bugün

Sezen aksunun bir gecemi çok kere ayırdığım sanat eseri. Akla düştü yine. geçte olsa gecenin kalanı onun.
(ses:#4348)
Çekimleri başlayan bkm filmi.
due date çakması bkm filmi.

görsel
27 ekim'de sinemalarda göreceğimiz güzel bir filmdir.

http://youtu.be/ZIxSpWGxZ7Y
Kim izler bunu be?
Sezen Aksu' nun, Onno Tunç için yazıp, bestelediği, şahane ötesi şarkıdır.
Yüreğimin köşesi, arım balım peteğim kankama, doğum gününde dinlettirip, böğüre bòğüre ağladığımız şarkıdır aynı zamanda.
yarın vizyona girecek olan bkm filmi.
yol filmi ama , hep arabada geçmiş.

yani ne demek bu?

yol kenarında çeşme var köy çeşmesi.durup su içmelerini istedim.yada yol kenarından ağaçlardan meyve alabilirlerdi.yol filmi sonuçta, biraz daha doğal olabilirdi .

10/7 gibi komedisi güzel, şarkılar enfes.

kel kel şarkısı özellikle.
Aylaya gitmek yerine bu filmi seçen arkadaşlarım... gitmeyin ya. Sırf gülmek olsun diye güldüm. Bkm mutfak skeçleri işte.
an itibariyle sinemada izlediğim film. daha iyi olabilirdi. eksik bişey var gibi.
0-5 yaş filmi.
filmdeki kurbağa tiki sahnesi.

hayatımda ilk kez böyle tik gördüm :D

https://www.youtube.com/watch?v=jx7hQtB4UUA
alternatifiniz varsa gitmeyin dediğim film.

birkaç sahnesinde güldük. oda önceden programlı olduğumuz için.
görsel
Bedava bilet verseler bile gitmeyeceğim film.
sarı mercedes,limonata gibi yol filmlerini izledikten sonra üçüncü izlediğim yol filmi olmuştur.her yol filmde olduğu gibi klişeler ile dolu yolda ki aksilikler gerçekte hayatta başına gelme olasılığı yüzde bir olan durumlar ile karşılaşmak vs öncelikle bu tür yol filmlerini izleyecekseniz bu tür klişelere alışkın olmanız lazım.
filme gelirsek çok fazla zorlama sahne vardı ama yine kendi içerisinde bir şekilde akıcılıkla gidiyor bu filmde ki en güzel detay asli bekiroglu kesinlikle çok doğal ve sempatik bir hatun aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz ortalama eğlenceli bir film.
Şu an show tvde yayınlanan film. Yaklaşık 25-30 dakikadır bakıyorum tuvalete zor yetiştim salonun ortasına kusmamak için. Ne kadar saçma sapan ve assssla komik olmayan bir film. Yani bırak komik olmayı tahammül edilebilecek kadar normal bir film bile değil. Bu ne ya.
Hafızamıza kazınmış film. Filmden çok müzikleri güzel.

https://youtu.be/3MFkwG09nUw
bu sezen aksu eseriyle tanıştığımda bütün gecemi bu esere ayırmıştım. sonraki aylarda ve günlerde de bir gecemi ayırdığım zamanlar oldu tabi. sonuç olarak bir gece ayirabilecek kadar güzel gelir bana.

kime kızayım? nazım senden başka kime geçer?
benim sensiz kolum, bacağım, ocağım yok.
senaryosunu ibrahim büyükak'ın yazıp yine başrolünde kendisi ve oğuzhan koç'un oynadığı eğlenceli güzel bir yol hikayesi.
cidden güzel film. ibrahim reyiz in doğal oyunu ile daha da izlenir hale gelmiş.
şhow da an itibarıyla dönüyor.
Şu anda biraz bakıyorum ortalama olarak güzel bir filmdi.
2024 senesinde daha yeni seyrettigim, ve basima birsey gelmeyecekse, cok buyuk bir zevk aldigim film.
Aslinda hic haz etmem 3 adamdan ama ciddi ciddi guldum filme. Cok sicak, cok icten geldi. Tavsiye ederim.