bugün

Zeki kadın kimdir ? Zeki erkek kimdir ? Arkadaşım ne kompleksli bir millet oldunuz. Zekilik nedir yahu ? Daha çok matematik sorusu çözen falan mı ???
kadın ve zeka.hımmmm.
yok arkadaşlar canlı örneğini gördüm kız akıllı, işini bilen, dünya tatlısı biri ama çıktığı çocuk tam bir şapşal örnekleri var korkmayın.
kekoyum para bende insan modeli kimleri götürür yoktur böyle bişi.
Yanlış seçimdir.

2 zeki insanın geçinmesi mümkün değildir. Biri bu gerizekalıya sahip olsun.
kimse kimseyi elde etmesin ya, takılın yeter. ayrıca kadın zekiyse bulaşmaz zeki erkeğe.
Zeki erkekleri zeki kadınlar elde ederde her zeki kadının sevgilisi zeki değildir.
olabilir ama kesin doğru olmayan önerme.
Zeki kadini elde edemessin yigidim ettim zannedersin, cok zekiysen zannetmeyecegine gore o iliski baslamadan bitmis olur, bu ne amk aksam aksam iliski sarmallari.
Tespiti yapanın ellerinden öperim.
Aptal erkekler çok komiksiniz.
(bkz: kadın kaleminden erkekler)
Aşk olması için bir bağımsız değişken bir aptala ihtiyaç vardır. iki zeki olmaz.
(bkz: erkek avcısı cici kız modeli)
Zeki erkekler gerçekten zeki olsalardı, zeki bir kadını elde etmek için uğraşmazlardı, çünkü daha sonra nasıl uğraşacaklarini tahmin ederlerdi.
Zeki duy evladim bunlari diyeceğimiz önermedir.
"elde etmek" yaklaşımı bencilce bir yaklaşımdır. zeki insan ilişkinin tek taraflı bir süreç olmadığını görebilen biri olmalıdır. yani zeki olmak tek ayak üstünde türlü türlü yalanlarla birini ikna etmek değildir. onun adı şerefsizliktir.
zeki kadınları ancak zeki erkekler ellerinde tutabilirler.
genel de tam tersi oluyuor.

zeki-aptal.
zengin-fakir.
cirkin-guzel.
uzun-kisa gibi...
zeki erkekler hiçbir zaman kadınları elde etmek için uğraşmazlar.
o kadar basit düşünmezler.

bir kadın erkeğin zekası ile cüzdanından daha fazla ilgilenirse, zaten mutlu olurlar.
Zeki kadın elde edilmez, teslim olur. Zeki erkek de kadın elde etme derdinde olmaz zaten. O yüzden zeki kadın&erkek ilişkisi pek olası değil.
Zeki kadın kendinden zekisini bulursa bi ilişki başlama ihtimali var ama ben buna teslim olmak ya da elde edilmek demem. Ki genelde pek kendimizi beğenmiş olup hiç kimseyi kendimize kıyaslayacak kıvamda görmediğimizden ya evde kalıyoruz ya da...
Çok yanlış önermedir. Zeki kadınlar kendilerinden aptal erkekleri elde eder.
zeki kadın istediği erkeği elde edebilir. o an seni istediyse elde etmiş olmasdı onu zeki olmadığını değil, istediğini aldığını gösterir.
Zeki kadınları değil her kadını ilgi ile elde edersin. Kadınlar kulakları ile severler, onlara durmadan sevgi cümleleri ile gelin o zaman bak en zeki'yi bile aşk'tan mal ediyormusun etmiyormusun.
Zeki kadın olsa hallederiz o işi evet.