geçen yine kate upon yanımda geziyoruz felan, tutturdu parise gidelim. seni mi kırıcam hazırlattım jeti ver elini paris. sonra bi baktım uyanmışım.
yarragım. evet evet yarragımdır kendileri.çünkü çok ünlüyle konuştum ama en delikanlısı yarrağımdı.
ee ne oluyormuş konuşşunca anlamadığım.
ünlülerle dost mu arkadaş mı ne olunur ki.
lan adam kendi öz kardeşini kıskanıyordu benim tanıdıklarım neyse.
(bkz: aykan ilkan)
(bkz: buket doran)

ikisiyle de bugün tanıştım. çok tatlı insanlarsınız!

edit: aykanla buket'i sevmeyenler rahatsız.
eskileri yazmaya hacet yok yakın geçmiş;
gulgün feyman
türkan şoray
özcan deniz
cemal hünal
taçsız kral pele.
ibrahim tatlıses.
emrah.
asuman krause.
cem davran.
hande ataizi.
kenan doğulu.
mercan dede.
suat suna.
erkan petekkaya.
Kıvanç tatlıtuğ ve azra akın. Kafede tesadüfen görmüştüm 5-6 dk konuştum.
onur öymen, turgut özakman, nazlı eray, meltem arıkan, jülide gülizar, tuna kiremitçi, buket uzuner.hepsi ile kitap tanıtım günlerinde sohbetler ettik. bilgi birikimi olan insanlarla beraber olmak harika birşey
ajdar anık. ötekileri yazmaya gerek yok artık.
VEDAT OKYAR'la rakı masasında fotoğrafım var. ayık ol.
murat murathanoğlu ve ismet badem ile pek güzel muhabbet çevirdim. her lig maçında da çeviriyorum. ismail şenol ile de merhabalaştığım doğrudur. roksan kunter roksan abla modunda zaten. nur germen de beni pek seviyormuş. *
or general bilgin balanlı ve eski hv kuvvetleri komutanı aydoğan babaoğlu ikisi de hapise atıldı bazı orospular tarafında.
nihat doğan, beşiktaş'ta ki apartmanımızda bir tanıdığına gelirdi habire, kia jipiyle.*
tanıl bora.
mahir ünsal eriş.
emrah serbes.
ismail beşikçi.
canip yıldırım.
selda alkor.
Kazım koyuncu .
kimine göre ünlü sayılmaz belki: (bkz: kahraman tazeoğlu)
murat kekilli ye "merhaba çılgın abi" demiştim küçükken yaşımı felan sorup iç çeke çeke gitmişti.
kendim.
"a", "e" ve "i" ile yüz yüze konuşmuşluğum vardır. ancak "ı", "o", "ö", "u" ve "ü" ile henüz kısmet olmadı.

(bkz: iğrenç espriler)
suavi. ankara cepada, şişçide.
hüseyin kağıt, kristal pavyon.
(bkz: tarık akan)
(bkz: ataol behramoğlu)
(bkz: adolf hitler)