bugün

sünger bob ve patricktir.
tam olarak evlenilecek erkek tipidir. evlerine çok sadık olmakla birlikte ruhlarında hep babalık hissi taşırlar. ailelerine çok düşkündürler. evcimendirler fakat ailelerini gezdirmeyi severler.

parayı yemeyi iyi bilirler. genelde iş hayatlarında güzel yerlere gelirler. esnaflık tam onlara göredir.

yemek yemeyi çok severler. akılları hep doludur, sizi dinliyor gibi yapıp milyon tane farklı düşünceye dalarlar.

birazcık düz adamlardır bunlar. recep ivediğe gülecek tarzdan adamlar, ama bu onlara bir eksi katmaz.

yalnız bu erkeklerde tek çözemediğim sadakat konusu oldu. duygusal, ailesine, evine bu denli bağlı adamlar, neden bu kadar adatmaya meyilli olur yahu?

edit: paraya da çok düşkündürler.
Nerenin yengeç burcu bu aq.
https://www.uludagsozluk.com/e/39674801/
mezarımdan üstteki entry'e sahip arkadaşa cevap vermek için hortladım geldim.
sen ne şeref yoksunu herifsin lan.ne haddine senin, tüm bu burçlara takık insanları etkileyip, yengec burcu insanların kişilikleri hakkındaki fikirlerini yönlendirmek ?
kendi perspektifinden yorumladığın yengeçler belki de senin boş bi adam/kadın olmandan kaynaklı sana hep aynı şekilde denk gelmiştir?6 tane yengece denk gelip hepsi aynını yaptıysa belki sorun sendedir?
götten verme ihtimali yüksek olan şahıstır.
Özelliğini taşıdığım burcum.

Evet duygusal yönüm yoğun vardır, egoist asla olmadım olanlardan da nefret ederim.

Yardım sever ve övülmeyi sevmem.

Her ortama girerim, yeri gelir lüks mekanda elit bir şeklide şarabımı yudumlar ortama dahil olurum, yeri gelir köşe başında şarapçılarla muhabbet eder içerim.

Ulan çok kolay bağlanıyoruz bi hatuna, ve kolay kolay ayrılmam. Ve bu zamana kadar hayatıma giren kadınlarla ciddi düşündüm ve asla aldatmadım.

Aşırı ince düşünürüm o kadar ince düşünürüm ki sen iyilik yaptım sanarsın ama benim açımdan küfür niteliği taşır.

Yengeç erkeğini üzmeyin nesli tükenmekte çünkü.
bir adam hayal edin;

işte o hayalleri yıkan adamdır yengeç erkeği.
Zor duruma düştükten sonra ayağa kalkabildiği için eleştirilen erkek.

Ne istiyordun tatlım?
Duygusal olduğu için hayatını sana mı vakfetsin?
Siz terk ettikten sonra bursu mu kesilsin?
Evsiz mi kalsın?
Serçe parmağını sehpaya mı çarpsın?
Burçlara falan da inanmam bu arada.
Adam ölmediği için eleştirilmiş ulan ahahaha.
Sevdi mi tam seven sildi mi tam silen burç erkeği.Sevgi,sadakati sağlam olmayan,hayal dünyasında yaşayan erkek modeli.istediği olmadı mı canavara dönüşür.Verdiğiniz güveni boşa çıkaran burç erkeği.
Kesinlikle güvenilmez bir burç. Erkekleri de herkese aşık olan, duygularını yönetemeyen kişilikler.
Zoru oynamaya bayılır ve asla sadık değildir. He arkadaş canlısı mı ? Evet.
Duygusallardır , kıyamadığım yakın bir dostum var :(
Yeniden asla dememe rağmen o kadar ağlak ergen gibi dememe rağmen gittik yine buldum bi tanesini. Büyük konuşmamak gerekiyormuş hayatta.
hangi kalenin burcu olduğu bilinmememktedir.
duygusal manipulasyonun kitabını yazan insanlar. su grup burçlar içerisinde bence en sinsi olanı. hossohbet değildi benim gördüklerim lakin yapıştı mi bırakmıyorlar. istiyorlar ki sabah akşam konuşalım. mic mic ilgi.bir düş yakamdan arkadaş
Sevişgen erkeklerdir. Sikmeden yakayı salmazlar eved.
Talihsiz erkek. Ola ola bir erkeğe en yakışmayan burca dahil olmuştur. Allah kolaylık versin. Kadınsı bir erkek olacaksın. istedigin kadar inkâr et, öylesiniz.

Su grubu burçlarına sahip erkeklerden uzak durun kızlar.
En silik, ağlak, sulak erkeklerin dahil olduğu grup. Su grubu burçlardan erkeksi tavır çıkmaz. Su burçları, kadınlar için var adeta...
Gece Gece ne çektik be.
benimle aynı burcu tasıdıgı icin sanslı hissetmesi gereken bir erkektir.
Merhametli erkektir.
Zekidir. Yok duygusalmış da egoistmiş de. Geçin bunları. Bu adamların gizli silahıdır zeka. Ne kadar halt yerseniz yiyin her daim farkındadır bu adamlar ne halt yediğinizin. Gözlerinizin içine bakarak anlarlar ne bok olduğunuzu.
2 ay öncesine kadar kendimi aslan burcu sanıyordum sonradan yengeç olduğumu öğrendim. insan merak etmez mi hiç ben hangi burçtanım diye.
ilgim hiç yok fakat bende yengeç burcuymuşum.
Şöyle hızlıca entry'leri okudum da ne pislik insanmışım. Bir ara mahkemeye başvuruyum doğum günümü 3-5 ay ileri ya da geri aldırıyım.
Gene ne cektik cumartesi cumartesi.
Tanıdığım yengeç erkeklerinden yola çıkarak çok alıngan olduklarını gördüğüm burcun erkekleridir.