bugün

en asil duyguların parantez içinde açıklaması yapılması gereken bayan.

böyle bir sevgiliye sahiptim zamanında. çok severdim kendisini. o da beni severdi haliyle. çünkü ben guerillaydım. yani doğal olarak sevmesi gerekir. neyse bu hatun çok eşliliğe karşı olmayan, yüce ve sevgilisini düşünen bir insandı. hatta kendisi bile bana keşfedemediğim güzel ve zengin kızları ayarlıyor, beraber çatır çatır sevişiyorduk.
Çok eşlilik birden fazla kişiyle evlenme durumudur. Osmanlı döneminde görülen ama medeni kanunla birlikte yasaklanan durumdur. Çok eşliliğe karşı olmayan kadın yoktur zannımca kendi içinde ama baskı,töre gibi nedenlerle söyleyemeyen vardır.

(bkz: Medeni kanun)
(bkz: Töre cinayeti)
erkeklerin hayallerini süsler. ama sadece hayallerini süslemekle kalır.
(bkz: populer olmak için başlık sıçmak)
birden çok erkeğe sahip olmaya karşı olmayan bayansa sikerim öyle bayanı lan. *
sevdiğiniz birinin başkasıyla birlikte olması kanınızı bile kıpırdatmaz. değer vermediğiniz biri gözünüzün önünde başkasıyla birlikte olsa bile film izler gibi izlersiniz. ama bu kişi sevdiğiniz biriyse öyle bir keserki acı sizi nefes bile alamazsınız. çok eşlilik yanlısı olanların yaşadığı şey kimsenin sevgisi olmadığı durumda hayvanların dürtülerini doyurmaya çalışmasıyla aynı şeydir. böyle bir kadına sahip olmak isteyen adamın kendini nasıl gördüğünü hep merak etmişimdir.
demokratik bir şekilde kendisine sıra gelecek geceyi bekleyen takdir edilesi kadındır.
aynı zamanda grup sekse , bilimum aklınıza gelebilecek tüm fantezilere zihnen açık olan kadındır bence .
evli olmadığı halde evliliğin ötesinde başlıklar açmaktır.
7 kocalalı hürmüzdür o . geri kalanı kabul etmez, islamla bile kabul ettiremediklerinden olsa gerek erkekler yeni kanunlar geliştirmeye gitmiştir kendi adlarına (bkz: töre) (bkz: töre cinayeti)genede olumlu cevap alamamışlardır islamda ise kul hakkı der kabul etmez. kısa ve net olmayan kadındır .
(bkz: cool story bro)
(bkz: mormon)
"bana dokunmayan yılan bin yaşasın" diyendir sanırım.
(bkz: izmirli)
en kısa sürede ikinci kocayı alacak kadındır, dikkat edilmelidir.
Cok nadir rastlanilan bir kadin turudur .
aynı hak bana da verilirse kesinlikle karşı olmadığım durumdur. her insan farklı bir tattır.
grup seven kadın olabilir.

Tercih meselesi tabi bi yerde.
Karışılmaması gerekir en nihayetinde.
(bkz: kedidir o kedi)

Lakin kedi bir bayan ancak buna izin verir.