bugün

haahaha adam bunu dedi ya '' Düne kadar seçim kazanmak için atıp tutanlar bugün ekmekten suya ellerinin altındaki her şeye zam yapıyorlar.'' evet benzin,mazot,elektrik,alkol,sigara, yol, köprü zamlarınıda chp yaptı * hatta yurtdışı çıkış harcına yüzde 2000 zammıda chp yapacakmış * bu adamlar ülke yönetiyor ya şaka gibi.

https://x.com/odatv/status/1807739703719797195
haklı önerme. cehapeli iş adamları piyasayı karıştırmak için düzenli ve anlaşmalı zam yapıyorlar.
Doğru olan görüştür. Mevcut iktidar partisi halen iktidardaysa, bu her an her saniye chp'nin sorumluluğundadır. iktidara talip bir muhalefet göremiyoruz. Daha çok muhalif olmaktan ve yerinde saymaktan memnun gibiler...
taşak geçiyorsunuz sanmıştım ama reis yine şaşırtmadı. çok enteresan bir adam. yani kendi kitlesini bu kadar da salak zannetmek...

hoş çok da haksız değil...
Elektriğe kim zam yaptı aq.
çok iyi bir adama benziyor. iktidar mı yapsak acaba? (!)
Yağmuru kim döküyor? Ünzile kaç koyun ediyor? Dayaktan uslanalı, Hiçbir şey sormuyor..
o vakit chp kapatılsın.
Bunun nasıl bir kafa olduğunu merak ediyorum. Ayrıca bizimle aynı ülkede yaşadıklarını da düşünmüyorum.
Şaka gibi iddia. Yuh ya !
Doğru bir iddiadır. Nasıl olduğunu anlatayım.

Bu lanetlenmiş cph yıllarca muhalefetçilik oynayarak apk'yi iktidarda tuttu. Normalde bu kadar kötü bir iktidar kendiliğinden kaybederdi ama cph gibi destekçisi varsa yıkılır mı hiç.
cph, apk'yi iktidarda tutmayı başardı.

Sonuç apk ülkenin ekonominin içinden geçiyor hepimiz kıvranıyoruz.

Tanrı apk'yi bir yakacaksa cph'yi iki yaksın.
Masklavi’nin yazdığına gülüyorum entry giremedim hahahah.
Çok sayıda belediyeyi kaybedince hemen "muhalefet mod on"a geçeceklerini bekliyordum zaten. Ama bunlar ekonominin ve halkın içinden geçtikleri gerçeğini örtbas edemiyor tabii ki...