bugün

yalı çocuğu sanıyoduk ama başka bi şey çocuğuymuş.
görsel
tamam anladık adam biraz garip. hatta gerizekalı.
lan peki etrafında bir tane doğru düzgün adam yok mu?
"-yapma evladım febe seni kullanıyor, şikecilik şerefsizliktir, bırak ne halleri varsa görsünler" diyen.
türk futbolu'nun başına gelmiş en büyük beladır.

bir diğeri için; (bkz: aziz yıldırım)

edit: şikeciler eksilere başladı. devam edin.
6 yaşındaki yeğenimden bile daha az futboldan anlayan kişi. klüp batıranı türk futbolunun başına getirmek nedir? ne olduğunu söylerdim ama silinir.
yeni sezon başlamadan istifa edecektir. etmek zorunda kalacaktır. eğer gereken cezalar verilmezse hep birlikte uefanın kucağına oturduk. ama ben niye oturuyorum kucak dediğin tek kişilik olur. demirören otursun.
yıllardır beşiktaş'ta sergilediği başarıları türk futbolu için yinelemek amacında olduğundan korktuğum tüp tüccarı.

58. maddeyi değiştirip, ortalığı temizleyecek görünen o ki(daha önce de değişmesi gündeme gelip gitmişti); hayırlı olsun diyoruz kendisine. ve fakat öte yandan şunu da bilmek gerekir ki sinekleri öldürerek bataklığı kurutmak pek akıl işi değil gibi.
galatasaray'ın 58. madde değişikliğinin durdurulması için tahkim'e başvurması üzerine ne yapacağını merak ettiğim futbol düşmanı tff başkanı...
hugo almeida'yı sahaya yansıttığı gol için pfdk'ya sevk edebilecek fenerbahçe eş başkanı.
beşiktaşlı değildir.
adama bakış açım değişmiştir.

bkz: https://twitter.com/#!/m3...74131430694207488/photo/1
Beşiktaşi batirmakla yetinmeyip Futbol federasyonu başkani olarak türkiyede futbolu bitiren kişiliksiz şahıstır.
başına geçtiği her şeyi batıran adam.
Holding sahibinin oğlu olarak doğmamış olsa, kendi zeka ve birikimiyle, en fazla bakkal dükkanı açabilecek insan.

Ki onu da batırır.
(bkz: şike ve şikecinin dostu)
tff kararıyla "aziz" ünvanı alan binicem üstüne vurucam kırbacı zihniyetindeki bünye.

(bkz: aziz yıldırım demirören)
yeteneksiz. Beceriksiz. basiretsiz.

Fakat bu adamı oraya çok sevdiğiniz kulüplerinizin başkanları getirdi. demek ki, aynı laleleikler onlarda da mevcut. Biraz da kendi içinizde hesaplaşın.
Türk futbol tarihine adını ''altın'' harflerle yazdırmış kişidir. Beşiktaş'ı çökmenin eşiğine yetmediği gibi şimdide tüm futbola el atmıştır. Beşiktaş'a zamanınad binbir umutlar yükleyerek başa gelmiş, sonra nedense hep iş anlaşmlarının olduğu futbol kulübü başkanlarından yada menajerlerden yüklü meblalarla, futbolcunun değerinin 3-5 katı vererek futbolcu transfer etmiştir. En önemli kara para aklamalarını tabata ve julio alves transferlerinde yapmış kişi. Beşiktaş'ı sürüklediği bataktan sonra bile '' ama ben 100 milyon lira hibe ediyorum sevin beni'' diyecek kadar ''yüzlü''dür. Aslında şirketlerine ve kendine kattığı milyar dolarların hesabını tutabilecek kimse henüz yok. Normal bir iş adamıyken taksim'in ortasına, hemde bırakın yapım iznini restorasyon çalışmalarına bile zor izin verilen biryerde 4-5 katlı iş merkezini cort diye dikecek konuma nasıl geldiğini sadece kendisi biliyor. Futbolun patronluğundada en zor durumda yine yüksek umutlarla göreve talip olmayı ihmal etmemiş ve seçilmiştir. Şimdi gidip sorsak türk futbolu için yaptık der. Eh her katilin işlediği cinayette de mantıklı bir savunması ve inancı vardır. Buda onun gibi. En kısa zamanda türevlerinle, destekçilerinle, aynı kafada olduğun ve çarkı beraber döndürdüğün insanlarla beraber yokolmanız dileğiyle.
2010 2011 sezonunda şikenin tescillenmesine rağmen sahaya yansımamıştır diyerek fenerbahçeyi kurtaran türk futboluna en büyük zararı vermiş şahsiyet!
tipiyle dalga geçen orospu çocuklarının varlığından haberdar bile olmayan adam. bu kadar aşağılık insanları tanımadığı için onun adına mutluyum. evet.
yeni tff başkanıdır.

