bugün

futbolu bırakmadan türkiye liginde görmeyi istediğim futbolcu. söylemleriyle, oyunculuğu ile gerçek yaşayan efsane.
34 yaşında, bir zamanların efsane oyuncusu. sık sık takım değiştirmeyişle ünlüydü. araştırdım hala fubola devam ediyor. şuan psg'deymiş. son durağı katar, türkiye veya abd olur.
üstte ki yazar bak sözlük formatını sikip atıyorum, yalancıyı siksinler mi?

zamanın ötesinden gelen edit: üste ki yazar yolunu sikeyim.
türkiye gelsin de kime gelirse gelsin futbolcusu. inşallah gelir.
gese lilerin transfer etmek istediği futbolcu. nerede spastik, kavgacı, fitne fesat varsa bunlar onu alma çabasında. maksat ligde kavga eksik olmasın. bunlar var ya bunlaaaaar.
hayaller
görsel

hayatlar

görsel

evet.
yıllardır hayalinin kurduğum futbolcu. onu Galatasaray formasıyla gorursem eğer bir gün bilin ki olsun dedigi hersey olan bi adam var karsinizda.
3 gün sonra açıklanacak transferdir kaynak sağlam.
affedersiniz format siktiren futbolcu.

twitter'ı yokladım ve anlaşıldığı yönünde bilgi verenler var. bunlardan birisi de adını hatırlamadığım ünlü bir lig tv spikeri. drogba'yı getiren iş adamları yine iş başında gibi bir şey yazmıştı.

şayet eğer gelirse daha önce yapmadığım şeyleri yaptırtabilir bana.
Lan gelmez lan ya gelirse yok oglum nasil gelsin ya var ya bi de geliyomus niye gelmesin ki gelmez ya sacmalama ama geliyomus bi de seklinde icsel konusmalara neden olan troller trollu topcu. bu adam kalkip gelirse dugunumde bile oynayamayacak yetenekteki ben kalkar ciftetelli oynarim.

(bkz: 4 yildiz cok guzel gelsene)
An itibariyle Düsseldorf havaalanında thy uçağına binmek için check-in yaptirmaktadır.
Şimdiden hayırlı olsun.
topaç febelilerin daha şimdiden gömmeye başladığı oyuncu. adımız kimle anılsa onu gömüyorlar, sonra hata kaza gömdükleri oyuncuyu alınca da "çok pis tokatladık sizi, manyak ettik aduket çaktık lan ehe" yapıyorlar ama aslında bildiğin topaç gibi dönmüş oluyorlar, ki van persie'nin adı bizimle anılırken neler neler dediler hatırlatmama gerek yok. neyse konumuz o değil, febe alamaz zaten Ibra'yı onu kastetmiyorum yani, öyle bir şey yok üç yıldızlı arkadaşım çıkar onu aklından.

diyeceğim şu ki, en azından sözleşme imzalanırsa gömün de komik duruma düşmeyin. senin işin galatasaray'ı gömmek, oyuncularını kötülemek, galatasaray ile yarışmak bunu biliyorum. sen bunun için varsın, işini yapacaksın tabi ki ama sıranı bekle oldu mu?

türkiye'nin ilk * dört (4) yıldızlı takımına transfer olacağı iddia edilen dünya yıldızı. bekleyip göreceğiz.
Drogbayı getiren iş adamları tek haneli rakama getirdi. Ibrahimovic'i hangi güç getirecek galatasaraya ?
(bkz: ibo bitmiş)

Oktay derelioğlu bunu beğendi.
fotomaçın yarın ki manşeti çok ilginçtir ki ibra için beyler, olum hayırdır amına koyim.
bu akşam ki maç sonrası yaptığı açıklamada psg formasıyla çıktığı son maç olabileceğini açıklamıştır. inşallah milan falan girmez araya.
bu akşam son maçı olduğunu açıkladı psg formasıyla. ilginç gelişmeler olacak diyor ama işin kötü yanı, milan'a ilk transfer olduğunda da çok büyük süpriz olacak demişti. bu sefer de aynı oyunu yapmıyordur inşallah.
Acaba mı lan, n'oluyo lan dedirten hayal. iki forma alıcam hemen yeter ki gel ulan.
An itibariyle istanbul THY ucagindaymis , bi hostes arkadaşım yolcu listesinde ctrl f ile arattı, z yazınca çıkmış direkt zlatan diye.birazdan kendisini bulur kekini suyunu falan veririm diyo.

Oley be.
Mal mal konuşmayın amk bizim takım sağ bek alamıyor parasızlıktan. Bu adama nasıl 8 m euro versin. Kaldı ki finansal fairplay muhabbeti var. Hala büyük sıkıntı bizim için.
Kibrin geldiği son noktada örnek teşkil eden şahsiyet.
Denge dengeoglu: forvet öncelikli dusundugumuz bi yer değil, poldiyi de kullanabiliriz. ucuz yollu bisey olursa alırız demişti.

Bundan sonra zlatan gelirse hamza allah bir dese ben iki derim aq.
gelmez.

ayrıca gelme ihtimali varsa bile sağ bek, stoper, ön libero ihtiyacı varken parayı ibra'ya yatırmak şımarıklıktır. çok paran varsa önce o 3 mevkiyi hallet, sonra yine al ibrayı.

ben de isterim ibra oynasın sarı-kırmızı forma altında da, biraz realite beyler.
amerikalı bi gazeteci tarafından,

bir gün amerika da oynar misin sorusuna;

'' psg ile bir senelik daha sözleşmem var, bitince bir sürpriz yapabilirim '' diye açıklama yapıyor.

bizim kamil medya ya da gün doğuyor tabi. hemen nasıl çevirmişler bütün diyalogları.
34 yaşındaki yaşlı futbolcudur. böyle futbolcuların gideceği 3 adres var zaten, katar, abd ve türkiye. her türlü %33 şans var yani. kimin ikna kabiliyeti iyiyse o tarafa gider. gelir bir yıl oynar hevesini alır çeker gider drogba gibi o ayrı mesele tabi.