bugün

herkese indirim kuponu dağıtan bana bi tane göndermeyen site. ulan o kadar sipariş için en azından bi şişe su falan gönderin.
Öğrenci zamanımda hunharca Siparişler verdiğim hergün 20-30 tlmi yiyen yaklaşık olarak ikamet ettiğiniz ilÇede tüm restoranların bulunduğu yemek sipariş sitesi.
son reklamı harika. çılgın bedişin savaşı oynuyor.
kurtarıcıdır.
blackberry 10 telefonlardan girilemeyen site.
twitter hesabında acun ılıcalı'ya yaptığı gönderme güldürmüştür.

https://twitter.com/yemek...status/539336121743065088
restaurant'ların üzerinde hiçbir yaptırımı bulunmayan yemek sipariş sitesi, sadece şikayetinizi aldık ileteceğiz demekle yetiniyorlar sonuç değişmiyor.
vakti zamanında 1.45 dakika sonra yemek gelen bir restorana herhangi bir yaptırımı olmayan firma.

30 dakikada gelecek denen sipariş 105 dakikada geliyor. siz ne yaparsınız peki? kıyısına geldim adamı dövmemin ama adamın suçu yok aq.
şimdiye kadar beni defalarca kez açlıktan ölmekten kurtarmış bir web servisidir.
evde hiç bir malzeme olmadığından ve ceptede sadece 75 kuruş kaldığından mütevellit beni ölümden kurtaran şahane site. ayrıca ilk yaptıkları kıyağı hiç unutmam 5 lahmacun 2 büyük boy ayran, 1 buçuk porsiyon tavuk ve kolaya sadece 10 lira 75 kuruş vermiştim. sağolsundur.
geceleri acıkanların yardımına koşan site.
An itibarı ile siparişini ezdigim site.
sahiplerinin kolay yoldan parayı vurduğu site.
türk kızına 30 kg katan site.
neden bu kadar abartıldığını anlamadığım dandik internet sitesi. genellikle kilosu 100 ve üzeri olan kişilere hitap eden bu sitenin en önemli eksikliği ise şüphesiz kardeşler pide salonu efsanesini görmezden gelmesidir.
her ne kadar restoranları denetlemek sağlık bakanlığının işi olsa da, ne sıklıkla denetlendiğini biliyoruz. yemeksepetinde anlaşma yapılan restoranın bizzat denetlenmesi ve ona göre anlaşma yapılması gerekiyor. işleyişi tam olarak bilmiyorum ama, muhtemelen dediğim tarzda bir prosedür bulunmuyor. yemeksepeti'nde ki tüm restoranların denetimi bizzat özel bir kuruluş tarafından yapılmalıdır. ya kendileri yaparlar, ya da başkasına yaptırırlar bilemem. ancak ben her sipariş verdiğim restoranın maksimum 3 ay önceki denetimde tutulan raporu okumak isterim. böyle bir hizmeti var mı? yok. o kadar para kazanıyorsunuz bir boka yarayın demek istiyorum kendilerine.
tek bir sayfa üzerinden çevrenize yakın olan tüm popüler restoranları önünüze döken uygulama.
pek kullanışlıdır fakat sokaklardaki güzel esnafımız yabana atılıyor.
bursa'da pek işe yaramayan sitedir. ancak burger king siparişi verirsin...
ana sayfa tasarımı değişmiş yemek sitesi.

eskisi daha iyiydi sanki lan. bilemedim ki şimdi.
hafta sonlarımın vazgeçilmez sitesi.
yeni arayüzü güzel olmuş e-ticaret devi.
Akıllı tekefon uygulaması bir boka yaramayan online sipariş merkezi.
an itibari ile giremediğim online yemek sipariş site. lan kırk yılın başı eve yakın yerden yemek siparişi vereyim dedim şansa bak.

edit: düzeldi.
yeni tasarımı berbat olan site.
3 dakika önce ilk kez kullanıp sipariş verdiğim site. 5 tl indirim bile verdi sağolsun. bakalım ne zaman nasıl bişey gelecek bekleyip göreceğiz.