bugün

reklam olayını abartmış site. ayrıca telafuzu yiğtüûb şeklindedir. (bkz: pelin batu)
Çok yıl geçmesine rağmen hala arada 'bu video ya ülkenizden erişim sağlanamıyor' mesajı karşımıza çıkabiliyor. Bu sorunu çözmek için url deki 'watch?' Dizisini silik '=' işareti ileri taksim işareti ile değiştirmek sorunu çözüyor. Nerede olursak olalım bu sayede izleyebiliriz.

edit:

Örneğin: url yi 'youtube.Com/watch?v{sayı}' yerine 'youtube.Com/v/{sayı} şeklinde yazın.
Yakında komple paralı olacağına dair rivayetler dönen ve Google tarafından yalanlanmayan sadece "şu an için yapacak bir açıklamamız yok" denilen site.
her nedense upload sayfası açılmamaktadır. veya benim üyeliğim ile alakalı bir sorun, bilemiyorum.
an itibari ile dünyada çökmüş ve giremediğim yer.
edit: 3 dk olmadan geri geldi.
an itibari ile çökmüştür. en azından akamai.net serverleri çökmüş.
an itibariyle şu şekilde hata veren site:

http://imgim.com/1609incip856461.jpg

kucaklara gelmiş.
her zamanki gibi mükemmel çalışan video paylaşım şeysi. hatta avenged sevenfold dinlemekteyim şu anda toutube üzerinden.
sayesinde kure.tv de indiremediğim bir stv dizisini bulup indirebildiğim site.
çok yaşa.
aylık ortalama 3000 TL civarı kazanç elde ettiğim dev video sitedir.
avrupa birliğini sevdirmek için kurulmuş olan video paylaşım sitesidir. türkiyede mp3 çalar olarak kullanılmaktadır.
son zamanlarda "bu, büyük olasılıkla sizin aradığınız site değil!" şekilde bir uyarı karşıma çıkaran video izleme şeysi. istatistiklerime bakacağım ona bile fırsat vermiyor düdük makarnaları. sadece bana mı bu uyarı veriliyor bilemedim. derdiniz ne olum benimle.
artık videonun ortasında aniden reklam izleten site. şuna bi rakip çıksa artık. iyice açgözlü olmaya başladı şerefsizler. 2006 da daha rahat kullanıyordum. şimdi ota boka donuyor.
an itibariyle hiç bir videoyu oynatamadığım paylaşım sitesi.
kesinlikle aradığınız videodan çok daha fazlasını izlersiniz. ve kesinlikle sadece bir videoya bakıp çıkmak için girdiğinizde soluğu 5. 15. hatta 55. videoda falan alabilirsiniz. arif'in manchester'a attığı gol'den, müslüm gürses'in kaç kadeh kırıldı'sına... mobese trafik kazalarından, didier drogba top 10 goals'e... kurtlar vadisi pusu 185. bölüm'den, feci kaza saniye saniye kameralara yansıdıya kadar... görüntü, video denildiğinde akla ilk gelen, dünyanın 1 numaralı sitesi olmasına rağmen, bu özelliği ile saygınlığını yitiren sitedir.
(bkz: bu nedir yauv)
Ne izlediğiniz önemli değil eninde sonunda size sağ tarafta songül karlı ile ilgili bir videoyu size önerilenlerde önünüze sunacaktır.
Ne kadınmış be arkadaş, youtube fenomeni gibi bişey.
bir sorunu var sanırım bugün. Bir video izlettirmedi arkadaş.
bi videoyu aradıktan sonra en üstteki videoya tıklarken en üst iki sıraya reklam sokmaları çok ibnece. o hızla o reklamları tıklatıyorlar.
heralde gelmiş geçmiş dünyada en verimli sitedir.
(#19351771)

f628 e teşekkürler.
bazı malların giremediği site. biz uganda'da mı yaşıyoruz amk. lafa bak. evet.
son günlerde videoları replay etmeyen site.
son 2-3 aydır üyelerin profilinde beğendikleri bölümünde ne zaman beğendiğin hakkında tarih yazıyordu ve artık yok. ister istemez kötü oluyor insan. yanlış anlaşılmasın youtubeden takip ettiğim kimse yok ama üyelik 2009 olunca vee neyi ne zaman beğendiğimi görmek istiyorum. nostaljiyi seven biriyim. hayır başka profillere bakamasan dahi kendi profilinde olması gereken bir özellikti. ay amına koyayım youtube. zaten son 1 yıldır boza boza bir hal oldun. ilk videolara reklam koymak sonra bu sonra o sonra şu derken abarttın amına koyayım. allah seni kahretsin aynı zamanda başımızdan eksik etmesin.
bu sefer neden engellendiği anlaşılamamıştır. illa yasaklanacaksa tüm site yerine belli sayfalar yasaklansa daha iyi olmaz mı?
sorunsuz bir şekilde açılan site. dns ayarlarıyla ilgli olabilir google dns ayarlarını kullanmanızı tavsiye ederim.

--spoiler--
4.4.4.4
4.4.8.8
--spoiler--