bugün

tanıtım filminde metin 2 ilk köy müziğini kullanmış üniversite. gözümde değeri bitmiştir.

0.53'ten başlatın.

https://youtu.be/zt8xmofNFZQ
ülkemizde mühendislik alanında başarılı bir eğitim veren üniversite.
Şuan hali hazırda okuduğum üniversitedir. Davutpaşa kampüsü değilde davutpaşa dağı desek daha güzel olur.
Kazananlara yardımcı olabileceğim canım okulumdur. Yeşillendirin yeter.
Hali hazırda okuduğum üniversitedir.Her sabah davutpaşa dağına tırmansakta severim.
Kardeşimin okuduğu okuldur.
eşşeği bağlasalar mezun edilen okul..
hazırlık okumakta olduğum üniversite.hazırlık sınıflarında at koşturabilirsiniz (!)
şuraya sadece yıldız teknikte okuyan birinin bileceği bir şey yazayım da benim orada okuduğum belli olsun tadında yazılan entry'leri okudukça çok gülüyorum.

tanım: 1911 yılında Kondüktör Mekteb-i Âlîsi adıyla kurulmuş devlet üniversitesidir.
Kaynak: vikipedi.
şu anda bünyesinde dolu dizgin fetö baskını devam eden üniversite. polisler saat 6'da gelmişler 103 akademisyen hakkında tutuklama kararı varmış.

saat altında hangi akademisyen gelir amk.
kardeşimin okuduğu üniversite.
103 öğretim üyesi hakkında yakalama kararı çıkıp 70'inin gözaltına alındığı üniversitedir. Bu gidişle birçok ders düşer.
elektrik mühendisliği bölümünde ciddi kan kaybı yaşamış okul. bölüm başkanı başta olmak üzere 3 profesör kaybetmiştir. doçent ve yardımcı doçent sayısında da hatrı sayılır kişi azaldı. klişe olacak belki ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sanırım...
(bkz: ota boka teknik üniversite demek)
okuyan, giden-gelen, ucundan da olsa tadına bakan; mesaj kutumu yeşillendirir ise çok mâkbule geçer be.
2016 eylülünde başladığım türkiye'nin en iyi okullarından biri kabul edilen, bana en iyilerden biri buysa vay halimize dedirten bilim yuvası.
155 akademisyeni ihraç edilmiş olan okul.
Eğitim fakültesi hakkında bilgi edinmek istediğim okul. Bilgisi olan varsa (bkz: yeşillendirmek).
Davutpaşa kampüsünde okuyanların an itibariyle yıldız kampüsüne alınmadığı tarihteki tek okuldur.
adının yeri olan Yıldız kısmının kapanacağı üniversite. kapanmayacak olsaydı iyiydi. sanki başka yer yok bina yapacak. pes yani sorumlularına gidin başka üniversitenin alanından da bina yapın da bari haksızlık olmasın oldu olacak. saçma sapan durumlar. umarım adını da değiştirmeye kalkmazlar alışamıyorum yeni adlara tıpkı boğaziçi köprüsündeki gibi garip geliyor yeni adlar.
Okuyan yazar arkadaşların ulaşması dileğiyle not düşerim.
Sol framede adını görünce geçmişe gitti insan. Mezun olduğum okul, dilek olay 11 sene geçmiş okulu bitireli.
Sloganları: 'başkaları daha boktanını açana kadar varolan en boktan üniversite' dir.
yillar sonra ayni bahcede oturuyorum. ne de cabuk gecmis zaman. ama okul biraktigim gibi. yine yesil yine guzel. gecmis zaman olur ki hayali cihan deger.
Televizyonda gördüğünüz nescafe, popkek gibi oyuncularını gençlerin oluşturduğu reklamların %80’i bu üniversitenin davutpaşa kampüsünde çekilmektedir.
Zamanında muhteşem yüzyıl dizisinde pargalı ibrahim’in sarayı okulun girişinde kütüphanenin karşısındaki eski bir binaydı. Film seti dolayısıyla okulda yeni çerileri sıklıkla görebiliyorduk.

Onun dışında kampüsü ciddi anlamda güzel olan üniversitelerden biridir. Beşiktaş kampüsüne değinmeye gerek dahi yok boğaz manzaralı yeşillikkeriçinde okulun en köklü bölümlerinin olduğu kampüstür. Bir zamanlar cumhurbaşkanlığı ya da başbakanlık çalışma ofisi yapılmak istenen kampüstür ayrıca.