bugün

Sabah yarı uyanıkken adımı zor hatırladığım saniyelerde sigara paketini ve çakmağı bulup o kafayla, sigara içebiliyorum. Bana özel bir güç mü yoksa her triyakide mi var bilmiyorum.
Birinin yavşak olduğunu saniyede hissederim ve bu bilgi ışığında davranırım.kötü biri olduğumu düşünür.
kokuyu renk olarak algılayabiliyorum. (bkz: sinestezi).
Saçlarım kıvırcık. Bu yetmez mi? Başka yok çünkü.
Kadınım.
çok enerjik ve hiperaktifimdir.
umurumda olmamasına rağmen, genellikle etrafımdaki insanların morallerini düzeltir ve onları bolca güldürürüm.
Bu mesajı yazarken görüntülenemeyecek olması, benim henüz çaylak olduğumu gösterdiğine göre benim henüz bir özel yeteneğim olup olmadığını bilmiyorum. Beni yazar yaptıklarında siz bu mesajı göreceksiniz, ben ise özel yeteneğimi sizlere yazarak göstereceğim.
Sınır tanımadan her an her yerde uyuyabilmek ve sınırlarımı zorlayıp günlerce uykusuz kalabilmek.

Süpersonik koku alma yeteneği ile bir ortamda kaç kişinin bulunmuş olduğunu anlayabilmek. Hormonal değişimleri ve heyecanlanan kişileri sezebilmek.

Psişik güçler ile tuhaf rastlantılar ile mutlu tesadüflere dair ön gösterim yapabilmek.

Ve söz konusu kek ise tıka basa doymuş olmama rağmen koca bir kalıbı yiyebilmek...

içimde birkaç kişi taşıyor olabilirim.
Hatırlamak ve Öngörebilmek... insanların sıtımdan bıçaklıyacağını her zaman fark edebiliyorum geçmişte olanlarıda unutmuyorum ama her seferinde belki bu sefer yanılırım diye beni bıçaklamalarına izin veriyorum...
karşımdaki insanın ne hissettiğini hissedebiliyorum.
hafiza. yasanmis seyleri en ince ayrintisina kadar aklimda tutabiliyorum. bi de super intikam alirim.
daha önce mutlaka söylemişimdir, söylememem imkansız çünkü ama;

nerede gerizekalı varsa kendime çekmek. hiç şaşmaz.
ZAMANDA YOLCULUK YAPIYORUM. BAK ŞiMDi.

BAK AZ ÖNCEDEN ŞiMDiYE GELDiM.
Çekici olmak, nerede vücudu beyin ataması bekleyen bi çok hücreli canlı var beni bulur.