bugün

on ikinci nesil yazar.
Hoş bulmuşum. inşallah kızımdır.
inşallah troll değildir. hoş gelmiş.
Kendisini kizi olarak gormek isteyen yazar.
Yok ya true eksik bırakmış ben tamamladım.
Hatalı bir genellemeyi desteklediği için donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
bir yazar.
Nicki gibi yolsuz bir yazardır
O kadar yolsuz ki yolsuzluğu teşvik ediyor.
bazen entrylerini çok sevdiğim bazen de hiç sevmediğim yazar. ortası yok hiç.
anneler günü hakkında yaptığı üzücü yorumdan ötürü donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
Tam bir Aktroll.
Ciddiye almayınız.
Çok boş entryler giriyor.
işinize gelmeyen herşey sizin için boş. Ama tabii siz postalların altında çiğnendiğiniz günleri özlüyorsunuz. Levantenlerin konserve kutularını yerli mersedes diye sattığı günleri özlüyorsunuz. Bir karton amerikan sigarası üç beş paket çikolata belki bir bisiklet getirmesini umarak dayınızın amcanızın almanyadan gelmesini beklediğiniz günleri özlüyorsunuz. Bana aktrol diyenler ya siz nesiniz. Bir ütopyanın peşinden koşan bir sürü hayalperest. Türkiye gibi bir coğrafyada devlet idare etmek sizin hayalerinize bile sığmayacak kadar zor bir iştir bunu da iyi bilin.
--spoiler--
işinize gelmeyen herşey sizin için boş. Ama tabii siz postalların altında çiğnendiğiniz günleri özlüyorsunuz. Levantenlerin konserve kutularını yerli mersedes diye sattığı günleri özlüyorsunuz. Bir karton amerikan sigarası üç beş paket çikolata belki bir bisiklet getirmesini umarak dayınızın amcanızın almanyadan gelmesini beklediğiniz günleri özlüyorsunuz. Bana aktrol diyenler ya siz nesiniz. Bir ütopyanın peşinden koşan bir sürü hayalperest. Türkiye gibi bir coğrafyada devlet idare etmek sizin hayalerinize bile sığmayacak kadar zor bir iştir bunu da iyi bilin.
--spoiler--
Ben en azından senin gibi Trollük yapmıyorum.
Atatürk'e din düşmanı diyecek kadar yobaz birisin.
Keşke Yunan kazansaydı diyen adama üstad diyecek kadar yobazsın.
Atatürk islam düşmanı falan değildi.
Ama Recep Tayyip Erdoğan özgürlük düşmanının ta kendisidir.
Wattpad'i kapattı.
Instagram'ı kapattı.
Roblox'u kapattı.
Sırf kendisini eleştirdi diye bir sürü insanı hapse attı.
Depremzedelere ağır hakaretlerde bulundu.
Ve sen böyle bir adamı savunuyorsun.
Biz hayalperest değiliz.
Sadece vatanımız ve milletimiz için en iyisini istiyoruz.
Sizin aksinize.
--spoiler--
işinize gelmeyen herşey sizin için boş. Ama tabii siz postalların altında çiğnendiğiniz günleri özlüyorsunuz.
--spoiler--

işime gelmediği için değil. düşüncelerini körü körüne savunduğun için boş entryler girdiğini söylüyorum. sen bir islamcısın. islam dışında herhangi bir düşünceyle yönetilmek seni korkutuyor ve buna bağlı olarak nefret biriktiriyorsun. düşüncelerine sıkı sıkıya tutunuyorsun ki bu da tüm yanlışları savunmana neden oluyor. siz akp'lilerin tüm sorunu da bu zaten. düşüncelerinizden şüphe etmiyorsunuz.

başlamış yine postal masalına. madem postal altında ezilmiyoruz artık neden fetö darbe yapmaya çalıştı?

senin vereceğin cevap şu:
-akp'yi dış güçler çekemiyor.

demokrasi öyle illet bir sistem ki senin gibi mantıklı düşünebilme yeteneği dahi olmayanlar oy verebiliyor. mantıklı düşünebilsen ve objektif olabilsen kimse sana boş konuşuyorsun demezdi.

daha açık anlatamam.
aktroll olduğunu fark ederek üzüldüğüm yazar. saygılarımı sunarım.
Sizinle aynı görüşte olmayanları yaftalamak ve kategorize etmek standart eylem sizin için. Düşüncelerini ve hayat felsefesini beyan etmek ne zamandır trollük oldu. Benimle aynı fikirde değilsen sebeblerini açıklamak zorundasın. Yoksa sen de benim gözümde fanatiksin. Pardon sizin deyiminizle yobazsın.