bugün

sanırım şu kısacık swf bile herşeyi açıklar nitelikte .

http://s14.directupload.n...mages/120126/zbwtcfta.swf
30.04.2012 tarihli açıklamaları tercüme edilip uefa'ya yollanmıştır. önemli arkadaşlar yayalım pls.
önce beşiktaş'ı sonra da türk futbolunu katleden beş para etmez onursuz bir adam
http://www.bordomavi.net
Futbol severleri mutlu edecek bir karar aldığını düşünüyor.
basın toplantısında 50 kere dillendirdi. Türk futbol severler bu karara çok sevinecek.
şaka mısın be adam sen.
(bkz: fenerbahçesini kurtaran adam)
Halen bu ülkenin, türk futbolunun patronu bu adam ise söylenecek pek de birşey yoktur.
beşiktaşlıların senelerdir ne çektiğini artık tüm türkiye'nin rahatlıkla anlayabileceği konuma gelmiştir, kendisinden kurtulmak zordur.
etik kurulu raporunu yalan sekilde acikladigi soylentileri dolasan tupcu. boyle bir sey varsa kendisini babasi bile kurtaramaz.
hain. evet. önce ulusoy üstünden gs oldu. sonra fb liyiz dedi. şaibeli şike olayında tarafına zerre güvenmem ki sözlüğü bendenize düşman eden fikrim mevcut.

mesele tff şike değil. beşiktaşımı göçertmiştir. şimdi buradan yazıyorum; bak kardeşim hibe et affın olsun namın yürüsün yoksa durum bombok.
bjk yı maddia manevi yerle bir etmesinin ödülünü türk futbolunun başına geçerek almış olan, minik kuş.
bu zat-ı muhtereme tek sorun olacak, ki bu soruyu tek bir basın mensubu neden sormaz anlaşılır bir şey değil? peki dediğiniz gibi, teşvik yok, şike yok, teşebbüs var ama zinhar sahaya yansıma yok (nasıl oluyorsa bu da tuhaf), her yerimiz pürü pak bunu anladık, anlamadığım şikeye ilişkin cezaları düzenleyen 58. madde neden değişti peki? şunu izah edebilirsen (yalnız şimdiden uyarayım mantıklı olsun) seni türk fitbolunun paşası ilan ederim.

ha unutmadan, fenerbahçenle mutlu, zevkli dakikalar diliyorum zira uefa nın sokacağı şey ikinize pek dar gelir bence..
biz beşiktaşlılar çok dedik gelsin başınıza da anlayın çektiğimizi (bkz: ne çektiği gel bir de bana sor) dedirten türk futbolunun başı* (bkz: balık baştan kokar)

bu adam yönetimde olduğu sürece beşiktaş 1-0 yenik başlamıştır tüm maçlarına yarışlarına(basket voleybol yüzme uzağa işeme ne varsa hepsine). size iyi oldu ne eziyetler ne eziyetler anlayın bizi artıkın
beşiktaşı sezdirmeden sikip atmış şimdi de türk futbolunu nasıl kanırtacağı merakla izlenen paralı biri.
aziz yıldırım tff başkanı olsa bu kadar olmazdı. bilmem ki ne yapsak, polat alemdara mı, allah'a mı havale etsek ?

(bkz: koşun la koşun tüpçü götü başı dağıttı)
bir rivayete göre yıllar önce bu babasının şirketinde çalışıyormuş ve şirket batmaya başlamış. Bunun üzerine babası buna baya bi para verip şirketden kovmuş. Bu da gidip beşiktaş başkanı olmuş. Önce beşiktaşı batırmış sonrada Türk futbolunun içine etmiş.
beşiktaşı batırdı sıra türk futboluna geldi diyorsunuz da adam beşiktaşı kurtarmak için yapıyor bütün bunları fener umrunda değil.
allah'a şükür beşiktaş ım kurtuldu bu adamdan. zavallı fikret orman bunun borçlarını temizlemeye çalışıyor.
darısı türk futbolunun başına. ama buraya yazıyorum. 1 seneye kalmaz türk futbolu bitecek.
edit: dememiş miyim? bir sene içinde türk futbolunu bitirdi adam.
Transferleri yaparken gaza gelip "yeter demirören yeter" diye bağıran tayfaya "lan q7 ile olmaz bu işler, gaza gelmeyin" dediğimizde bize küfür kafir gidenler, şimdi garip bir şekilde de bu adama küfür ediyorlar. Enterasan tabi.
Tanım: tüp gaz baş bayii.
federasyon başkanlığında uzun süre kalması beklenmeyendir. görevini yapıp gidecektir.
sayesinde beşiktaşın uefa'dan ceza aldığı eski beşiktaş başkanı.

diyebilirsiniz ki ama ertelendi. ben de size derim ki uefa mali bir konuda yıldırım demirörenin icraatları yüzünden beşiktaşı mahkum etmiştir.
daha sonra cezasını fikret orman'ın güvence vermesi sayesinde ertelemiştir.

şimdi bu adam türk futbolunun başında. icraatları da malumunuz.
ve diyor ki uefa'yı ikna edicez.

inanak mı?
(bkz: fenerasyon)
neyin kafasını yaşıyor bilemedim...

"....Hala Hz.Ömer adaleti diye konuşuluyor. Hz.Ömer'i sabah ezanında uyandırıp 'Bu işi çöz' denilseydi, inanıyorum ki öğle namazında 'Beni yeniden gömün' derdi."

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=20461
fenerbahçe yi kurtarıp gidecek olan kişidir.

bundan sonra tüm suçlu yıldırım demirören olacaktır. ne akp ne aziz yıldırım ne fenerbahçe ne de recep tayyip erdoğan suçlanacaktır.

herkes bu işten sıyıracaktır. tüm suç demirören e giydirilip,

asıl suçlular

aziz yıldırım

fenerbahçe ve tayyip erdoğan sütten çıkmış ak kaşık misali aklanacaklardır. ve bizler, gerçek futbolseverler, temiz futbolseverler birbirimizi yemeye ve kandırmaya devam edeceğiz.
liseyi bitiremediği için babası tarafından okuduğu kolej satın alınan seksi varlık. (bkz: ata koleji)
uefa'yı ikna edeceğini söyleyen adam.

- selamün aleyküm usta.
+ buyur canım
- ikna etmeye gelmiştik.
+ hangi konuda?
- bizim mahallede bi şike olayı oldu da
+ eeeeee?
- biz de allem ettik kallem ettik, ceza icad ettik, sonra da o cezaya göre suç icad ettik olayı böylece kapatmış olduk.
+ vay beee, peki sen kimsin?
- ben başkanım, daha önce de başkandım da sen şike yaptın dediler zaten işlerde iyi gitmiyordu bende bari yargılanan olacağıma yargılayan olayım dedim.
+ woww
- woww ya ne sandın. hatta geçenlerde sana bi dosya geldi ya benim eski takımla ilgili, onların hepsini ben yaptım bi başıma.
+ anbilivibıl
- sen yetkili bi abiye benziyorsun, ikna etseydim ben seni yaa, okuyom ben yaaa
+ ne okuyorsun?
- canına okuyom. futbol, takım, antrenör, transfer artık elime ne geçerse. babam zengin benim. ne istersem alıyo. ama holdinge almıyo.
+ ............
- he usta ne diyon???
+ fucking prick!!!