bugün

güldürmüştür. iki maçta da sapladı geseme puhahahaha. hem de 6-7 kaçan net, 3-4 direk falan vardı. swh. işte tr liginde tetikçi hakemleri sayesinde pamuklara sarınan, katiyen kart çıkmayan, rüzgâr esse düşüp penaltı alan minnoş hassas el bebek gül bebek bakılan şımarık çocuk gesem, avrupa'da şu rezil köy takımına folloş oldu swh. hayat sen nelere kadirsin swh.
Şl gruplarını sıfır puanla bitirirse şaşırmam.
ulan sanki kanatlılar her hafta 4 atıyor bunlara. adamlar en azından futbolun endüstriyel olduğu dönemde gelip haklarıyla elediler bizi. 15 sene önceki mahalle takımı havasında değil.
Hakikaten Galatasaray bu işi nasıl başarmıştır?
Yok artık daha neler? Diye düşündüm. Ve Üşenmedim Girdim baktım. Hakikaten ligde hala galibiyetleri yok.
Fakat Galatasaray'ı iki maçta da yendiler.
sezon sonu muhtemelen küme düşecektir.

--spoiler--

15 sene önceki mahalle takımı havasında değil.

--spoiler--

bugün ne kanka avrupa fatihi mi sizin gibi *
007'nin şöyle bi huyu var. herhangi bir konuda gs ile ilgili "ulan şu an rezil olduk, nasıl toparlayabilirim, nasıl sıvışabilirim, heh buldum" diye alakasız şeyler yazıyor ama komik duruma düştüğünün farkında değil swh.

ligde galibiyeti olmayan sonuncu takım için "15 sene önceki gibi değiller" demiş. doğru, 15 sene önce çok iyiydiler. şu an küme düşüyorlar son sırada puhahahaha.

bir kere de de ki, doğru rezil olduk. adamlar galibiyet alamadı bizi iki maçta da yendi. ya da sus, konuşma swh. ama hem konuşuyor, hem fener'e sallıyor alakasız şekilde. hahahaha.
bu da mı tesadüf?
Beter olsun dürzüler! Benim Cinconlu kardeşlerimi üzmeye ne hakları vardı ha, ne hakları vardı! Sürünsünler! Formalarından, toplarından, konçlarından çıksın; sürüm sürüm sürünsünler! Bi' şeycikler demem! Cik derken... Cik cik cik... Cik cik :-).