bugün

Joker olayı resmen şakaya dönmüş yemek sipariş sitesi.

Normalde 5 lira olan çorba restoran jokere girerse 10 lira oluyor. Bir kola 3.50'den 8'e fırlıyor. Allem edip kallem edip o aradaki bedavayı kapatıyorlar. Ben ne anladım bu işten?

Dürüst satıcılar da yok değil ama bu jokerde fiyat patlatması uygulaması git gide yayılıyor.
bulunduğum bölgenin şubesiyle ilgili çok fazla olumsuz yorumu barındıran internet sitesi. sipariş vereceğim lakin kafalar karuşuk.
insanların doğum gününü kuru kuru kutlayan meret. insan bir doğum günü menüsü gönderir, ne bileyim muzlu pasta, tiramisu bir şey gönderir.
Direk telefonla sipariş verin. Hem siz hem restaurant komisyon ödemesin. Karşınızda muhattap olarak robotla karşılaşmayın. Burger king siparişi veriyosun ortalama servis süresi 75 dakika yazıyor falan. Telefonla sipariş her daim daha kaliteli hizmettir.
Yemeksepetinden bir çok kez sipariş verdim ama her seferinde kendi kendine iptal ediyordu adrese gönderim saglanamiyormus restoranın gonderim disinda falan tarzinda bir suru gereksiz şeyler soylendi ama restoran yakınımda. Bende artık tiklagelsin'den sipariş veriyorum, daha hızlı geliyor aynı zamanda.
Güzel bir fikirdi, fakat şu sıralar batmak üzere.
Az önce siparis verdim ama hattım kapanmış yani beni arasalarda ulasamadilar siparisim yine de gelir mi çok açım.

Edit:tmmdir geldi.
Allah affetsin ramazan ayında mahalle muhtarı olmuştum.

Pos cihazıyla geldiklerinde ulan ya kart çekmezse diye derin derin düşünürken online kredi kartı özelliğinden dolayı kullandığım mama aracısı.
Canlı yardımı güzeldir. Sipariş nerede kaldı ne oldu yazar hep.
Lojistik konusunda tamamen yerlerde olan firma.

Ben listemde gözükmesine rağmen sipariş verdikten 30-40 dakika sonra aranıp "... bey adresiniz restoranın gönderi bölgesi dışında" lafını duymaktan bıktım. Madem siparişi gönderemiyeceksiniz niye listemde o zaman bunlar? Yani restoranlar ile yemeksepeti bunu çözemiyorsa lojistik departmanından kim sorumluysa istifa etsin gitsin...
joker siparişlerinin yüzde 80i iptal olan site. işin kötüsü bugün bayram. bayram bitince hafta sonuna denk geliyor. 27sine kadar iademi alamayacağım aç kaldım 35 lira çöp oldu.
ülkedeki en büyük monopol. bu yüzden müşteri zararı olduğu muhakkak zira rekabet ortamı oluşmuyor. rekabet kurumunun buna göz yummaması lazım.
salakların kullanmaması gereken site/uygulama.
rezalet ötesi site.
Yazdığım notlar iplenmiyor yemek çok geç geliyor kapida farklı ücret alınıyor yemeksepetinde yazan farklı siparisim eksik geldi kuryeci eksik siparis getirip fazladan 12 lira alıp cebine attı.1 buçuk saat geç gelmesine rağmen nerdeyse beni dovucekti.

Hay sizin yapacaginiz işe bu saatten sonra benim için bitmiştir.
Arayip siparis vermek gibisi olmuyor burdan siparis verince iplenmiyor öğrenci filan saniyolar herhalde.
kardeş dürümlerde soğanlı/soğansız var da neden domates yiyip yemediğimizi sormuyosunuz aq.
Cortlamış site.
Güzel ama bir kaç ekdiği var onları görüp halletmeleri gerekir.
gece gece kafamdaki tilkilerin yan sekme olarak açmayı hedeflediği site. durun daha vpn'e bile ilişmedim.

sanırım an itibariyle pizza söyleyeceğim sitedir kendisi.
görsel
Adaylık koysam başbakan olurum burada, bilmem kaç bin puan oldu.
kullanıcı adımın megan merkel olduğu bir yemek sipariş sitesidir.
yine çöktü galiba.

bayağı bayağı benim gibi evde yemek yapmayan/yapamayanların olmazsa olmazı haline geldi bu site. her çöktüğünde daha iyi anlıyorum bunu. yemeksepeti olmasa aç kalacağım. aha aç kaldım.
Yeni aldığımız projeden sonra yemeksepetinden indirim geldi. Şu anda 120 liralık adanalar dürümler ve lahmacunlar sipariş verdik, bekliyoruz.
Muhtarlık diye bir paye çıkartıp,

"maldır bu millet, birbiriyle gereksiz konularda yarışmayı sever" mantığını kullanan ve bu mantığı doğru olup kazanan sitedir.
Fenerbahçe tarafından boykota alınan site. Evet.