bugün

elinizin kolunuzun bağlandığı sizi deli eden durumdur.
hergun acip baktigimda yine mi dedirten, temalari kullanmama, oy kullanmama ve baslik aramasini yapmamı saglayan rutbe. sozlukten baska ne isteyebilirim ki, yok artik..
ustalığa ulaşmak için atılan ilk adıma verilen addır.
sözlükte de sınıfsal ayrımcılık var diye düşünen insandır.
(bkz: oyuna girmeyi bekleyen oyuncu)
kendi yazdığını kendisi okuyan yazardır.hee bir de moderatörler okuyormuş ama hala kalfalığa geçemediğiniz için onların da kendisini okumadığını düşünen insandır.acıyın diye haykıran insandır.içinde bulunduğum durumdur.
bilemedim yazar olmanın kıymetini bilemedim...
(ah be moderatör bir hatamda çizdin üstümü )
sözlükte saf saf entryler yazmaktır çaylaklık. kimsenin okumadığını bildiğin halde kendini aşmaktır, coşmaktır.
bizde çaylağız ama bu çaylaklık bitecek ve yazr olacağız vede hatta efsene bile olcağız! bir işe gönül koyduktan sonra çalışarak acemilikten kurtulukrsun ve bizde bu acemilikten kurtulcağız!(rüzgar bizleri uçur )biz yeni lisye gelenlere çaylak derdik..(yaşasın cumhuriyet)
şuan içinde bulunduğum durumdakilere verilen isimdir efenim. bu durum insanda kendi kendine konuşuyormuş izlenimi yaratmaktadır.
(bkz: bir gün bende yazar olucam)
başrollerini al pacino ve colin farrel'in paylaştığı film. the recruit.
çaylağım, "40 karakterden az giremezsiniz " kuralını sevmedim. oysaki vereceğim bkz. çok iyi bi örnekti.
'çaylaksınız 40 karakterden az mesaj gönderemezsiniz' yazısıyla anlamını tüm hücrelerimde hissettiğim bir nevi haddini bildirme sözcüğü. Okuldayken de alt dönemlerdekilere çok kullanırdık onu, kullanmasaydık iyimiş bak üzüldüm şimdi.
bugün nedenini anlamadğım bir şekilde çaylak olduğum durum,bir neden sözlükten geldi fakat bu pek inandırıcı değil,neden şu farklı iplerden oturum açtığım için engellenmiş,güzel kardeşim benim şifremi kimse bilmiyorki,iki farklı tarayıcıdan açtığım için ya da modemden kaynaklanan bir sorun olabilirmi.benim suçum yokki.
akp hakkında entry girilmemesi gereken dönem.
ne kadar sürecek acaba bu.hop sus çaylaksın sen.
Bu benim 20. entrym ne zaman kurtulacagım şu çaylaklıktan.
kafayı yeme dönemidir. kimse entrylerinizi okumaz bilirsiniz, ama bir yazma isteği gelir arkadaş, olmaz böyle şey.
hani yazar olunca, gelmiyor insanın aklına o kadar hede. (bkz: moderatörüm sağolsun)
şuanda bulunduğum ve benden başka kimsenin yazılarımı okuyamadığı durum. sözlüğü günlük gibi kullanmak bu olsa gerek. çıkarın beni bu durumdan mod arkadaşlar.
atlattığım moddur. vatana millete hayırlı olsun.
bir an evvel kurtulmak istediğim ahval. yeter yahu!
sabır dönemidir. bıktım çaylaklıktan, ne zaman bitecek bu işkence?
'artık bitse de gitsek' dedirten, şuan için içinde bulunduğum hal.
sözlüğe yeni gelmiş olan acemi taze yazarcık.
yazarken an itibariyle düşürüldüğüm durumdur. neden gösterilmeksizin çaylak yapmak ne kadar doğru bir şeydir diye sormak istenen durum.