bugün

uzun değil kısa bir süre öncesinde sevgili cem uzan abimizin,kendisine telefonda bir insanın değil kavgada,savaşta hayatının hiç bir aşamasında kolay kolay duyamayacağı küfürleri yiyip,içine sindirip tek kelime etme cesaretini gösteremeyen şarkıcımsı kadın.

Cem uzan : senin ananın a...ına beton dökerim baban bile s...kemez,sen biliyormusun bu lafı.
Salkım yeşim : hayır bilmiyorum...

bu lafları yutkunup dün gece garip kostümü ve saçıyla disco kralına çıkıp millete hanfendi edasıyla ahlak dersi vermeye çalışıp insanları tiksindiren servet avcısı kadın.
şaşırmış olan.
ticari şarkıların kadını.
yanar döner, beste verene sırtını veren, kendisini kızı dahil kimsenin dinlemediği, iticilik abidesi.
ismail yk nın şarkılarıyla çok eğlendiği gözlerden kaçmayan serdar ortaç ın dün gece ki avukatıdır.okan dan bsg lafını yemediği için şanslıdır.bsg yeşim allasen ya.
kürt açılımına destek vermediğini açıklamış.

http://www.ayakligazete.c...e_konusmayacak_kimse_.htm
soru sorulduğunda susmayı bir türlü beceremeyen kadındır. gece ile gündüzün, havadaki azot miktarının, yerçekimi kanununun, sebze halindeki sebze meyvenin, birinci ve ikinci köprünün, umumi tuvaletlerin sadece kendisi için var olduğunu sanmaktadır. sayısal loto da kendisi için çekilmektedir ama oynamadığı için tutturamamıştır.
Ismail yk'ya laf sokmaya calisirken gecenin sonunda sokmaya calistigi o laflar kendisine girmistir. Simdi disko krali bu sezon basladi baslayali hic izlememistim. Dun gece nerden estiyse artik ekranda ismail yk'yi gorunce, bakalim okan bu sefer nasil dalgasini gececek ismail'le diye izleyeyim dedim. Bu ismail'i de anlamak zor. O adam seni oraya baya dalgasini gecmek icin cagirirken hala neden gider anlamam ki. Neyse nerde kalmistik. evet yesim salkim. Simdi sacma sarkilar, ici bosalmis sozler, populer kultur prim yapiyor gibi laflar dedi kendisi. Tamam hadi ismail o tur sarkilar yapiyor da serdar ortac'in ismail yk'dan farki nedir? Serdar ortac cok ahim sahim sarki sozleri mi yazmaktadir? Bir bakalim;

Yanına almadın düne kadar
Oysa benim yerim medeniyet
Bana bir başkası göbek atar
Sendeki boş asabiyet

Bu serdar ortac'tan aldigi gunes gibi gel sarkisinin ilk kitasi imis. Ben sozlerin icersinde ki derin anlama hayran kaldim. Cok filozofik bir yaklasim gercekten. Yine yesim salkim hanim ismail yk'nin kliplerinde oynayan hatunlari gorunce lafi soktugunu sanip 'bende klibimde erkekleri soyacagim' demistir. Simdi kadinin bu tur kluplerde bir seks objesi gibi gosterilmesi durumunda haklidir da o olumune savundugu serdar ortac'in kliplerinde de bu yari ciplak kadinlar eksik olmuyor. O cok sevdigi arkadasinin kliplerini hic izlememis anlasilan. Dun gece kendisinde ismail yk'da kim serdar ortac'in yaninda gibi bir durusu vardi. Ona gore farklilar niye? Ismail yk elitist takilmiyor, serdar ortac'sa guya kendisi gibi elit guruhundan. Bu gerilim araya kaynadi gitti ama kendine gel be yesim teyze. Bak teyze siyorum artik yasini basini aldin. senin artik analizlerini iyi yapabilmen gerekiyor. Bir insan senin kadar da itici olabiliyormus demek ki. Boyle yukseklerden bakmalar, atip tutmalar. Senin ve senin gibi elit takilanlar yerine gider ismail yk'yi dinlerim daha iyi. O en azindan daha samimi gorunuyor.
çıkardığı albüm satışları artsın diye polemik yapan şarkıcı. dün aksam ki dısko kralında okana çemkirerek ya da stüdyoyu terk ederek pirim yapmakla bir şeyler kazandığını zannediyor. kazanıyordur da muhakkak ama tanıdığım bu konu hakkında konuştuğum herkes haksız duruma düştüğünü söyledi. başkalarının ardından konuşmak yada onları eleştirmek için onların yanlarında olması gerekmediğini kendisi de bilmekte ve bunu geçmişte yaptığını itiraf etmektedir.

