bugün

kamel...
Ağzıma aldığım ilk sigara kırmızı marlboroydu otlanmayı bırakıp kendime aldığım ilk sigara kısa mavi (light) west di efenim 5 liraydı o zamanlar.
cuğaradır o siğara olsa duramazsın.
kısa 2001'di.
Lan bir hatun vardı rastalı mastalı nasıl cool camel black içiyordu bende başlayım dedim ilk sigaranız camel black olunca hayatınız kayıyor bir daha hiç bir sigara kesmiyor sol bacağı kesmek üzereler camel black içmekten cigerimin sol tarafı cürüdü galiba.

Camel blacktır.
davidoff. zengindik .
Hatırladığım ilk sigara marlboro'dur efenim. Önceden birkaç denemem olmuştu çok küçüktüm hatırlamıyorum. Kırmızı lm falandır babamdan çalmıştım çünkü.
Sigara sağlığa zararlıdır,

Arkadaşlar sene olmuş 2015, insan hayatı artık daha değerli, lütfen sigara içmeyin, içiyorsanız da bırakın.

Not:işbu entiri, içine bir tek dal cuğaranın bir tek nefesi dahi çekilmemiş pembili akciğerlerinen nefes alarak yazılmıştır.
hiç biriniz de birinci'yi görmediniz demek ! ben birinciyle başladım .
pirveli miydi, comet miydi unuttum. Galiba super idi.
Kent switch. Başka da marka içmem hala
(bkz: djarum)

Öyleydi ya ortam.
uzun 2000 yeah.
mavi lark. yaklaşık 7 yıldır ama bırakmak istiyom bırakmak çok çok istiyom sözlük. ama olmuyo.
daha önce bu yoldan geçmiş ve başarmış arkadaşlar tavsiyeye açığım.
gelen kutumu bi yeşillendirin hele.
Eser olması lazım , kaçaktı .
ip incecik bir parliament sigarasaydı. Evebeynlerden dişil olanı içerken spontane olarak ben de içmek istedim ve içtim. ilk ve sondur benim için umarım.
bir kere monte carlo kırmızı içmiştim lise yılları 3.lira sonra hayatım boyunca sigara içemedim teşekkürler monte carlo sayende başlamadan sigarayı bıraktım.
lucky strike, hala lucky strike. kalite düştü ama olsun.
Djarum.
kısa parliament yoksa uzun parliament o da yoksa kısa mavi lark o da yoksa chesterfield e o da olsun artık.

winston sigaralarının hiçbirini içemiyorum.
Samsun maltepe ya da 2000 dir sanırım çok küçüktüm hatırlamıyorum. Babamındı herkes uyurken içmiştim. ilk ve son
görsel
şimdilerde bulamazsınız ama, gerçi o zamanlar da pek ulaşılabilir değildi.
Keltepedir.
marlboro blue ice. son içtiğim de parliament night blue.
Lucky strike. Kendine has tadı değişik bir tadı vardı. Sırf paketi siyah diye almıştım.