bugün

5. boyut o neydi öyle yaa.
ilkokul zamanında kutsal damacana izleyip korkudan sabaha kadar uyuyamamıştım.
(bkz: ince ince yasemince)
itilmiş vardı bunda karısı kakılmışı sürekli hirpalıyodu. O dönem her bölümü izlenirdi bizim evde, bu itilmiş karısını şiveli şiveli darp ederken babam çok gülerdi hayran hayran bakardı itilmiş'e. Ulan dedim demek babama kendimi sevdirmenin yolu şiddetten geçiyo başladım kız kardeşimi sacından sürukleyip dövemeye. Ama konuşmamı da onun gibi yapıyom ki babam çok sevsin beni. Olmadi tabi ilk depiği bögrüme yedim resmen osurttu beni o darbe. Bi de enseme şaplak patlattı ne diye osuruyon lan babanin karşısında diye. Anam da hala sufra bezinin üstunde fasilye kirıyo ya az susun hic bişe duymuyom herif birak şunu da televizyonun sesini açsın diyo.
kötü ruh diye bi film vardı, çok korkmuştum alüminyum.
Flash TV deki Sarı bıyıklı dayının oynadığı kısa filmler.
küçük emrah filmleri..
(bkz: Sezercik)
A Serbian. o günden sonra hiç bir işim rast gitmedi.
Jamaika.
Emrah- unutabilsem izlerdim.
Halen cem albayrak gelir aklıma.
işaretler. Bir süre uzaylı travması yaşatmadı değil. Ha bu arada 21 şubatta geliyorlardı hani. Bir hafta oldu.
görsel
Orospu çocuğu :(
Adını bilmediğim bir filmdi.dev gibi bir adam insanları kuzu çevirme yapıyordu. O zaman Rtuk henüz doğmamıştı.
Sır kapısı ya kesinlikle sır kapısı.
tarkan: viking kanı.

görsel
Beşinci boyut ve sırlar dünyası,ığh.
Küçük ibo dizisi vardı.ibo haliyle küçük bir çocuk, anne babası ölmüş amcasının yanında yaşıyordu. Sonra amcası işe gidince amcasının işçisiyle yengesini yatak odasında yakalıyordu.o sahnede ilginç olan yengesinin mayoyla sevişmesiydi. iboya binbir kötülük yapan yengesi melek gibi olmuştu. Böyle travmatik bir çocukluk geçirmişim.
görsel

panın labirenti

sadece bir sahnesine denk gelmiştim tv de13 yaş üzeri yazıyordu izleyemedim korkmuş ama aynı zamanda etkilenmiştim yıllar sonra bulup izledim harika...
(bkz: 13 üncü cuma)
Şu görseli ilk defa gördüm. 30 yasımda korktum 13 yasında nasıl izlensin.
Bi bakıyım buna ben.
dallas ve falcon crest dizileri hala beynimden çıkmaz. annem bayılırdı, ben sıkıntıdan ölürdüm. evde o dönemlerde tek televizyon 3 kanal vardı zamanın almanyasın'da.
sırlar dünyası sağolsun. lisede bile gece odada tek başıma kalamazdım. hayır nasıl ailelerimiz var ki bize bunları izletip ders çıkarmamızı filan beklediler.
emrahın bir dizisi vardı, bir klibinde de o dizinin görüntülerini kullanmıştı. nedense çok korkardım o diziden. bir de aynı korkuyu arnavut kaldırımı şarkısı klibi çıkınca yaşıyordum.
Super baba.

Cok sevmistik.
Sırlar dünyası. Beşinci boyut vs.
görsel
Ve hep şu adamlar.