bugün

şıllıktır. diğer kelimeler çok ağır olurdu şimdi.
http://www.tr.all.biz/img/tr/catalog/25555.jpeg
fihişe bır diğer adıdır. aynı meslek grubuna mensup kadınlardır. erkeğinde kro ve cro magnon türleri olup kendı arasında ıkı ve alt dallarda 5 ayrılırlar. ölün daha ıyı mına kodumun homosapıenslerı.
Çapkın kadın her şeyden önce cesurdur.
türkiye'de yoktur.
klişelerine aldırmayan, kendi doğrularıyla yaşayan biridir.
sonuç olarak orospudur.
geride kalan rolü oynamayı reddeden bir devrimcidir.
Kadına yafta yapıştırmaya hazır erkek beyninin karşısında dimdik duran, kendini kabul ettiren kişidir.
bu entryden önce yazılanlar gibi.
O ne der, bu ne der gibi takıntıları olmayan, kendini çok iyi bilen kadındır.
Kadının çapkın olmasını, seksomanyaklık, azgınlık, kudurmuşluk, orospu, kevaşe vb gibi olarak görenlere inat keyfini çıkarandır.
böylesi olan ise sevilesi kadındır:

Çapkın kadın zekidir, çünkü erkeğin aksine gördüğü her erkekte şansını denemek yerine, istediği erkeği seçer ve elde eder.
çapkına orospu diyeni 9 köyden kovarlar.

orospuya çapkın deyin*
Olmamalıdır.
Çapkın kadın asla ucuz yollara, basit oyunlara, vs. baş vurmaz, o ne yapacağını son derece iyi bilen, akıllı bir kadındır.
Çapkın kadın bakımlı kadındır, ancak çapkın erkekten farklı olarak bunu erkekler için değil, kendini iyi hissetmek için yapar
Capkin erkek kopek capkin disi kopek bu algidan ne anliyorsan o dur.
Amerika' da çok var onlardan. Metre karesine bir tane düşüyor
Ben bildiğin erkeklerden değilim dediğim kadındır.
Aslında gerçek aşkı hak eden erkek olmadığini ve hayalleri gerçek yapabilecek esaslı bir erkek olmadiklarini gördüklerinde aşkı tatma araci olarak erkekleri kullanırlar yani aska asiklardir yada yaşadıkları ilişkiler ile edindikleri hayal kırıklığından sonra birine baglanmanin kasmanin yersiz olduğunu görüp ani yaşayan istedikleri erkeği elde edebilecek cazibe ve çekicilikte yada beceride kadınlardir..
dekoltesi olan ama asla frikik vermeyen kadındır.
Erkeğin bi gözünün içine bakıp bi gözünü kaçıran, göz temasının ardından başka yöne doğru gülümseyen; erkeği yanaşıp yanaşmama konusunda muallakta bırakan kadındır. Genellikle bakımlı ve güzeldirler.
Ansızın gelenler ligindendir. Bazıları flörtözdür hiç çekilmez. Bazıları ise anın tadına tad katanlardandır. Itinayla tav olunur.
Gazetelerin 3. Sayfalarında bolca bulunan kadındır. Kocasını tüpçüyle, sütçüyle ... diye uzun bir liste çıkar.
ben kendimi daha cok yarı-capkın kadın olarak tanımlıyorum.
prensiplerim var olm benim. ihih.
mesela normalde tek sevgilim olması ve omurluk olması lazım.
benim oyle degil.
ama her arkadas grubundan, girdigim her yeni ortamdan tek kisi seciyorum kendime, gerisi dunya ahiret bacım.