bugün

sözlüğün eksisozluk ile kıyaslandığı altın dönemini görmüşlerdir.

şimdi ise inciyle kıyaslanıyor. üzücü.
Eskilerden kim kaldi yahu diye bir iclenip donemin arkadaslarini cidden ozledim. Eski yazarlar bana bi ulasin ya, nicklerinizden cok azini hatirliyorum ama sahane arkadaslar vardi onlar kendini bilirler. Bi ulasin. Bir durum var. Optum,kib,byes.
ne eskileri daha dünkü çocuk bunlar.*
sol freamde görünce 11. nesillerin her kuşu siktiler bi leylek kaldı düşüncesiyle başlığa girdim.. konu başkaymış.. sözlüğün en efsane neslidir.
(bkz: 2 nesilden fazla yazan yazar)
Sözlükte aktif üye sayısı parmak sayısını geçmeyen nesildaşlar.
az kalmışızdır.
Uzun bir reklam arasından sonra (bkz: ekşi)yeniden aktif çalışma hayatına burada devam ettiğim nesildir.

Edit: tt olmuşuz lan *
gördüğümde mutlu olduğum nesildir.

bana üniversite yıllarımı hatırlatır.
(bkz: biz daha ölmedik)
En popüler üyesi kukla olan sayıları az nesildir.
Aktif üyelerini bulmak zordur.
mensubu olduğum nesildir..sayımız pek az olmasa da işten güçten sürekli online olamıyoruz,tahminim bu yönde..son zamanlarda nesildaşlara hemen hemen hiç denkgelmiyorum
şuan nickimin altındaki ibare. yazarın yedinci nesil olduğunu gösterir. açık ve net.

edit: yanış hesap, pardon.
hakettigimiz degeri görüyor muyuz acaba?
Aha bizim tarikat.
sözlüğün en ezik nesilidir,evet.
yaşlandık gençler.

birçoğunun artık aktif olmama sebebi, uludağ sözlük'ü ekşi sözlük'e geçişte bir staj mekanı gibi kullanmalarından kaynaklanmıştır.

uludağ sözlük yönetimi de sözlüğe bir çeki düzen verir umuyorum.
ilk neslim, canım yedinci nesil. gayet de güzel bir nickim vardı. neden sildirdiysem. tekrar açılmıyomuş da duyduguma göre..
Vefakar nesildir ayni zamanda.
(bkz: biz hala ölmedik)
hakkında pek bilginin olmadığı kuşaktır.
Bizim nesildir, eskimiş, azalmış ama bitmemiştir!
Mensubu olduğum tarikat.
Değerini bilememişim. Yedinci nesilde yazar olup, 11. nesilde aktif yazar olmak çok koydu. Tebrikler.
ilk kayıttan bu yana sözlükte altı dünya yılını devirmiş olan insanlardır.

çoğu,
girişteki "beni hatırla" seçeneğindeki tiki kaldırmış,
derinlere inmiş, nesildir.