bugün

galatasaray'a gelirse galatasaray borçlarını ödeyemeyip batarmış...

allah akıl fikir versin.

hee gelmeyecek o ayrı. ona bir şey diyemem. normal. biz bu memlekette durmaya eriniyoruz amk zlatan niye gelsin.
Burada da görülüyor ki bizim futbolumuz birbirimize sataşmanın ötesine gidemez. Ne lan bu çekememezlik. Sakin olun biraz. Her zaman istemişimdir Dünya' nın yıldız diye lanse ettiği futbolcuların ülkemize gelip sahada koşturmasını. Hangi takıma geldikleri önemli değil. Gelsinler biraz da biz izleyelim. Nani, persie, podolski, gomez derken birde ibrahimovic. Tadından yenmez. Değeri olmayan ligimize defer katarlar belki.
keske galatasay alabilse ve bir yildizi daha sahalarimizda gorsek dedigim harika bir oyuncudur. ama olmaz be birader, su an olmaz yani. belki emeklilik zamanlarinda. why not.
Gozumu actim, sozluge girdim 20 entry girilmiş. Geldi sandim. Yapmayın.
Galatasaray'a gelmesi için daha 2 yılı var.
ajaxta oynarken 4 kişiyi çalımlayarak attığı harika bir golü olan isveçli yıldız. https://www.youtube.com/watch?v=0Egm8jnhKs8
34 yaşında, galatasaray'a gelmemesi için hiç bir sebep yok. türkiye ligi de o kadar ölmüş bir lig değildir!
36 olmadan gelmez, 67 yaşına girmesini bekleyin belki o zaman gelir gibi ergen muhabbetlerinden neden vazgeçemiyoruz bilememekteyim. parası ile değil mi? avrupa takımlarının transfer yaparken ödedikleri euro döviz vs. türk takımları yemek kartı veya taso mu kullanıyor?
biz de nakit ödeme yapıyoruz, belli başlı yıldızlar haricinde türkiye'deki 2 büyük, istediği futbolcuyu ödemesini bastırır ve transfer eder.
Adı Galatasaray ile anılıan inanılmaz bir futbolcu. 2 Yıl için 17 milyon euro önerilmiş. Euronun şuan tldeki karşılığı 3.05. 17*3 =51 milyon tl. Galatasaraya geldi diyelim zlatan. 2 sene sonra yaş 36 olucak ve bedelsiz bir başka takıma gitmeye hak kazanıcak. Galatasaray uefanın mali fair play cezası ile karşı karşıya olduğu söyleniyor. Bu adam imza attı diyelim parayı verdik olduda takım 2 sene şampiyon olamadı(3 takım şampiyonluğa oynar %33 ihtimal var) kasaya para girmedi.(Şampiyonluk primi + şampiyonlar ligi parası gelmicek). Şuan Galatasaray sürekli zarar eden bir takım. Arkadaşım bu adam 19 20 yaşında alırsın 17 milyona satarsın 30a 40a ayakta alkışlarım. Gelecek olarak takımı daha çok borca sokucak bir oyuncuyu niye ben takıma alıyım? Ben ekonomi fazla bilmem bakkal hesabı yaparak herşey ortada. Zlatanın yeteneklerini tartışmaya kalkmak büyük terbiyesizlik bence messi ve ronaldonun yetenekleriyle kapışır. Bu oyuncuyu isten taraftar net bir şekilde takımını sevmeyen,Galatasaray düşmanı,takımının sadece başarı durumunda gönül veren taraftarıdır.Bu arada yönetim ne olursun siktirsin gitsin.
Galatasaray a gelirse sabrinin karpuz ortalari sonunda hedef bulur.
galatasaraya hayırlı olması gereken isveçli futbolcu.
volkanı sikerek gercek galatasaraylı olacak.
Hayali bile korkunçtur. rakipler için tabi.
Galatasaray'ımızın müstakbel topçusu.

Kuşları susturacak.
iki tane formasını alırım.
ciddi ciddi galatasaray'a geleceğine inanların olduğu futbolcu. bilal kısa neyinize yetmiyor lan. evet.
Psg ile anlaşılmıştır. O adam gelecek.
galatasaraya gelmeyecektir. adam yılda dünyanın parasını kazanıyor galatasarayda ödeyecek para yok.

hayaller zlatan hayatlar sercan.
Basligi her uplandiginda geldi geliyor sandigim efsane. Galatasarayli degilim ama gelse kombine alirim. Dunya gozuyle gormek lazim; ama gelmez.
(bkz: geliyor kibrini sevdiğim)
Gs'ye Gelirse bir erkek olarak soyunurum.
Fenerliyim ama insallah gelir, aynı ligde eto, nani, van persie, mario gomez, q7 ve ibrahimovic oynayacak. Ulan sezon bası söyleseler inanmazdık.
Gs'ye geleceği iddia edilen topçu. Gelirse anca gs'yi satın almaya gelir amk.*
A spor'da iki tane godoş yorumcunun her sabah galatasaray'a gelmesine uğraş verdikleri futbolcu. Yok gelirse şöyle olur, Ünal Aysal yönetimi olsa şimdiye bu transfer bitmişti, mevcut galatasaray yönetiminin basiretsizliği yüzünden bu transfer olmuyor, hamza istemiyor vs.
Lan para yok para.
gelirse denge dengeoğlunun akıl hastanesine yatmasına sebep olacaktır. sırf bu yüzden Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokup transfer edilmelidir.
olm adam nasıl gelsin türkiye'ye? şu anda dünyanın en iyi üç hücum oyuncusundan birisi, dünyanın en iyi santraforu. galatasaray'ın vereceği parayı verip alacak tonla dünya devi var. keşke gelsin, hep birlikte izleyelim. orgazmdan zevkli anlar yaşayalım. ama yıldızı daha sönmeye başlamadı bile bu adamın.