bugün

şu hayatta ki en basit sınav ygs ilk defa girecek olanlar heyecan yapmadığı sürece en iyi puanları alabilirler. ayrıca bilgi gerektirdiğini de düşünmüyorum, geneli yoruma dayalı bir sınav.
Hızlı olun gencolar.hız sınavı bu gerisi fason.
Şimdiden başarılar hepinize.
inşallah tüm sözlük yazarları 1. Olur. Amin:)
Kolaydan zor a doğru çözün. bilemediysen boş bırak sonra dön. zaman kaybetme.

Ve unutulmamalı ki LYS daha önemli.

Denedim onayladim, türkçe 40 sosyal 30 matematik 31 net.
heycan yaptığınız an yarra yediniz.
Stres yapmayın, her şey olacağına varır.
Asla bütünlemeler kadar acıtmıyor. Basamak olarak görün çok da şeyapmayın. Stresten olmuyor hep stres var çok stres. Onu bi derin nefes alaraktan geçiştirin gerisi kolay. Bir de sınav esnasında hala şeker veriliyorsa asla onu açıp yemeyin. iyi geçeceği varsa bile alacağınız bedduayla kaydırma yaparsınız allah muhafaza. Bu kadar.
Üniversitese gireceğiniz finaller vizeler bütünlemeler falan filan varken ygs yi fazla da büyütmeyin gözünüzde. Üniversite kazanmakla dertler bitmez.
Kahvaltı yapın. En az 5 net farkeder.
Evet Üniversitedeki finallerin bütlerin yanında ygs fasa fiso ama o finallere ve bütlere istediğiniz üniversitede girmek için tek yol. Sınav anı çok önemli gerisi boş.
(bkz: acısa da öldürmez)
adam akıllı bir kahvaltı yapın. fazla gözünüzde büyütmeyin. altı üstü bir sınav.
ben hariç herkese başarısızlıklar dilediğim sınav. umarım sınav esnasında okulunuza meteor düşer. amin.
olası ÷= 1 puan yaşayacagıniz şehiri, evleneceğiniz kişiyi değiştirir, onun için panik yapmayın.
ister ilk sene ister ikinci sene giriyor olun farketmez. Çok sakin kalmaya çalışın. Bunu demesi kolay biliyorum ama ben de o yollardan geçtim gözümüzde büyüttüğümüz şey aslında hiçbir şey. Tabi bunu ben sonradan anladım. Size tecrübeli biri olarak söylüyorum olabildiğince rahat olun sonradan bunun için o kadar heyecana değmezmiş diye pişman olursunuz. Heyecan ve panik sınavda sizi çok etkiler dozunu kaçırırsanız her zaman 100 net yapan siz 80 yaparsınız 70 yaparsınız söyleyeyim. Bir de her zaman söylediğim şey, sayısalsanız Türkçe'den ne kadar hızlı çıkarsanız ve de sağlam, sınavınızın iyi geçme ihtimali o kadar yüksek. Umarım çıkmış ales sorularını çözmüşsünüzdür türkçe ve matematik'ten. Başarılar.

Not: başarılı bir sayısal öğrencisiyseniz fen bilimleri'den korkmayın. Sıradan piyasadaki denemeler bile işinizi görür.
sonrasında intihar filan etmeyin de puanınız kaç olursa olsun önemi yok.

ha bir de geri dönüşü olan bir sınav. olmadı seneye girersiniz.
tuvaletinizi yapıp gidin yoksa sınavda sıçarsınız.
formul felan aramayin her sene daha sert giriyor .
"allah belanı versin ösym bu nasıl bir anlayış amk" oldu. çünkü istanbul bayrampaşa da otururken gitti beni arnavutköy e verdi. geçen sene o soğuk havada yapılır mi lan bu ?

sizede uzak bir yer çıksın anlarsınız demek istedigimi. sadece uzaklık ya değil trafik ve soğuk isin cabası.
rahmetli nenemin bir türküsü vardı aklıma o geldi
hey gidi celal bayar
olmaz sözune ayar
geldi seçim zamani
bakalum kima kayar.
Buda gelir buda geçer...
Bak hukuk okuyorum olay sadece çalışanlar için diyorum sakin ol mal olma gidip 1 sene çalışıp sonra 1saatte mahvetme. Çalışmayan içinse siz daha rahat olun c şıkkı herzaman daha çoktur .
meslek liseleri takmayın dicem de onların da sınavsız geçişi kalkmış amk.
görsel