ama biz üşenmedik ''bu adam kim? '' diye kalem kağıt ünlülerin arasına daldık;

sergen yalçın sorduk; at olsa her ayakta tek geçerdim. mükemmel biri dedi.

rıdvan dilmen 'e sorduk; bir alex değil dedi.
abi sana da bir şey sorulmuya ha dedik

esra ceyda kardeşlere sorduk;

- behzat ç deki polislerden biriydi galba. yoksa demirci mi? kurtlar vadi.. off kafam karıştı. bez be

lafı bitmeden koşarak uzaklaştık.

döndük mustafa topaloğlu` na sorduk;

- bi ara yeter demirören diye bağırıyodu taraftarlar. o zaman yeteri ben isim samıştım. yan hakemin ismi yeter zannettim. meğer o şeymiş yıldırımmış. hani gökyüzünden çarpan şimşek. sörvayvır da çok çarpıyo onlar. yağmur oluyor.ne zamandır cacık yemedim biliyonuz mu?

ölü taklidi yaptık.

ömer çelakıl a sorduk ;

- belki size garip gelebilir ama fener kurtulsun diye allah tarafından tff başkanı oldu. bakınız aziz yıldırım, bakınız yıldırım demirören. buyrun ikisininde adında yıldırım var. bu bi işarettir. zate dikkat ederseniz kitabın 58. maddesinin 3. sırasında bu konu açık bi şe

konuşturmadık.

sikilen beynimizle soluğu aziz yıldırım ın yanıda aldık. son soruyu şikenin gündemindeki bu adama sorduk. ehehe cevabı çok ilginçti;

-panpişim o
çok seviyoğum onu.
50 yaşını aşkın biri olmasına rağmen hala babasının gölgesi altında yaşamaya devam eden tüpçü. hani kazık kadar adam olur, üniversite, askerlik falan bitmiştir ama hala babasından harçlık alarak boş beleş yaşıyordur ya işte onlara benzetiyorum kendisini. beşiktaş'a yıllar boyu çıkartılamayacak bir kazık atıp, tff'nin başına geçti. burada yine babasının hükümetin en önemli adamlarından biri olmasının büyük etkisi var, bir nevi tff'nin başına yukarıdan atandı. bu adama bir bakkal dükkanı ver 1 ayda batırır, türk futbolu veya beşiktaş'ı bu adamın eline oyuncak olarak vermek başlıbaşına suçtur. bu suçu işleyenler halk tarafından cezalandırılmadıkça bu ülkeden hiç bir halt olmayacaktır.
eğer uefa olurda türkiyeye ağır bir ceza verirse basının karşısına çıkıp onların isteklerine boyun eğmedik kendimizi onlara ezdirmedik diye böyle yaptılar gibisinden konuşur. o derece yüzsün ve utanma duygusunu kaybetmiş bir insandır.
(bkz: bu ülkede her şey olabilirisiniz sadece rezil olamazsınız)
Türk futbolunun anasını siken kişidir.
Beşiktaş'ta bıraktığı hasarları türk futbolunda da bırakacağı aşikardır.
gereksiz korkak ne yaptığını bilmeyen bir adam .