bugün

ben senin bildiğin çaylaklardan değilim.
her okudugumda,farkındayım mutlumusun dedigim olgu.
Bu sadece bir geçiş dönemi.Bizlerinde bir adaptasyon dönemi geçirmemiz gerekir kimse anasından yazar olarak doğmadı allah vergisi yetenekli doganlar var bizde yetenegimizi sınıyoruz umarım geç kalmamışızdır.
Bir insan bu kadar bekletilirmi bari bi süre verirler.(bende yazar olmak istiyorum:)
an itibariyle yazdıklarımın kimse tarafında okunamadığını öğrendiğim durumumdur.
çaylaklık: en yoğun olarak profesyonelliğe geçmesinin üzerinden pek fazla zaman geçmemiş NBA oyuncuları için kullanılan, aklı başında olan hiç kimsenin uzun sürmesini dilemeyeceği dönem...
bitmek bilmeyen garip ve tuhaf bir durum.
ben çaylak değilim.. sadece yeniyim. sözlük ustası da değilim ama çaylak değilim...
her sözlüğe girdiğimde, umutla baktığım ve bana "nah" çeken statü.
modluğu kişisel düşüncesine kalkan olarak kullanan modlarca uygulanan cezadır.
(bkz: bana bulaşma mod tanıdığım var)*
''çaylaksınız'' ana haber bültenini izlerken bile aklımdan çıkmayan dokunakli kelime.
eğer kabul edilirse arkadaşlarıma hava atabileceğim durumdur.
uludağ sözlüğe ilk kayıt olduğunuz zamanki stajer haliniz.işe alınmayı beklersiniz gibi bir şey...benim şimdiki zamanım.
20 entrymi girip artık kurtulmayı beklediğim durum.resmen kendim çalıp kendim oynuyorum,egolarımı tatmin ediyorum.
(bkz: allah korusun)
söz konusu entry girmek olunca kendi çalıp kendi oynamak değildir de nedir?
ekranda gördüğüm ve içinde olduğum durumdur.

(bkz: vicdansızlar)
ne zaman bu moddan çıkacağımı çok merak ettiğim ve her giriş yaptığımda içim cızz eden hödö

(bkz: cevap ver)
Her fırsatta yüzümüze vurmasan olmazmı ?
Mına Goyyim her açtığımda o yazıyı görüyorum hayattan soğudum artık ...
(bkz: yazar) olmak istiyorum.
kişiyi yazmaktan soğutan durumdur efenim. sözlükten zevk alınmasının baş düşmanıdır.
her girişimde bana haddimi hatırlatan ünvandır.
yazar olarak kabul edilene kadar içinde bulunulan ezik durum..
zor iştir. çömez hisseder kendini insan.lise 1de çömez damgası yediğin anı hatırlarsın ,eğer öyle bir an olduysa.öyle şeyler olmamıştı da. hazırlıksız yakalandım, o zaman olmadı da şimdi yaşıyorum be abi çömezliği. yazıktır, günahtır yapmayınız lüften .* (bkz: çaylak etiketi yemiş çaylak)
bir duyuma göre erler bile uludağ çaylaklarından daha az dert çekiyormuş.. (bkz: çaylak neden siteden soğur)
''hala mı çaylağım lan'' nidalarına sebebiyet verir.