bugün

Obezite tarzında bir rahatsızlığa yol açmıyorsa o şekilde mutlu olmalıdırlar. Zira, bu dünya koskoca bir yalandır ve yemek yemek de bir o kadar güzeldir. Ne yani, zayıflayacağım diye çılgınlar gibi spor yapmak, aç aç, beti benzi solmuş bir halde ortalıkta dolanmak ve tartıya çıktığında bir gram vermiş olmak mutlu etmez ki insanı! Halkbuki çiğköfte öyle midir? Ya da yarım ekmek kokoreç yanında buz gibi acılı şalgam? Peki ya bol tereyağlı iskender? Şu soğuk kış günlerinde annenin yaptığı kuru fasülye, pilav ve turşu üçlemesi? Yarım ekmek ile yenebilen menemen, sucuklu yumurta? Bi defolun gidin ya! Ölürüm de bırakmam ben bunları!

Not: 50.000 gramım bu arada.
gunde iki bardak yesil cay ve en onemlisi duzenli yuruyus.
Yemek yemeyin ve oryantal yapın.
kimseden tavsiye almadan direkt bir diyetisyene gitsinler bence. her bünye her diyeti kaldırmaz. lütfen zayıflamak için sağlığınızı tehlikeye atmayın.
Su ve yeşil çay için. Yeşilçayın içine 2-3 damla limon sıkın ve şekersiz olarak günde 2-3 bardak için. Akşam 7den sonra içerseniz uykunuz kaçabilir. Ve içeceğiniz suyun içine bir tane kabuk tarçın atıp 10 dakika kadar beklerseniz kan şekerinizi dengede tutmuş olursunuz.
kendim buldugum bir diyet var 23 kilo verdim istenince oluyor arkadaşlar.
Hergün tempolu yürüyüş , mümkün olduğu kadar az ( ama sıfır değil ) karbonhidrat , kararında protein tüketimi .
Ancak o boğaz tutulmadığı sürece kilo vermeyi unut.
Daha da emin olmak istersen bir doktor yardımıyla vücut yağ oranını belirleyip profosyonel bir destekle diyet yap.
Sporu da ihmal etme.
Günde 5 km koşu, 50 squad , 50 şınav , 50 mekik. Deneyin, sonuç alamazsanız size benden iskender.
Karbonhidrat içerikli besinleri azaltın.
Kiraz sapı, mate yaprağı ve mısır püskülünü öğünlerden önce çay olarak için.
Yağ yakımını hızlandıracak ve idrar yolu ile hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır.
Önerileri uyguladıktan sonra işe yarayanları benimle paylaşın.
dukan diyeti şiddetle tavsiye edilir. çok da kural gözetmeden şahsıma uyarlayarak 7 ayda -30kg. görülmüştür. (bkz: kendimden biliyorum)
görsel
mide kapasitesini cidden azaltan; insanın midesini bulandıracak hiçbir gıda olmayan, sıfır supplement-hap-ilaç-çay-çorba ile 14 günde 12 kilo verdiğim müthiş programım için lütfen tıklayınız.
(bkz: extacy)
1-ekmeği kesin
2- kardiyovasküler başlayın
3-Adam olun(hep söylüyorum).
Sut için ne alaka amk derseniz boy uzarsa kilo da sabitlenir.
sigaraya başlayın.
Canınız tatlı abur cubur istediğinde meyve, tuzlu abur cubur istediğinde kuruyemiş yiyin.

Günlük Kuruyemiş miktarı şunu aşmamalı:
2 ceviz ya da
15 badem, fındık, tuzlu fıstık, kaju ya da
30 antep fıstığı
Az ye. Mideni doyurmaya çalış. Gözünü değil.
zayıflamayın. nasıl olsa ölecez.
Seker atsin.
Metabolik bir mevzu bence. 1.75 boy 68 kiloyum. Gece bir ekmek peynir bilumum atıştırmalık yer uyurum. Bir kilo almam. Siz yine de çok yemeyin.
Şeker ve Ekmeği hayatından komple çıkar.
şişmanlayın. zayıflamak istemek için kilolu olmanız gerekir.
Zayıflamayın biz zayıfladıkta noldu !