bugün

sevgili yönetici sence de sözlükte bir şeyler ters gitmiyor mu? bunun önüne geçmek için ne yapılmalı? kaç yazar olduğunu bilmiyorum lakin bu yazarların kaçı istenilen nitekilikte? kendimden örnek vereyim, en az 5 kere falan çaylak edilmişliğim var. evet formata hakim değildim ama çaylak edildiğim dönemlerde aklım başıma geldi. sence de bir sıkıyönetime ihtiyaç yok mu?
belirli periyotlarla sözlük içeriğinden bihaber yazarları silkeleyip kendine döndürmek görev değil mi? bak akşam kaç olmuş hiç umurumda olmaması gereken bir konu hakkında işyerimden çıkmadım ve sana bu mesajı yazıyorum. yok herşey yerindeyse, olması gereken gibiyse lütfen beni sil. gerçekten bak..
bak sevgili yönetici seni tanımam ama bu sözlük benim ilk göz ağrım. bundan dolayı burayı hep iyi hatırlamak isterim. ara sıra girdiğimde gördüğüm durum beni üzüyor. bir şeyler öğrenilmesi gereken bir platform olması gerekmez mi sence?
biliyorum moderasyon olarak bunu düzeltmek için çok çalıştınız dergi vs. ama yine de olmuyor. o aidetlik duygusunu yakalayamadık sözlük olarak. bence bunu düşün.
sevgili yönetici bana kız bul.
adı bir dilde "çakıl" tanımına sahip olan, beni çaylaklıktan çıkarmayan başmoderatördür. iktidardır. eğer çaylaklığıma son vermezse, kendisine bir daha oy vermeyeceğim.
26 Ocak 2014 Bursa kızlı erkekli zirve vol 16 ya katılma davetiyesi yolladığım patron yazar.
ne amaçla kullanıldığı henüz anlaşılamayan ulu çınarımız. sen bu hallere düşecek adam mıydın zall reyiz? *
an itibariyle incide takılan orayla ilgilenen admin. zall gelmeden domain'i taşıyoruz beyler, geri yolu bulamasın.
sözlükspot elinden gitmesin diye şuan oturup ağladığını düşündüğüm admin. sen ağlama dayanamam zall.
birisi.

an gelir zall ölür. terekesine talip binlerce nesil.en az bin üzgün mesaj.öleceksin kardeşim. bir de ben hatırlatayım dedim.
nick altı entrylerinin 4156 nolu entry'sinde orantısız zeka tarafondan ama başka birinin hesabından ayar verilmiş yazardır. 1 nesil yazardır. aramıza hoş gelmiş. koşuştursun efendim. :S
zall çık aslanım aradan, sol frame e gelip durma zaten ortalık karışık, sende göte gelirsin.

bu aralar sokağa çıkmak bile tehlikeli.
"Burası forum mu arkadaş o ne biçim reklam" denmesi gereken sözlük kurucusu.

ulan reklamdan sıyrılıp bir saatte zor girdik sözlüğe.
şuan moderator (bkz: sıçtınız olummm)
Fani Hayatta paradan önemli şeyler olduğunu unutan yönetici/kestane palamutu.

(bkz: insanlık)
çok yetkili bir abiye benzeyen yazar.
an itibarıyla sözlüğünü yarım saat bakıma alan admin.

ehi.

e tabi o kadar sikiş dönünce arada bi yağlamak şart.
tebrikler kardeş.
kurucudur.
eyvallah.
(#22359156)
tarih alalım dostum!
uludağ sözlük ün kurucusudur. ismail alpen'dir ismi.
nick altı ağlama duvarına dönen sözük reisi.

basın gidin lan yandaş yazarların omuzunda ağlayın, bu adamı çirkinliklerinize alet etmeyin.

zall ı yedirtmeyiz.
zalım kişi.
zalımmsın zall. cia gördüm tırstım korktum. vay arkadaş !
zall sesleniyor;

--spoiler--
yeni yılınız kutlu olsun arkadaş.
--spoiler--

yeni yılımızı kutluyan o kadar paraya rağmen evde oturan patron. az çık alemlere ak len. * evet.
olmasaydı, olmaazdık. ulu sözlüğün piri, genç kızların sevgilisi, geceleri tedbili kıyafet sözlükte gezdiği rivayet edilir.
sozlugun yapani edeni sanirim. bir suru gelisme eklemis falan. aciyorum boyle adamlara ben.
oha lan bugün gördüm kendisini, hayallerim yıkıldı.
keşke senenin beğenilenlerine arama seçeneği koysaydı. nickimizi yazardık hangi katagoride kaçıncı olduğumu söylerdi falan!!

nasıl istatistik be o? bu kadar çok kategori, 400 yazarlık liste falan?? istatistik dediğin biraz seçkin olmaz mı??? mesela lig bitince gol krallığı açıklanırken 2-3 gol atanları da alıyorlar mı listeye????

istatistik değil sözlüğün sıralı listesi olmuş resmen amk, herkes var.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
----------------------------
ve saire ve saire, özetle hereke tüneli gibi burnu olan dedikoducu biridir.
----------------------------
ama yok öyle;

görsel
görsel
görsel