bugün

Birgün taksiye bindim eve geldim cebimde para vardı ancak taksiciye para vermek için elimi cebime soktum para bulamadım, taksiden indim tüm ceplerime baktım para yok. Taksiciye beklemesini ve evden para alıp geleceğimi söyledim. Eve girdim evin içerisinde parayı almak için yürümeye başladım o sırada elimi cebime atmıştım bir baktım cebimde para var. Dışarıya çıktım ve taksiciye parasını verip gönderdim. Ancak şu var ilk seferde taksiciye para vermek için elimi cebime attığımda cebimde para olmadığına yemin edebilirim.
akşam vakitleri sokakta yürürken zaman zaman geçtiğim yerdeki sokak lambasının söndüğünü ve ben geçtikten sonra yandığını fark ediyorum ama fark etmemişim gibi yürümeye devam ediyorum. yemezler.
Hiç unutmam bir gece oturmuşum sözlükte güzel güzel entari girip kendi kendime

- Olm süper entari giriyorsun şahanesin sen

Falan diyerek enaniyet duygularımı zirveye taşımaktaydım. Ben bu enaniyet duygusuyla adeta orgazm yaşarken, ilahi adalet devreye girerek
+ övünme, silkelen ve kendine gel
Diye açılımını yaptığım bir

- piiiisssssst, fırrrk
Sesi geldi, tabii ki benim bu sesi duymamla irkilmem bir oldu.

Ayağa yavaşça kalktım ve odamdaki Air wick markalı oda spreyi ve aparatı camdan aşağı attım.

