bugün

benim gibi güzel bir kızdan tavsiye alabilirsiniz.
guzel olmanıza gerek yok bakımlı olun yeter. Bakımlı olmak demek bol bol makyaj yapmak demek değildir. duzgun giyinin saçınızı başınızı düzeltin yeter. Aynı düşüncede ve yapıda olan hanımlar benımle irtibata geçebilir tekliflere açığım. *
göbekli kızlar var mesela. dar dar giyinirler mesela. poposunun bir dünya kadar büyük olduğunu kabullenmez aksine seksi olduğunu düşünürler mesela. keza göbeği de aynı. soba borası halt işlemiş bacakları mini eteklerle sergilerler mesela. yapmayın nolur.
lütfen tayt, mini etek+çizme, fileli çorap falan giymeyin...kafa karıştırıyorsunuz.
ayaklarınız da çirkinse kurtuluşunuz yok demektir.
karşınızdaki erkeğe bol bol vodka içirin! *
tmk 40.madde sizler için var. bu haliniz daha çekilir olur.
kendini bir bok sanan erkeklerin verdiği tavsiyelerdir.
kafanıza göre takılın çirkin kadın yoktur az votka vardır.en azından ben öyle düşünüyorum.
güzel olamıyorsanız zeki olun muhakkak işe yarar.
" - beni de sev, n'olur! benimle ilgilen, yalvarırım! elizabeth'i sikmekten iflâhım kesildi, beni de gör, bana bak, köpeğin olayım!"

imza: götü boklu sözlük ergeni
her malın bi alıcısı vardır derler sen rahat ol.
ama yine de erkek dediğin uzun boylu olacak, yapılı olacak, yakışıklı olacak deme.
sonra başlarlar özgüvene koş, egoya depar at falan. * *
kimseyle iyi geçinmek, sevimli olmak zorunda hissetmeyin. bir on, olmadı yirmi sene sonra bütün yaşıtların yaşlanıp şekilsizleşecek zaten, kasmanın alemi yok.
size çirkin diyenlere ;
''mimarımı mı beğenmedin'' diyin.
insanları güzel ve çirkin diye sınıflandıranları takmayın.
kimseden tavsiye alma çirkin kız!
çirkinliğini gözardı et, hiçbirşey yokmuş gibi davran...
Guzel giyin, kendine guven. Sac bide saclar cok onemli bakimli ve uzun olsunlar. Bunlari yaptiktan sonra kimse cirkin diyemez zaten.
sana çirkin diyenlere kendisinin daha çirkin olduğunu söyle. ruhu da çirkin onların, pisler.
şimdi öncelikle olmadığın bir güzellik seviyesinde davranma. kültürlü ol, eğlenmeyi bil, insanları güldürmeyi bil. yakışıyorsa bir şapka durumu kurtarabilir ayrıca iyi bir giyimle beraber iyi görünebilirsin.
evde kalmasınız merak etmeyin bir alan olur.
güzelligini gör .
git basimdan.
hepiniz güzelsiniz. bu dallamaları dinlemeyin.
Seni kurtarabiliriz ama çocuğunu kurtaramayız, çocuk yapma!