bugün

şekerli parfüm.

erkek sıkınca kendimi asasım geliyor. ılık mısın be kardeşim
insandan insana değişir. sirke kokusu, otobüste terlemiş pis erkek kokusu ve tabiki lahana kokusu.
Yağmurdan sonraki toprak kokusu.
ezilmiş çürük sarımsak kokusu. iğrençtir.
Süt kokusu.
yanık kıl kokusu, haşlanmış yumurta kokusu, hasanpaşada duyulan kurbağalıderenin kokusu.
tuvalet yani bok kokusu.

ter kokusu.

Ağız Kokusu.

bence sadece benim değil tüm insanlığın sevmediği kokular.
sucuk kokusu.
ayak tırnağı arasındaki pisliğin kokusu.
şurup gibi kokan bayan parfümleri.
fondoten kokusu. Kızlar kocaman sivilceleri ve lekeleri kapatmak için katman katman sürmeyin yanınıza yaklaşamıyoruz.
yosun kokusu. çok solununca kusturabilir.
Balık kokusu.
hani sogani pembelesinceye kadar kavuruyorlar ya, heh iste bu sure icerisinde etrafa yayilan kokudur.
yeni biçilmiş çim kokusu*, ayak kokusu ve kesinlikle şekerli parfüm.

buradan toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayıp şekerli parfüm kullanan arkadaşlara sesleniyorum; inince ya da gittiğin yere varınca sık onu nolur! kazana düşmüş gibi pöf!
şekerli parfüm kokusu. kesinlikle insanı bayıyor.
yeni regl olmuş kız kokusu.
yanık kıl kokusu, haşlanmış yumurta kokusu, hasanpaşada duyulan kurbağalıderenin kokusu.
kan kokusu.
ayak kokusu.
(bkz: işkembe çorbası). Bu şeyin kokusunu düşününce bile tuhaf oluyorum.
yeni aldığın duşun ardından bindiğin metrobüste; sıkışıklığın, sıcağın ve pisliğin verdiği ve burnuna buram burak gelen insanların ter kokusu.
kaşar kokusu. Gerçekten tost yapılırken falan çok kötü kokar.
işkembe kokusu, ter kokusu.
Balık kokusudur. Nefret ediyorum hem pişmiş hem pişmemişken yaydığı kokudan nefret ediyorum. Hayatta katlanamadığım tek kokudur. Hele ki balık yedikten sonra ağız temizliğini yeteri kadar yapmadan öpüşmeye kalkan kadını tokatlayasım geliyor.