bugün

Mardin, Trabzon, izmir, Gaziantep, Hatay, istanbul.
iki yer sadece. istanbul ve diğer şehirler.
çemişgezek.
kendi yatağım.
misafir odasında girişte sağdaki çek-yat. *
istanbul ve amasya.
deniz karşısında oturabileceğim, herhangi bir yer.
tek tek sayılabilecek şehirlerdir.
sözlük formatı dışında yazı: ee şimdi herkes tek tek yazıyor şehirler bilmem neler de, eee ele ne geçti? bu başlık ufku mu genişletir, yoksa ''aaa haydar abi denizliyi seviyormuş ya la! ne kadar ilginç'' mi diyorsunuz içinizden.

(bkz: sözlük anketörlüğü)
istanbul, Dolmabahçe'dir efenim. Nedeni ise denize sıfır çay bahçesiyle harikalar yaratan bir boğaz manzarasının olması. Aileyle gitsen sevimli, sevgiliyle gitsen sempatik bir yer olması da etken tabi. sevgiliye 'ya sen yokken ben işte hep buralara gelirdim' yalanının tutacağı mekandır. burada sevgiliye ben böyle mütevazi mekanlara gelirim beyefendi çocuğum imajı verilir.

Altınoluk efenim. Tatil yapmak için ideal yerdir. Yosun yoktur, deniz anası yoktur. o gadar temis ki balıhlarlan yüzüyon valla gibi bir şey de yoktur. Balıktan huylanırım şahsen. Duru bir su tabi ama balık yok.* Kafa dinlemeye gitmek için de idealdir. Sakindir,sessizdir özellikle Eylül ayında ancak süper ninelerimiz ve dedelerimiz sahile gidip denize giriyor. Bu sene denedim ondan biliyorum. Sahil gün boyu boş da olabiliyor. Kuma oturup saatlerce denize bak mala bağla hiç kimse daldığın rüyadan uyandırmaz.
(bkz: biga)
muhabbet edilebilecek bir insan yeter. mekanları güzelleştiren insanlardır.
(bkz: sakarya)
Balıkesir-Erdek. Sevilesidir. En güzel günbatımını izlemek isteyenlere.
Ege bölgesi olsun da neresi olursa olsun.
esenboğa airport dış hatlar terminali. net.
bursa...
(bkz: ankara)
beylerbeyi sahili.
götümün deydiği her yer anam.
bilgisayar koltuğum.
Görükle sözlük seviyorum köyümü,çoğunluk sevmez ama ben de burda başka türlü nefes alıyorum.
çanakkale, bursa, karaman, kocaeli,antalya.
ısparta, akşehir, çanakkale, ankara, mersin.
(bkz: Erdek)
vay canına bir tane eskişehir yazan olmamış. Evet bildiniz ben eskişehiri seviyorum.