bugün

muhtarlık oyunu sadece bir oyundur. aslında yedikçe kazandıran bir sistem olsa daha iyiymiş.
Harbinden fast foodda reziliz soğuk gelir felsefe hijyenik değildir şöyle 10 numara lezzetli bi dükkan yok istanbul merkezinde değilseniz.
2016 yılı istatistiğini açıklamıştır.
görsel

daha fazlası:
https://blog.yemeksepeti.com/
Sipariş verilen güne bak pazar.
Pazar pazar dışarda yemek yemekten de acizler.
Neden ayni entry i silip tekrardan giriyorsun, anlamadim?

Guzel bir yemek uygulamasi. Ta burdan ankaradaki sevgilime yemek söyleyip online odeyebiliyorum ve boga burcu sevgilim icin mukemmel bir surpriz oluyor.
en sevdiğim site.
yardım botuna naber yazdım teşekkürler dedi. adamlar birileri yardım botunun halini hatrını sorarsa diye onu bile düşünmüşler...
Alnının teri ile para kazanmak deyimi bu adam için söylenmiş olsa gerek sıfırdan yemek sepeti.comu kur sat ve o paradan çalışanlarına pay ver helal olsun daha ne denilebilir ki
keşke nusrette 1 öğün yemek yeseydim bu paraya.
görsel
şaka la şaka nusretin amk...

edit: 458 ₺ arkadaşlar yanlış olmasın. yemeksepeti böyle saçma sapan bi sayı belirtmiş sonuna da 3 hane koyunca yanlış anlaşılmaya müsait... yoksa 458 bin tl ne amk (bkz: swh)
Yukarıda arkadaş sanırım askeriyede gazino işletiyor.
Yoksa mantıklı bir izahını bulamadım.
Bir insan 4-5 senede Nasıl 500.000₺'lik yemek yiyebilir?
Her gün 50 liralık alışverişle bile olsa olsa 100.000₺ yapar.

O değil de 3-5 nöbet yazmışlar, bir seyler söyle be devrem.

Edit: 500₺ imiş. Yanlış anons.
tekel olmanın sefasını süren firma. abartısız söylüyorum joker siparişlerinin %70'i saçma sapan bahanelerle iptal oluyor. para iadesi de bilmem kaç gün sonra hesabıma yatıyor saçmalığa bak. restoranlara jokeri zorunlu kıl sonra adam buraya gelince zarara gireceğini bilsin mecbur iptal ettirmeye çalışsın.
istanbul,Kıbrıs ve Antalya dahil olmak üzere 3 farklı yerde kullandığım açlık bastırıcı uygulama. Herkes gibi bir kaç sefer bende sorun yaşadım fakat memlekete düzgün çalışan nadir sistemler'den birisi.
ne yiyeceğim diye kara kara düşünürken, yağmur indirmiş eve geri dönmüşken umutsuzca göz attığım ve şırakkkkk! diye "20 lira ve üzeri siparişe 10 lira indirim kuponu"nu suratıma fırlatmasıyla hayatıma renk katan site.

nam nam nammm.
an itibarıyla bağlanamadığım yemek sipariş sitesi.

edit: düzeldi.
(bkz: bugün ne yesem)

o kadar çok çeşit var ki seçemiyorum.
bizim köye çin yemeği getirmeyen site. başka bir sıkıntısı yok.
12 dakikada yola çıktı. bu işte bi iş var bi daa sipariş vermem.
görsel
lamı cimi yok. olumsuz yorumları yayınlamıyorlar. yok efendim editör onayından geçen her yorum yayınlanıyormuş da falan filan... geçin lan bunları masal okumayın... editör diye tuttuklarınız olumsuz yorumları yayınlamıyor işte bu kadar basit...
Benim gibi telefonla konuşma özürlüleri için mükemmel bir icat. 9 10 sene olmuştur valla kullaniyorum çok memnunum.
joker uygulaması tamamen saçmalıktır. çünkü restoranlar joker ürününü ya göndermek istemiyor ya da baştan savma yapıyorlar.

ulan restoranları fena halde sahiplendiğini sanıyor bu yemeksepeti.
mobil uygulaması web sitesinden daha kolay ve kullanışlı olan web sitesidir. tüketiciye sunduğu geniş restoran seçeneği ve ödeme kolaylıkları olumlu yönlerindendir.
site cortlamış.

şimdi ne yiyecek bu insanlar.
görsel
an itibari ile yemek sepeti domaini boşa düşmüş galiba.
oha diyorum. koskoca yemek sepetinin bile dibi düşebiliyor demek ki. şimdi asıl soru şu, sepette kaç yımırta kaldı?
Ailecek aç kaldık. yazık oldu. Büyük bir projeye milyonlarca lira yatırım yap sonra domaini uzatma, facebook, twitter'ın domainini uzatmaması gibi birşey bu. Garip.