bugün

buna vereceğimiz parayla eli yüzü düzgün 5 tane topçu alırız amk bizim taraftar gerçekten bi boktan anlamıyor siz zlatanın tek başına ne yapabileceğini zannediyorsunuz psg de adamı besleyen, alan sağlayan harika oyuncular var yan pas rekoru kırmıyor adamlar.
bu adamın 34 yaşı benim şuanki halimden daha iyi. drogba için de böyle dediler bizden sonra primer ligte 40 maça çıktı adam 36 yaşında. 7 de gol attı. yani gelirse 3 yıl ligle taşak geçecek futbolcudur.
Gelir gelmez orası muallak ama şayet gelirse Galatasaray'ın eli forvet ve gol yıllarında eli iyice rahatlar. 34 yaşında diye eleştirenler var uzun vadede elbette çok mantıklı bir transfer değil ama önümüzdeki iki yıl şampiyonlar ligi ve süper lig için muazzam transfer. Milan devreye giren ikinci takımmış ulan ayıp be UEFA şampiyonu takımın forvetini aldınız şampiyonlar liginde 9 gol atmış luiz'i aldınız daha ne uğraşıyorsunuz insafsızlar.
isveç basınına göre geliyorrrrrrr!

http://www.olacakolacak.com/
kesin bilgi pegasusun paris ucagıyla geliyor. malumunuz thy pahalı.
an itibariyle gs ye gelmesi netleşmiş oyuncu .bir bjk li olarak gurur duydum.
Galatasaray için mantıksız olan bir diğer transferdir.

Hamit sakat melo'nun durumu belli değil.Alınacak o kadar oyuncu var iken ibra'yı alarak taraftarı susturmak istiyorlar.
Hakkında 40 entry girilince milan'a gitti sandığım oyuncu. inanmam arkadaş sırtına o parçalıyı geçirmediği sürece geldiğine. Kandırmayın artık yeter.
Oley be Mozambik basınına gore parcaliyi giymiş ve şunu demiş..

-Oglumla 250 hektarlık bahcemizde futbol oynuyoruz ve ikimiz de en sevdiğimiz futbolcuları seciyoruz. oğlum zlatan oluyor ben de aydın yılmaz..

+Ama aydın gitti zlatan,

-Pardon ya burak yilmaz?
https://media2.giphy.com/media/dNqGJKdClPEWs/200.gif
ego dolu konuşmalarıyla ve kibirli hareketleriyle gerçek halini yansıtıp yansıtmadığı bilinemeyecek olan futbolcu. galatasaray'a gelmesi şu an için hayaldir. belki üç dört sene sonra gelebilir.
Evet arkadaslar kesinlesmis olaydir.

Yonetimimiz istanbul biletini yollamis.

http://www.memnuniyet.net...rvetifun_135437396659.jpg
Twitterda eğer gelirse bu tiviti favlayan ilk 3 kisiye yemek ısmarlayacam şekilde adak adadığım futbolcudur.
Geleceğini sanmıyorum ama gelmesini umduğum futbolcudur. Bu adam takımı tek başına sırtlar.
kendisi aktif futbolcular arasında en sevdiğim oyuncudur. gelsin lan dünya gözüyle bir görelim şu adamı. fizik kurallarını alt üst eden goller atsın, sabriyi, selçuğu, qrall burağı önüne katıp kovalasın, emre belezoğluna bi siktir de bu çeksin. gel lan gel kıskançlıktan çatlarım ama sen gel mübarek adam.

not: bjk.
gelirse hesabımı sileceğim efsanevi futbolcu.

bu da böyle bir totemimdir.
zlatan gelicek de transfer mantıklı mı mantıksız mı olur onu düşünücem hassiktirin lan. fener ajanları. sokarım mantığınıza. 2 forma benden.
gelirse türk futbol tarihinin en büyük isim transferi olucaktır.
bakınız isim diyorum çünkü bi hagi veya alex kadar başarı gösterip göstermeyeceğini zaman gösterir.ama bahsettiğimiz adam ibra ölüsü bile ligi kaldırır yere vurur.
inşallah gelir vesselam.
Yüksek egosundan dolayı galatasaray'a gelmeyecek olan oyuncudur.Galatasaray'ı 2.sınıf olarak gördüğünü düşünüyorum.1.sınıf kaliteli takımlara gider.Psg,milan gibi
https://www.youtube.com/watch?v=r3owZyeLwvI

aynen böyle bir abimiz.. gelmez oğlum gelmez.. gelmesin lan.. valla sneijder drogba falan inanmıştım ama bu adamın geleceğine hiç inanmıyorum, insan ister istemez inanamıyoruz. zlatan lan zlatan. gelmez amk..
Türkiye'ye gelirse kaliteyi katlayacak dünya yıldızı. Ayrıca malum egosu oynadığı futbol açısından makuldür.
gelmeyecek oyuncu .
gsliyim.
ulan ne salaklar var ülkede.

isveç'in fotomaç versiyonu Gazetesi bişeler yazdı çizdi diye millet ibrayı gs de sanıyor.

tanım:psg nin isveçli forvet oyuncusu.
Gel ulan Allah'sız diyeceğim ama malesef etki etmeyecek.

Ateist olduğunu açıklamış olan futbolcudur. Yine de gel lan evreni seviyosan gel. Darwin çarpsın ki gelirsen iki forma alıcam. Cosmos uğruna gel, evrim uğruna gel.