Sonra yine
- Olm şahane entari giriyorsun sen yeaaa ehehehe
Diye devam ettim.
(bkz: gece kıçın açıkta kalması)
Masanın altına soktuğum sandalyenin, sabah ordan çıkmış ve bana dönük bir şekilde durmasi. Yoksa uyurken biri benimi izledi diye düşünüyorsun sonra gülüp geciyorsun.
çok kucuktum. 6-7 yaşlarında falan olmalıyım. bir yaz tatilinde düden selalesiene gitmiştik ailemle. Ahşap korkuluklardan şelaleyi izliyoruz. Annemle babam dönüp yürümeye başladılar. Ben bakmaya devam ederken birden simsiyah giyinmiş, büyücü gibi şapkalı, elinde orak olan biri belirdi. bana sert bir bakış atıp selalelin altına girip kayboldu. ondan sonra belki 10 kez antalyaya gitmisimdir ama düdene tekrar gitmedim.
4 yıl önceydi sanırım. Yaz günü ve gündüz, babam yan odada uyuyor. Aynayı camın önüne koymuşum saçımlamı ne uğraşıyorum odamda evde bir ben bir babam.aynaya bakarken aynada babamın odamın kapısından kafasını uzatıp bana baktığını gördüm ama kıyafet falan aynı herşey. baba diye seslendim kafamı aynadan arkaya doğru çevirdim kimse yok. tuvalete gitti heralde dedim içimden tekrar aynaya bakmaya döndüm. bu sefer hemen arkamda gördüm aynadan yine baba uyandın mı dedim tekrar aynadan kafamı arkaya çevirdiğimde kimse yok. Sonunda kalktım gittim yan odaya babam horul horul uyuyor ama hala ihtimal vermiyorum numara falan yapıyor sanıyorum. Uyandırdığımda hiç uyanmadığını ve tuvalete falan gitmediğini söyledi. Aynalarla ilgili bi kaç şey duymuştum ama bunu yaşamış oldum özellikle geceleri fazla aynalara bakmayın bak yine bir titreme geldi.
çocukken yerde bir mermi bulmuştum. aptalın biri dolu mermiyi yere atmış ve ben o zamanlar onun dolu olduğunu anlayacak yaşta değildim. mermiyi yere dik bir şekilde yerleştirip üstüne büyükçe bir taş bıraktım. sonra ne mi oldu? mermi patladı. gözlerimin önünden geçip üstümde ki balkonun altına saplandı. şimdi silahlanmak isteyenlere sesleniyorum eğer sizde böyle yere mermi atıp, silahı ortaya bırakıp hıyarlık yapacaksanız hiç almayın daha hayırlı. atalar boşa 'şeytan doldurur' dememiş her an bir kaza gerçekleşebilir ama böyle işlerle uğraşmayarak kaza ihtimali ortadan kaldırılabilir veya çok sıkı tedbir alınması gereklidir.
Torbacılar tarafından şarap ikram edilmişti... Oradan uzaklaştım yavaştan
çok sıkıştığım bir anda tuvalete zar zor yetişmiştim. klozete oturup sıçma pozisyonu aldıktan sonra uzun ıkınmalar sonucu çok ince bir "fıss" sesi ve o da ne ? bok yok. inanın gram bok yok. o bağırsaklarımda hissettiğim dayanılmaz baskı hissi 1 saniyelik "fısss" sesinin ardından yok olmuştu. hayretler içerisinde kalmıştım.
Okuması zevkli,okuduktan gece tuvalete gitmeye engel olan vakalar
Suan da oldu,daha öncede oldu gaipten ezan sesleri duyuyorum.
Birileri bana kendi ismim ile hitap ediyor. Yalnız olduğum zamanlar oluyor bu genelde. Son zamanlarda uğramaz oldu. Hep merak etmişimdir bu kimdir, nedir, nereden geliyordur diye. Çok enteresandı.
Pakette son dal sigaramı yaktıktan bir iki saat sonra, paketin içinden bir dal sigara daha çıkmıştı. Önce tuhafıma gitmişti. Görmedim herhalde diye düşünmüştüm ama aynı olay daha sonra da yaşandı. Bir kez olmuş olsa tamam ama iki kez paketin boş olmadığını göremeyecek kadar bunadığımı da düşünmüyorum.
Bundan 5 sene önce ikindi vakti evde tekim.kuran okuyom o günde ramazan ayındayız zaten.5 sayfa filan okudum kuranı kapattım koltuğa uzandım.uzanmamla birlikte sayfa sesi duydum ama baya irkildim kalkıp baktım kuran kaldığım yerden açılmıs.imkansızdı cam pencere kapalı odada tekim kuranın dış kabıda kalındı baya anlam veremedim.sonra 5 sayfa daha okuyup yattım.
Okumayı çok sevdiğim olaylardır.
Bir keresinde aynanın önünden geçiyordum geceydi. Kendime iki saniyeliğine baktım ve gözlerimi kırmızı olarak gördüm sonra geri aynanın karşısına geçtiğimde normaldim.
Öğrenciyken tek başıma bir apart dairede kalıyordum. Büte kalmıştım apartmandakilerin çoğu, evlerine gitmişti. Tek başıma odam da otururken aklıma yarım kalan kitabımı okumak geldi. Yatağıma uzanıp yarım kaldığım sayfayı açtım. Okumaya başladım. Sayfanın ortasına geldiğimde kafama sanki biri bezle vurdu. Kalktığım gibi yalın ayak sokağa fırladım. O gündür tek başıma kapalı bir yerde kalamam.
okuması zevkli olaylardır. okuduktan sonra tuvalete gitmesi daha da zevklidir.
saf enerjinin bir cisim ve şekil haline girmesi.
Geceleri klozetten gelen
Baba kurtar bizi baba sesleridir.

Azaltmam gerekiyor evet.
Sözlükte bir kızla seks yaptık sanki gerçek gibiydi. Kelimelere dökemiyorum ama harikulade idi.
benimki bir yanılgıdır.

Kuzenimde kalıyorum bir gece, ankaranın yine buz gibi olduğu zamanlar, öğrenci olduğu için ev de ısınmıyor... battaniyeyi kafama kadar çekip yattım. Sabah 7-8 gibi üstümde bir ağırlıkla uyandım " karabasan- uyku felci " sandım. euzu besmele çektim baktım hareket edebiliyorum, ama üstümde hala bir ağırlık var. kuzenimin bir kedisi olduğu aklıma geldi.
sağlam korkutmuştu...
Üniversite de öğrenciyken hesabıma 1000 tl para gelmişti. O zamanlar 1000 tl büyük para öğrenci için yıl 2000 düşünün yani. Kim gönderdi niye gönderdi bilmiyorum ama hiç ortaya çıkmadı bende aramadım zaten.
01 ocak 2017 satanistlerin katliamı.