bugün

Modern toplumlarda Alfabenin ikinci harfinin önemi.
Ola ki karşıma Road runner çıkarsa yakalayıp yemek için her daim tetikte ve hazırım.
gençliğim?
herşeyin çözümü benim.
lucifer.

beyaz kanatlar.
ışık getiren anlamında.
siyahlar.
cehenemin karanlığı için.
(bkz: bende bir ben var benden içeri)
Gayet açık bence.
il decameroni filminde rahibeler tarafindan paylasilamayan dilsiz oduncu.
Kendimi manken sandığımı anlatıyorum şuan.
Biat etmeyi öğreneceksiniz. Net olarak bu. Evet.
(bkz: bench press)
müslüm gürsesin ne kadar karizmatik olduğunu anlatmak istemişimdir.
Cesaret ve Tek başına hareket etme özgürlüğü.
Hiçbir şey.

Profil fotoğrafımda ankara'da şu meşhur 7.caddenin oralarda marco pasha diye bir kafenin ilersinde( adı aklıma gelmiyor şu an) hoş bir kafe vardi, starbucks benzeri. Gece kapanana kadar orada oturmuştuk, dışarda. Aylardan şubat bu arada. Üşüdüğüm yüzümden belli oluyor. O fotoğrafı gördükçe aklıma o gün geliyor ve o günü hatırlamayı seviyorum.

Kafenin adı arabica'ymış.
alakasızdır bence. profilde çok mutluyum gibi gülmüşüm ama alakası yok.
safe me from the dark yazdığına göre ingilizce bilen birini arıyorum ayrıca.
evrendeki kaosa dikkat çekmek istedim.
harf olan b.
(bkz: Şener Şen)'e olan sevgim.
itinayla ders verilir.
Kara deliklerin osmozif reptilmelerindeki ince hapsıfların paralel evrende dalgalar oluş...

Profil fotom yok. Yoksa anlatacak çok şeyim var. *
bu ülkeyi sıfırdan inşa eden adamın içimizden birisi olduğu. allah göstermesin bir gün tekrar kurtarılması icap ederse gene içimizden birisi çıkıp kurtaracak. kendi insanından korkmadan, kibirlenmeden bizimle aynı yolda yürüyen, kendisini kendi insanından daha yüksek görmeyen birisi. sarışın ve mavi gözlü olmayacak belki bu sefer ama aynı azimle aynı inanç ile olacak mutlaka.
bisi anlatmıyorum ben
zall ne verdiyse onu kullanıyorum.
acıdık göt verdik, adımız orospuya çıktız
Animeleri seven, biraz kaçık ama sevimli bir hatunum. 25 yaşında hatun sayılırım artık dimi yani bence kendine hatun diyebilmeliyim artık. Hatun kelimesi çok hoş ya.