(bkz: biz senin gençliğini de bilirdik hoca)
o değil de ben dönerci kuyruğunda falan rastlamayayım bu kadına arkadaş, cidden boğarım. dünkü programın 10 dakikalık bölümünü izlemem bile kanımın çekilmesine yetti, nasıl bir antipatikmişsin be sen? ama asıl evlere şenlik olan da savunmaya çalıştığı japon balığıdır: (bkz: serdar ortaç)**
canlı yayında karşısındaki insana "o mikforofonu ağzına sokarım" dediği günleri çabuk unutmuş olacak ki, okan bayülgen'in ağzına ayar çekmesi gerektiği kanısına varmış.
serdar ortaçdan bi kaç tane hem daha ucuza hemde daha kallavi şarkı alabilmek ugruna cumartesi gecemizi katliama çeviren nenem yaşında (bkz: karı).
sinir bozucu, samimiyetsiz kadın.
senden olsa olsa 15 yaşındaki çocukların yarıştığı bir programda juri olur ancak diyesim geldi.
aylin aslım'dan yemiş olduğu ayar sonrası, sindirim sorunu yaşayan insanımsı.
göz ucuyla beni kesmiş kadındır. makyajıyla kapatmaya çalıştığı o gözaltı torbaları başından ne kadar çok olay geçtiğinin kanıtı gibiydi.
kendisi aslında açık açık;

"ben serdar ortaç'tan şarkı alyorum, onunla dalga geçmen dolaylı olarak benimle de dalga geçilmiş hissi uyandırıyor bünyemde"

demeliydi okan'a.

"ben kimsenin arkasından konuşmam hede hödö" olmadı. hem gerçeklikten uzak hem de seni az çok tanıyoruz yeşim.
iticilik abidesi.
pek güzel yüz hatlarına sahip olmamasına rağmen seksi görünmeyi başaran şarkıcıdır. kendisi yıllarca herkesin arkasından konuştuktan sonra 21 kasım tarihli disko kralında tövbe etmiş, bu nedenle serdar ortaç hakkında konuşulmasına tepki göstermiştir.
çatır çatır serdar ortaç savunan her gittiği programda program ahlakı dersleri vermeye çalışan yalaka kadın.
21 kasım 2009 tarihli disko kralını seyredince melih gökçek'in şarkıcı versiyonu olduğuna kanaat getirdiğim kadındır.
kendini herkesten üstün gören bir dönemler yönettiği kral tv den kalan ve hala inmeyen egosuyla çoğu zaman insanlara muhabbet konusu olan insan.
giyinikken türkiye'nin en güzel kadını.
inanılmaz derecede itici olan kadın. Normal hayatında da böyle mi değil mi bilmem, sanat aleminde pek bir seviliyor gibi kendisi, ama kameralar karşısında sürekli bi kendini kanıtlama çabası ve kendini inanılmaz derecede önemseme durumu var. Bu da beni rahatsız ediyor. ben de zaplıyorum.
bir zamanlar yapımcısı olduğu şarkıcıların ahı mı tuttu ne diye düşünmemize neden olan şarkıcı. en son okan ın programında sinir küpü olup kendi kendini yemiştir . yeşim salkım güzel bir sesi olan şarkıcıdır evet ama neden hala bi zirve yapamımıştır .işte buna verilecek en net yanıtı zamanında atalarımız vermiştir: (bkz: keskin sirke küpüne zarar)dır!
yemek yemeyen çocuğa "seni buna veririm" denilesi canlı.