bugün

insan ötesi birşey. O gol nedir öyle ya?!
baba boşnak müslüman, anne hırvat hırıstiyan. tam bir balkan fenomeni.
"Tsubasa evde oturup ağlıyormuş bu golden sonra" Spor Gecesi' nden.

belki de ingiltere' ye attığı golü en iyi anlatan söz.
babası bosnalı müslüman bir çingene, annesi ise katolik bir hırvattır.

not: sanıldığı gibi boşnak değildir yani.
attığı o golü ne ronaldo atabilir, ne messi. yeryüzünün hayvanlaşma potansiyeli en yüksek olan forvetidir. ulan biz halı sahada maçın sonlarına gelince yeri geliyor yorgunluktan topu boş kaleye zor yuvarlıyoruz, sen git aynı maçta 3 gol attığın takıma 90. dakikada böyle bir şey düşün ve yap, fiziki açıdan da çok zor bir olay o golü atabilmek, 90. dakikada topa o şiddetle o mesafeden rövaşata şeklinde vurabilmek. söylenecek söz yok, ingiltere'nin ırzına geçmiş, bressan'ın golünden de daha iyi bir gol olduğunu düşünüyorum.
son attığı golü facebook'umda paylaşıp, altına da '' %98 şans lan bu'' yorumunu aldığım futbol dehası adam.

sana bir şey demiyorum salih abi, seni halı saya getiren servis şoförünü siksinler.
hız var,güç var,teknik var,dribling var,son vuruş ve şut gücü maksimum düzeyde olan üst düzey forvet.
görsel
son attığı golü bir daha izleyin,başka bir futbolcu olsa ona rövaşata vuramazdı. top çok ters zıplıyor çünkü.ayrıca vurduktan yarım saniye sonrada topun nereye gittiğine baktığı bir fotoğraf var.süper.
(bkz: çirkin kral)
hiçbir zaman ronaldo ve messi kadar değeri bilinememiştir.
hayvan gibi adamdır. insan azmanı amk. futbolu on numara ona lafımız yok.
barcelonada messi için harcanmış olağanüstü forvet.
topla istediği şekilde oynayabilen sanatçı.

dip not : futbolcu değil amk sanatçı,adam resital yapıyor bildiğin şef amk.
artık iş öyle bir noktaya gelmiştir ki, ailesine "ben futbolcu olcam ya" diyerek doğal ortamından kaçtığını düşünmemize neden olmuştur bu hayvanat.
Gunumuzde, van persie ile en iyi iki musluman oyuncudan biridir.
ibrahimovic in ingiltere ye attığı dördüncü gol sonrası izleyen bir çok adamın hayatında ilk kez bir erkek için tüyleri dikilmiş, irkilmiş, oha falan olmuştur. olmayan adam zaten evvelden ibnedir. adamın golü gerçekten muazzamdı. hem attığı golden sonra soyunması, o kaslı vücudunu göstermesi, o geniş omzu, o seksi dövmelerini falan göstermesi ayrı bi karizma olmuştur. saç stilleri de çok iyi biridir.. ağığğ dünyanın en iyi ilk 5 futbolcusundan biridir işte. erkeğin hasıdır.
25394749 yıldır ingiltere milli takımına karşı gol atamayan türk milli takımına nazire yaparcasına ingiltere ye 4 tane döşemiştir. hele ki o son gol ister istemez adama "oha" dedirtir.
yılmaz vural'ın tam benim kalemim dediği müthiş golcü. 11 kişiyle yıllardır gol atamadığımız ingiltere'ye bir maçta 4 gol atabilen forvetüstü canlı.
bazı goller vardır sadece ve sadece zlatan ibrhimovic atar: http://www.youtube.com/watch?v=tPJ7gavftyY
insanlığın futbolvari evrim geçirmiş hali. namı diğer ibra kadabra.
daha geçenlere kadar cristiano ronaldo'ya insan değil o makine derken esas insan olmayan benim dercesine insanüstü bir gol atan isveçli forvet.

hayır 30-35 metre frikik golü atsan bile çok güzel bir gol olacak rövaşata ne lan oradan nesin olum sen?

yalnız o golü ben atsaydım formayı yırtar soluğu taraftarların yanında alırdım maçıda bırakırdım adam yine mütevazı davranmış.

şaka maka bir yana tarihe tanıklık etmemizi sağladığı için teşekkürler.

malum o rövaşata gol: http://www.youtube.com/watch?v=Xh_KNH8QqSw
pes oynarken bile topun onda olduğunu görünce mutlu olduğum inanılmaz futbolcu.
bunun gibi hayalperestler olmasaydı dünya çekilmez bir yer olurdu diye boşuna dememişler. bu golü başka kim hayal edebilirdi;
http://www.youtube.com/watch?v=nX-EAAtax38
eşsiz olan hayal gücü sayesinde fantastik bombastik golleri izleyebildiğimiz insanlık ötesi insan evladıdır. bir yerden sonra ibra'nın gollerinden sonra başka gollere "amaan bu da ne asıl ibrahimoviç'i gör sen" deme sebebimiz olmuştur.