bugün

bir kez daha an itibariyle çökmüş site.
rivayete göre çökmüştür. red bizınıs iyi gelmemiş adamlara o zaman *
Tatilden yeni dönenler için birebirdir.
pek güven olmayan site. çökmeleriyle meşhur.
http://iyikidogdun.yemeks...437C-BF88-26DD1FD5B82E%7d doğum günümü aylaaar önce kutlamışlar yeni gördüm hahahaha amk hobiti ya.
kendi pazarını kendisi yaratmış, ülkede ilk niteliğindeki işletmedir.

yerel ve ulusal birçok işletme ile bağ kurmuş olup tüketiciye oldukça iyi hizmet vermektedir. online destek hattı da pek verimli çalışmaktadır.

şimdiye kadar bu siteden yaptığın hiçbir alışverişte problemle karşılaşmadım. ayrıca bağlantı kurdukları restoran ile alakalı bi sıkıntı çıktığında da sorumluluğu kendileri alıyorlar. helal olsun.
bekar erkeklerin kankisidir.
nevzat aydın yüzünden kullanmadığım site. trabzon şehri yeryüzünden silinsin.
daha iyisi yapılamaz herhalde dedirten. bu kadar hızlı yanıt veren ve restoranlarla yaşanan sorunları bu kadar hızlı halledebilen çalışanlarının hepsine teşekkür ediyorum.
benim hanım. sağolsun ne istesem yapıyor,yaptırıyor kırmıyor hiç beni.birde hızlı,birde hamarat. parası olana bir nevi Aşevi
Hiç farkettirmeden alışveriş yapan müşterisini siken yemek ısmarlama sitesi. Joker uygulaması kullanıyorsanız bilin ki yemeksepeti tarafından sikilmektesiniz. Bu sitenin temel söylemi sizden hiç bir para almadan sadece restaurant'tan komisyon alıyor olmak şeklinde görünüyorken aslında yaptığı şey şudur, Restaurant'a günde 1 adet joker uygulama mecburiyeti koyar, yüzde elli indirimle ürün satmaya zorlar, sonra da 30 lira ye 20 lira öde vs.. şeklinde reklam yapar, yediğiniz 30 liralık yemek için 20 lira ( veya 70 liralık yediyseniz 45 tl) parayı sizden restaurant aldı zannedersiniz ama ay sonunda restaurant'a şu müşteriden şu kadar parayı ( 70 lira yediyseniz yarısı olan 35 i restaurant'a verir 10 tl yi kendisi alır) benim hesaba yatır diye fatura gönderir. yani müşterinin cebinden restaurantı araya koyup parayı cukkalar. Kurumsal olmayan ( dominos, little caesars vb.. olmayan) restaurantlardan sipariş verecekseniz ve nakit ya da kredi kartı ödeme yapacaksanız restaurantı doğrudan arayın, bana yüzde 5-7 indirim yaparsanız telefondan sipariş vereceğim deyin , büyük ihtimal kabul edeceklerdir.
Restaurant puanlama sisteminin ciddi ciddi yalan olduğunu düşündüğüm sitedir. Yemek siparişi vermek için puana göre sıralama yapıp tüm notları 10 olan bir restaurant'ın yorumlarını okuduğumda insanların defalarca 2,4,7,5 şeklinde not verdiğini görüp bu kadar 2 alıp ortalamasını nasıl 10 üzerinden 10 yaptığını anlamadığım sisteme sahip yemek ısmarlama şeysi.
dağıttığı hediyelerden bir türlü payıma birşey düşmeyen site.

yüzde ellilik hediyeleri bile seçtim daha bir dik kazanamadık..

gerisi güzel, hoş.. siparişleri buradan veriyorum.
siparişi verdikten sonra hediye çekilişim için, benden önce 35113 kişinin de tercih etmiş olduğu markayı seçiyorum. geriye yaslanıp "ehehe hadi bakalım, çıkarsa kulaklık alacam" diyorum.

şansımın yüzde ile ifade edilmesi, pi sayısının tam olarak hesaplanmasından daha zor.

işte bu... dostum... inanç.
netten yemek siparişi verme sitesi.. istanbul, ankara ve izmir'de aktif.
iflah olmaz bir obez olmanıza sebebiyet verebilecek kullanışlı ama tehlikeli sipariş şeysi.
insanı sinir eden site.
Mahallenin bakkalı bile artık buraya üye neredeyse. Kalite desen iyice düştü.
Paket tutarınu doldurcam siye abidik gubidik sipariş vermekten de gına geldi.
En güzeli buradan bir kere söyleyip beğendiyseniz telefonla sipariş yapmaya devam etmek. Zaten broşür vs getiriyorlar.
Müdavimi olduğumuz sitedir. Her gün düzenli olarak sipariş veririz. Bir kaç restoranla aşırı derecede gecikmeli ilişkimizi yorumlar kısmından hallederiz. Hakkedenin hakkettiği yorumu aldığı sitedir.
nymphomaniac afişini dünya kupası'na uyarlamışlar *

https://twitter.com/yemek...status/484979602323173376
üniversitedeyken tek kurtarıcıdır.
bu gecede aç kaldık sayesinde.

Efendim, yemeksepeti üzerinden burger king restorantına sipariş verdim.

siparişim hem gelmedi, hemde hiçbir bilgi veren olmadı.

bundan sonra kimden ne isteyeceksem arayıp esnaf usulü kendi siparişimi kendim vereceğim.

sana puanım sıfır kankaaa.
internet üzerinden çeşitli kampanyalar ve indirimle yemek siparişi vermeye yarayan site. Bir kaç kere şahsıma siparişler iletilmedi, bazende fazla geç geldi(2 saat) tavsiyem 1 saat içinde ulaşmamış siparişlerinizin ardından online desteğe yazmanızdır, genelde ilgili restauranta bağlı sorunlar oluyor, sonra getiriyorlar, insanlık halidir arada kaynayabilir.
eskiden kredi kartımız onları ilgilendirmiyordu ama artık ilgilendiriyormuş. Korkuyorum usta!
yıllardır sipariş verdiğim kapıda ödeme kolaylığı sağlayan site.

fakat ne hikmettir bilinmez şikayetlerimi ilettiğimde restoranta gerekli uyarılarda bulunulmuştur şeklinde cevap alıyorum nedense pek inandırıcı gelmiyor, bi hatayı restorant 3 kere yapar mı? 3 sefer isteğim dışı siparişim iptal oldu aynı restorant tarafından, bu nasıl bi uyarıysa bende istiyorum.
Bir saat siparis veriyorum ac acina secip odaklaniyorum onaylandiktan sonra hop kumpirimiz kalmadi .