bugün

her yerde karşıma çıkan müdavim kişiliktir.
hakkında bir entry girince öldü sandığım admin.
hakkında bu kadar entry girilince zorla aldığı iddaa kuponunu tutturdu sandığım kıymetlimisss. tutmamış...
sözlüğü bug götürüyor. haydi zallım gorev başına * .

edit:
sozluke gordugum buglardan bazisi:
- oylama yaparken 10 saniye kuralı/(#6761794)
- sözlüğün ilk tıklamada açılmaması/(#6752245)
- entrynizi yazdiktan sonra, baslik yanindaki uc noktaya basinca yazdiginiz entryi gormeniz ama basligin tumune baktiginizda gormemeniz. (bu yuzden yazarlar iki kez giriyorlar entrylerini)
haftanın hiperaktiflerinde 15. sıranın sahibi. çok giriyor çıkıyor sözlüğe, ne ayak lan?
zal oğlu rüstem vardır birde, yamulmuyorsam iran şahı hüsrev e karşı eşsiz kahramanlıklar sergileyen en az herkül kadar kuvvetli türk kahramanı. (bkz: conan the barbarian)
Sarayın soytarısı. "Format" adını koyup belirlediği kurallar bütününden bihaber.
anlamını merak ettiğim nick.

sahibini daha çok merak ettiğim nick.

(bkz: ah bir görsem)
(bkz: gözleri açık gitmek)
can dostum.
siteyi bir şekilde yoluna koyması gereken kişi. he koymayacak ise de direk forum yapsın biz de kafa patlatmayalım sözlüğün durumu için.
sözlükle ilgilenmediğini düşündüğüm kişi. en basitinden şu "bir derdim var" zımbırtısına bile kimse bakmıyor. binlerce sözlük var ama uludağ hepsinin arasından alnının akıyla sıyrılmış durumda. hazır durum olumluyken bunu korumak lazım bana sorarsanız.
(bkz: zall ın bir günü)
tek 'l'sini atınca arap alfabesi'nin bir harfi olabilen şey. belki yazar da buradan ilham almıştır. olamaz mı?
acun un sözlük yazarlarına olan hakaretine uludağ sözlük adına nasıl ve ne cevap vereceğini merak ettiğim yazardır.
+osbinbeşyüz, osbinbeşyüzbir, osbinbeşyüzki...
-zall abi zall abi, acun sözlüğe zavallı demiş.
+osbi... olur öyle şeyler takma o kadar, evet nerde kalmıştım, osbinbeşyü... of ulan!
-ne oldu abi?
+altınları karıştırdım! al baştan! bir, iki, üç...
futbolunu bilmem de yüzü andres iniesta ya benziyor. *
ben bölümündeki "geçen haftanın dikkat çeken entryleri" çalışmıyor.. "aramaya inanın" denilmiş ama arama çalışmıyor.. "takip butonu" kafasına göre hareket ediyor.. sol frame'yi bok götürmüş ama hala "hata yok" diye didiniyor.. daha birçok yerinde hata var sözlüğün..

pek bir merak içerisindeyim şurasını adam edecek ne yapıyor acaba?

2006 yılından beri aktif bir yer ama hala zilyon tane problemi var.. usta beceremiyorsan de ki "ben beceremiyorum iki arkadaşımı getirdim onlar halledecek işleri.." bir şeyler yap be adam! nedir bu bir tek ben yaparım modu.. yok mu hiç etrafında bu işlerden anlayan adam? kimseye mi güvenemiyorsun?

anlamadığım şey şurasının gün geçtikçe daha da boktanlaşması.. bunu nasıl göremiyorsunuz? devlet adamlarından zerre farkınız yok ne senin ne de emrindekilerin.. bir sistem kurmuşsunuz gittiği şekilde gidiyor.. ne düzeltelim ne de kontrol edelim diyen yok içinizde.. 2010'a giriyoruz ama hala oturmuş bir sistemi, bir prosedürü yok! herkes kafasına göre hareket etmekte.. siz moderasyon toplantılarında ne konuşuyorsunuz?

dün sözlükten atılan adam bugün ya yeni bir nick alıyor ya da nick'inin yanına "2" koyup geri geliyor.. buna ne zaman bir son vereceksiniz?

siz burasının çok iyi bir durumda olduğunu mu düşünüyorsunuz ya da size böyle mi aktarıyorlar durumu?

sizin hiç yaşadığınız yeri çekip/çevirmek, bir düzene sokmak, sağlıklı çalışmasını sağlamak gibi şeylerden haberiniz var mı?

iyi seneler bebeğim..

edit: ne kadar reklam geliri vardır bilmiyoruz ama bir aylık gelirini şu kod, site ve zart-zurt işlerinden anlayan insanlara verse de şu siktiriboktan yeri adama çevirse.. osmanlı devleti gibiyiz ey zall! hasta adamı oynuyoruz resmen!..
ncikimi zallife olarak değiştirmeyi reddedip beni köprü altlarına atan zalimdir kendisi. *
yıl sonu temizliğine başladığını ilan etmiş zattır. hayırlı olsun, kolay gelsin.
insanların inançlarına saygısızlık edenlere tepki göstermeyerek tarafsızlığını belli edecek olan şahıstır.
kanatlandıran patron. yaptığı iş kolay değil zira liste kabarık. gökyüzüne yolculuk edecek yazarlara selam ederim.
yalnızca saçma başlıklar açanları uçurmakla kalmayıp, başlık açarken imla hatası yapanları da * çaylak yapması gerektiğine inandığım moderatör. fakat ne yazık ki kendisi de bu konuda yetersiz, bütün sözlük yazarlarının okuyacağı gelişmeler kısmına "şu an" yazmasını bile beceremiyor.

(bkz: şu an)
(bkz: şuan)
tanım nedir, yazım kurallarına nasıl uyulacağını bilmeyen tonla çaylağı yazar yapıp bir kaç ay sonra kovarak irregular bir yönetim biçimi sergiliyor. kafasındaki geleceğin uludağ sözlük'ü nedir acaba, hatta kafasında bir uludağ sözlük var mıdır merak içindeyim.
gelişmeler butonu ile yazarlara sellektör yapmaktadır. hadi hayırlısı.

-34 aq 666, sağa çek canım.

(bkz: güntekin sen ciddi misin)
imla hatası yapanları uçurması saçma olacak yazar. zira kendisi de yayınladığı duyuruyu yanlış yazmıştır.