bugün

21 yaşımdayken halı sahada giydiğim turuncu renkli ter kokan atlet görünümlü şey. forma sayılıyodur inşallah.
(bkz: şifo mehmet)
dedemin benim 5 yaşındayken galatasaraylı olmam için aldığı galatasaray formasıdır. formasından,şortuna,konçuna kadar hepsini almıştı sağolsun. hani sponsoru vakıfbank olan o sarı forma kırmızı şort.
ama tabi ilkokulda iken beşiktaş'ı seçmiştim ve iyi ki de seçmişim.
galatasaray 2000-2001 tugay kerimoğlu forması.marshall reklamlı zamanlardan.hala da duruyodur bı köşede.
(bkz: siyah önlük)*
brezilya(ronaldinho) forması.
(bkz: sivasspor forması)
delgado imzalı 2008-2009 beşiktaş forması
98 senesi orhangazi belediyespor yaz okulu.
revivo. bir israilli adam. hey gidi.
as roma forması. galatasaray formasına benziyor diye almıştık tabi.
galatasaray 2002-2003 forması.
4-5 oyuncusundan ıslak imzalı galatasaray forması...

ilk ve tek formamdır, o da yıllarca durdu gardropta sonra kayboldu amk.. liseden beri takım da tutmuyorum.

oh lan, dünya varmış.
beşiktaşın yüzüncü yıl forması. çok kraldı yaaaav.
2001 yılında / Ali Akdeniz 11 yazılı Fenerbahçe forması. Ali Akdeniz ne aq. insan Boliç falan alır. Babamın hediyesiydi. Galiba Boliç yazılı olanları pahalıydı. *
7 numaralı michael owen formasıdır. kırmızı olup göğsünde carlsberg yazanından tabi.
banik ostrava milan baroş formasıdır.
roma'nın 10 numaralı totti formasıdır.
hakan şükür 9 numaralı formadır, hey gidi günler.
3 numaralı 100.yıl beşiktaş forması.
1996 yılında hagi'nin 10 numaralı forması. vakıfbank yazıyordu önünde. galatasaraylı kuzen göndermişti fakat hiç giymedim.

not: fenerbahçeliyim.
real madrid - figo formasıdır.*
görsel

hey yavrum hey be!

düzenleme: o "ilk" ibaresini görmemişim. o zaman;
görsel
görsel

sonrasında;
görsel

ve ardından;
görsel (en yakın arkadaşıma almıştım fakat inadıma yaparmış gibi gidip fc bayern forması almasıyla vermemiştim ipneye.)

sonra da en üstteki geldi.
Galatasaray'ımın parçalı forması.
samsunspor forması.