen herhangi bir yazar bunu sürekli kullanıyor ve doğallığı kalmıyor. Ve gerçekten son zamanlarda güldürmüyor o tiplemeler.

Cihan Talay: Cemileyle açın kapıyı skecini yazanlardan biri. Ordaki diyaloglardan bile ne kadar iyi bir yazar olduğu anlaşılıyor. Oyunculuğu da gayet başarılı. Daha çok rol almalıdır.

Edanur Hancı: Bkm'nin güzel ve yetenekli kızlarından birisidir. Farklı tiplere çok kolay bürünüyor. Daha çok ön plana çıkacaktır.

Gürhan Altundaşar: En deneyimlilerden gözüküyor. Tiyatro tozu yuttuğu çok belli. Açın kapıyı skecinde sarhoş rolünü çok başarılı yapıyor.

Ozan Yiğit: Canımız sıkılır skecinin yazarı. Sahneye çok yakışıyor. Günlük dizilerdeki başrollere benzese de çok daha yeteneklidir.

Cemile Çiğdem Canyurt: Şüphesiz en başarılı kadın oyuncularındandır. Adim Müzeyyen skecinde efsane oynadı. Oynarken insan hiç stres olmuyor. Cemile bu halleder hissiyatı oluşuyor.

Hilmi Deler: Hilmiyi Yılmaz hoca çok nadir övse de daha çok övülmeyi hak ediyor. Oynayış tarzı ve birazcık siması Oğuzhan Koçu hatırlatıyor.

Yasin Çam: En komik kişilerden biridir. Komik yani, doğal. Fakat keşke kadın kılığına girmese, hiçbir anlamı yok. Çünkü kimse o haline gülmüyor. O rolü normal bir kadın da oynasa aynı reaksiyon alacak. Gerek var mı?

Metin Pıhlıs: Çok iyi bir yazar her ne kadar bazen skeçleri beğenilmese de. Ergen rollerini vermeyin artık şu çocuğa. Göçük skecinde ve tarkan skecinde çok başarılıydı. Ayrıca ses tonu dublajlık

Atakan Çelik: Yakışıklılığıyla değil kesinlikle şimdiden oyunculuğuyla ön planda. Yaşlı rolleri ve şiveleri çok başarılı. Her role girebilenlerdendir kendisi.

Engin Demircioğlu: Reaksiyon alabilenlerden. Ayrıca başarılı bir yazar.

Ayşegül Yılmaz: Çocuk rolleri çok tatlı. Sanki o rolden bir daha çıkamazmış gibi gözükse de aniden genç bir kız veya bir teyzeye dönüşebiliyor.

Fatih Öztürk: ilk başlarda rolleri unutması imajını biraz zedelerse de izlemek çok keyif verici. Skeç bir anda aile ortamına dönüşüyor.

Yılmaz Erdoğan: Şu çocukların hevesini kırma sahnedeyken:)
Çok güzel hareketler 2 , ara ara izlediğim oyunculukları gayet iyi olan bir gruptan oluşan program , lakin çok güzel hareketler adında olduğu için eski programın tadını arayıp bulamıyoruz tek eksileri bu bence.
aldı başını gidiyor. çok güzel.

tabi şimdi güzel derken her skeç güldürmüyor ama %70 e yakın skeç güldürüyor.

şunu da ekliyeyim. cem yılmaz gösterileri benim için %90 dır.

dünkü programın skeçleri yüzünden güldürme oranını % 50 ye çektim.
ilk 3 skeç öyleydi gerisini izlemedim.
Gram gülmüyorum.nasil gülüyorsunuz ya bu skeclere.
Yılbaşı özel bölümü beni ağlatacak sanırım.

Mükremin ve lutfiye çıtır ve hatta feriştah zulüm bile sahnede olacak. Yani çocukluğum. Bkm kadrosu ve oyunlarını (çgh'ler hariç) ne zaman izlesem duygulanırım.

Bir demet tiyatro, bana bir şeyhler oluyor hele hele otogargara...

Yazarken dahi gözlerim doldu...