bugün

üvey baba amk ne izlerdim la jshjsahjas bide şeytan diye saçma bir korku filmi exorcist çakmas amq . ve exorcist fragmanını izledim
Çoçuk amını hacla bıçaklıyor '' Killing facking aout diyor '' bunun yaptığını cinler yapmaz amq
(bkz: friday 13th) *
seksenli yıllarda ahmet mekinin oynadığı kavanozdaki adam dizisi.
beyin nakli yapılan bir adamın hikayesi. heralde ülkenin ilk psikolojik gerilimidir. bazı kareler aklımda hala.
Clémentine vardı bizim çocukluğumuzda. Orda bi tane kotu karakter vardı boyle alevlerden olusan. Ruyama girmisligi vardır. Bi de fare çocuk diye bi film izlemistim. Özel tv'ler yeni kuruluyordu o zamanlar. Çocuk dev bi fareye dönüşüp insanları yiyordu. Uzun zaman tuvalet deliğinden bi farenin çıkıp benim neticeyi parçalayacağından korkmustum.
dizi veya film değildi ama sınır ötesi diye bir program vardı bunu izleyince uyuyamazdım.
gönül yarası ve babam ve oğlum

babam ve oğlum'u bir kere de değil, 5-6 defa izledim.
Babam ve oğlum.

izleyince Hüngür hüngür ağladığım için teyzemin filmi kapattığını hatırlarım.
Sanirim belli jenerasyonun en buyul travması üvey baba. Sovduk movduk ama adam rolun hakkini verdi be.

Bir de yeraltı canavarı vardi annemi dinlemeyip inatla izledim annee 4. Izleyisim simdi mi girecek ruyama dedim, girdi. Arkadasimi yuttu serefsiz Hemde top arabasıyla birlikte.*
Böyle mi olacaktı diye bir dizi vardı şüphesiz ruhumda olumsuzlukar bırakmıştır bir de flash tv de bir kadın vardı bir kaç kötü olay skeci oynatıp skeç aralarında aniden konuşuverirdi. Bu ikisi benim şu an yaşadığım ruh halime hiç şüphesiz tesir etmiştir.
Adını hatırlamıyorum ama kurtlarla ilgili değişik bir film vardı. Gecenin bir yarısı kalkıp gizlice televizyon izlerken karşılaşmıştım. Dayanamyıp korkudan televizyonu kapattığımı ve yatağıma koşup sığındığımı hatırlıyorum.

Daha sonrasında rüyamda çok güzel bir kurtu birkaç şekilde görmüştüm.*
Acaba o gece uslu bir çocuk olup yatağımda kalmış olsaydım bu nefes kesici takıntıya sahip olur muydum diye düşünmeden edemiyorum.

O gece ne kadar korktuysam şuan belki de yüzlerce katı hayranım.

Kurtları düşünmek bile afrodizyak etkisi yaratıyor kimi zaman.
Kanal 7 ve Samanyolu'nda yayınlanan bütün diziler,filmler.
(bkz: clementine)

cizgi film niyetine izledik sonra da ödümüz bokumuza karisti iste. ne isi var lan seytanin cizgi filmde. ah malmoth senin ben ta.
Robocop.

Alex murphy bir kadın polisle çetecilerin içine düşmüştü. Çeteciler yaylım ateşine tutmuştu alex'imi. Kadın polis korkudan kafasını bile kaldıramamıştı. Çeteciler yavşak yavşak gülerek vurdular polisi. Biri pompalı tüfekle vurdu. Eli bileğinden koptu polisin. Daha sonra kafasına sıkıp gittiler.
Samanyolu ve Flash tv.
Küçük besleme,üvey baba ve Toprak ana.
Filmin adını bilmiyorum ama kanal 7 flash gibi bi kanalda izlemiştim. Bir çocuk yaramazlık yapıyor fln annesi kızıyor (üvey annesiydi galiba) hamam böcekleri fln olan tuvalete kitliyor fln inanılmaz cezalar... Neyse bi gün kadın çocuğun ellerini bağladı ve odaya kapadı. Bi zaman sonra girdiler odaya çocuğun eller mosmor hatta siyaha yakın. Acil hastaneye koştular. Kangren olmuş çoçuk bileklerinden elleri kesmesinler mi! Kesmeseler iyi ama kestiler. Filmin sonunda elleri yok , bilekleri sarılı çocuk kadına uzatıyor bileklerini "bir daha yaramazlık yapmıcam, ellerimi geri verir misin?" Diyor. 15 yıl fln bu söz beynimde yankılandı ve o mor eller de gözümden gitmedi.
iran yapımı, "Cennetin Rengi" adlı filmdi. ingilizce konuşulan ülkelerde böyle piyasaya sürülsede orijinal ismi "Tanrının Rengi"dir.
Üvey baba. Bir de ali diye bir tanıdığımız vardı, oradaki halil zannedip ondan da korkardım.
bücür cadı, ruhsar, sihirli annem.

Sonuncu epey travma yarattı, hâlâ etkisindeyim.
küçük ibo.
Sihirli annem vardi bi ara sagolsunlar her kopegin benimle konusabilecegini sanmistim.
Senaristler aminiza koyim uzdunuz.
Bizimkiler dizisi, bir dizi izleyicisine hiçbir şey anlatmaz mı, evet anlatmaz... Konusuz dizi kategorisine yazıyorum adını...
Jurasic park 1. hele o çocukların mutfakta kapana kısıldıkları sahne. Başka hiç bir film kalp atışlarımı hızlandırmamıştır.
Hamdi alkan'ın cino karakterini canlandırdığı en iyi arkadaşım ve köpeğe dede denilip, yine köpeğin konuştuğu sihirli annem dizileri... Çok yazık oldu bunları izleyenlere.
Bir tane film vardı filmi çok hatırlamıyom ama şu sahnesini hiç unutamıyorum adamın üstüne kuş yemi attılar ve yaklaşık 100 150 kuş adama saldırıyodu, birde mumyalı bi film vardı tabi ondanda korkmuştum biraz ama o tramva yaratmamıştı. Bunu izlediğimde baya küçüktüm ve o günden beri kuşlardan korkuyorum.