bugün

şüphesiz ki insanı deli eden durumdur. kardeşim snin ekranında 1 saat 20 dakika sonra işini bitireceğin yazıyor. ben saatimi ona göre ayarlayıp 1 saat 20 dakika sonra yanına geldiğimde ekranda son dakika da bitiyor ve benim o anda çamaşırı almam gerekirken nedensiz yere 3 dakika beni beni bekletiyor. bir iş mi yapıyor derseniz yok sadece öyle bekliyor. lan madem ekstra bekleyeceksin o zaman ekrandaki geri sayıma bunu da dahil etsene?!!11!
tanım: dakik insanların sevmediği olaydır.
(bkz: post ejeculation syndrome)
makinenin içindeki suyu çekip gönderiyor o üç dakika içinde açarsanız banyoya su dökülür içinden.
Yorgun düştüğünden soluklanmak istemiş olabiir.
Kapıyı kilitleyen mekanizmanın ısıya dayalı çalışmasından kaynaklanan beklemedir. Açılması için kilidin içindeki bi-metal malzemenin soğuması gereklidir.

görsel
sen saatini ona göre ayarla 3 dakika geç git arkadaşım.
neden makinayla makina oluyosun, senin düşünme yetin var.
bu almanlar herşeyi düşünmüş ama bunu düşünememiş.
1 saat 23 dakika sonra gidilse bir sorun olmayacak durumdur.
Çamaşır sepetini hazırlamak, mandalları çıkarmak, çamaşır kurutma askısını açmanız için, size verilen ek süredir.
Kıymetini bilin.
bir nevi erkeğin işini bitirdikten -orgazm- sonra beyin olarak kendine gelebilmesi için geçen süreye benzer. yani erkek bazı durumlarda çamaşır makinasindan farksız olabiliyor. buradan da anlaşılıyor ki kadını yaratmak için onca emek harcayan Tanrı, erkek için pek uğraşmamış.

not: yavşamayın ben de erkeğim.
Zaten makine o sure zarfi icinde kilitlidir acmaya calissanizda acilmaz.
insan gerçekten hayret ediyor.