bugün

youtube yakında '' türkiyeye yayın yapmıyorum lan ne bu amk'' diycek.
son zamanlarda süreli hata veren site.
engellenmiştir, internet sansürümüz hayırlı olsun!
şimdilik uydunet ve türknet kullanıcılarının sorun yaşadığı site. ttnet'e mahkeme kararı ulaşmamış. (bkz: yıl olmuş 2014 hala youtube kapanıyor)
hacı siz komple kapatın ülkeyi gidelim biz VALLAHA BAK.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/25562233.asp
birçok videonun bulunduğu web portalı. bakalım zamanla büyüyebilecek mi.
türk nette kapanmış olan superonline ve ttnet'te de kapanması gündemde olan güzel site.
Kapatılıp açılmaktan kaşar olmuş güzel site.
her an kapanabilecek sitelerden biridir. yeni internet düzenlemesi** ile artık belirli kişilerin canının sıkılması durumunda her site gibi kapanacak olan sitedir. kapanması da zaten yakındır.
eski günlerini aradığım site keşke Google almasaydıda devam etseydik biz tıpkı o güzel günlerde ki gibi reklamların olmadığı.
Red hot chili dinlemek için girdiğim ama red army dinleyip çıktığım sitedir.
Erkek halimle "Sizin için önerilen kanallar" bölümünde bana makyaj videoları öneren video sitesi.
video paylaşım sitesidir. canımız, ciğerimizdir.
herşeyin tüm gerçekliğiyle var olduğu site.

dobra dobra herşeyi açık açık gösteren site.

yiyorsa gir. izle. herşeyi tüm dobralığıyla gör.
Türkçe müzik sevenlere kötü haberleri olan site.

--spoiler--

Tarkan, Gülşen, Sezen Aksu, Yalın gibi birçok ünlü sanatçının üyesi olduğu MSG, korsan yayın yapan Youtube'da Türkçe video klipleri kaldırtma kararı aldı. Artık video klipler Youtube da yayınlanmayacak.
--spoiler--

edit: Eksileyen salak ben müyap mıyım da kaldır kararı verdim?
yarın öbür gün yasaklanacak olan site. haramzadeler sikti dersiniz.
komik videolar
beni dava etmeyeceklerse "ben hayatımda bu kadar sikik bir site daha görmedim" diyeceğim site.

hayır zaten niye dava etsinler ki amk? arshil kim ki zaten!

ayrıca neden sikik bir site olsun ki yani? çatır çatır video indiriyoruz işte oh mis.
müzik açısından leb-i derya olan sitedir. iyiki vardır. nerden bulunur o kadar eski müzikler yoğsam.
müzik deryasıdır. aynı zamanda gitar kayıtlarımı yüklediğim video sitesidir.

edit: bunu bile eksileyen var. saygı duydum.
okuduğum stephen king kitaplarında geçen 40'lı ve 50'li yılların şarkılarını dinleyebilmemi sağlayan video paylaşım sitesi.
tam havaya giriyorum, o derece yani.
son zamanlarda girmeye çalıştığımda şöyle dandik bir uyarı veren video sitesi:

http://imgim.com/6206inciv4512532.jpg

zannediyorum hesabınız falan saldırıya uğradığında bu gibi şeyler karşınıza çıkabiliyor. kurtulmanın yolu var mı yok mu varsa nedir ben de bilmiyorum.
zırt pırt video ortasında videoyu kesip reklam izlettiren site. bi random video izleme zevkim vardı o da mundar oldu.
evet gençler bu ay geçen en kazançlı ayım oldu.
youtube'yi ve google'yi sömürmeye devam.
görsel
hiç bir program kullanmadan izlenilen videoları indirmenin yolunun olduğunu öğrendiğim site. çok cahilim keşke ölsem.

(bkz: ss)
engellere göğüs geren sitedir.