bugün

bazıları uçuk kaçık olan mesleklerdir.
(bkz: astronot)
hala ne olacağıma karar veremedim.
makyöz.
(bkz: ressam)
Otelci.
pilot. kabul edelim hepimiz istedik bunu. şimdi bakıyorum da oha lan pilot niree öğretmen niree.
bende pilot olmak istiyordum şimdi alıyorum bir bilet pilot benim şöförüm oluyor oturuyorum arka koltuğuma alıyorum gazetemi içeceğim elimde sür diyorum hadi öyle olmaz böyle olur.
doktor. muhendis olduk buna da sukur. 65 yas ustu icin anlami olan 5 meslekten biri sonucta.
pilot, boksör, polis v.s.
7 yaşındayken market sahibi olmak istiyordum. hamburger/pizza şeklinde olan ve kolalı jelibonların hepsini yiyebilmek için.
BisikletÇi.
hemşire olmak istemişimdir.
Senelere gore olmak istedigim meslekler dansöz>balerin>ressam>oyuncu>sarkici>tiyatrocu>muzisyen>yonetici>isletme okuyor.
Hayir nasil oldu da bu kadar sanatci olmak isteyip simdi isletme okuyorum, çok ilginçtir.
savcı olmak isterdim gelin görün ki amele oldum.
pilot olmak isterdim uçmak için hedeflerime ulaştım fakat uçmak için uçak kullanmıyorum.
dansöz. çocukluk işte.
(bkz: makinist)
yunus baligi egitimeni.. zamaninda cok yabanci film seyretim. genelde köpek baligi yunus egitmenleri vs idi.

beyinimi afyonlamis.
polis. hala istiyorum az kaldı sayılır.
hep pilot olmak istemiştim. oldum.
Yılan Hikayesi ile büyüyen bir nesil olarak tabiki Polis. Şuan besyo okuyorum sanırım bu saatten sonra polis olamam ama eminim ömür boyu içimde kalacak bu meslek.
kaportacı olmak istedim.
Ben büyüyünce merdiven silicisi olucam dermişim.
Astronot olmak isterdim. Gözüm yükseklerde idi.
uzay profosoru.*