bugün

benimde başım şuan sivilcelerle dertte amam vaktim olmadığından hızlı bir çözüm yöntemi olarak buz gibi suyla yüzümü yıkadığımda geçtiklerini hissediyorum. Sabah akşam düzenli olarak deneyin geçtiklerini hisedeceksiniz.
Reis yatmadan önce yeşil sabunla ve sıcak suyla banyo yap veya yüzünü sabunla. Sonra imexi yüzüne iyice sür. Zorsunma bembeyaz oluncaya kadar sür. Sabah uyanınca fark yarattığını göreceksin.
zeytinyağlı sabun.birebir.
sevil öztatlı durumu şöyle özetliyor.

ne ferman dinler ne kadı
sosyetik çıkmıştır adı
cennetten mi gelmiş sanı
adınada derler seks, adınada derler seks
seks seks seeeeeekssss
köstebek sidiği birebirdir.
cildiyeye git ve sivilcelerin için tedavi görmek istediğini söyle en geç 7 ay sonra geçer hepsi.
(bkz: liseli was found)
sivilcenin nerede çıktığına bağlı olarak değişen bir durumdur. Eğer sivilce suratınızda çıkıyorsa işiniz zor diyebilirim. kesinlikle bir cildiyeye gitmek en mantıklısı. ancak vücudunuzda özellikle de sırt bölgenizde yoğun bir şekilde çıkıyorsa en etkili çözüm güneşlenmek. güneş ışınları sivilcenin en büyük düşmanı diyebilirim. kış geldiğinde yoğun yağlanma ile birlikte tekrar çıkacaktır. Eğer güneşlendikten sonra (bu arada hepsinin yok olduğunu göreceksiniz) gerekli ilaçları kullanır ve kendinize iyi bakarsanız az bir sivilce ile kurtarabilirsiniz. bunu üst üste 5-6 yıl devam ettirirseniz sivilcelerinizden tamamen kurtulma ihtimaliniz çok yüksek.
(bkz: camwow) ve ya (bkz: retrica) kullanin.
Atmık sür iyi gelir.
sıkın.
ya da gelin ben sıkayım.
yiyorsunuz yağylı yağlı çekirdeği kızartmayı sonra sivilcem var..

(bkz: anne lafı)
Ev yemeği yiyin başka bir şeye bulaşmayın sakin olun.
Aile hekimliğinize gidip sivilce için hap yazdırın. Kimyasal içeriyor falan ama sivilce denilen bir şey kalmıyor. Bebek yüzü gibi bir cildiniz oluyor.
Not: ilacın yan etkisinden kaynaklı kısırlık olabiliyor..
büyüyün.
Idrarinizla yuzunuzu yikayin.
vücudun yağ oranını azaltan sivilce ilaçları var ama ciddi yan etkileri olduğunu duymuştum.
Suna dumankaya'nın takip edilmesi kişiye verilecek en iyi tavsiyemdir.zira kendisi öyle bir konuşuyor ki yüksek lisansını bu konuda yapmış zahar.
bir tane limonu dörde bölün, çöpe atın.
Kimyasal tedavidir. Kesin çözümdür ama kısır olursanız karışmam.
ergenliğinizi tamamladıktan sonra gelin.
Cildi temiz tutmakta başlayın.
dokunmayın.
Fazla çekirdekten ya da çikolatadan sonra yüzde çıkan sivilceler için birebir çözüm önerim var. Şimdi herkesin evinde batikon vardır.* Sivilceyi patlatın sonra da kulak çubuğu yardımıyla oraya sürün. Sabaha ne sivilce kalıyor ne de iz. Öyle kremlere falan para harcamayın yani.*
Çok su içecen. Bir de sırtına bile sıçradıysa sorun ciğerlerde olabilir, aktar bana böyle dedi. Kükürtlü bi sabun kullanıyorum içinde hint yağı falan da var bak o iyi geliyor bir kere yıkayınca bile farkediyor. Yine de karışmam bi şey mi şey olur. Sağlıklı geceler.