bugün

Acıma yetime döner koyar götüne açısı.
köşeye dik.
koy götüne rahvan gitsin açısı. *
38 derecedir.
gözlemci bakış açısı.
-lady gaganın en sevdiğiniz parçası
+bacağı

Şahsen bakış açımız olmasa da ruh halimiz aynı.
Hep aynıdır. Dik dur , kuyruğu dik tut , kimseye eyvallah etme. Ama ne olursa olsun başkasının parasına göz dikme ve asla haram yeme.
te'kitli muzari fiil.
kolay para kazan, kolay harca, canın o an ne yapmak istiyorsa onu yap, hayatın boyunca tadabileceğin tüm zevkleri tatmayı hedef edin. *
Basit. En iyisini yaşa. En güzel şekilde öl. Karşında duranlara boyun eğme. Canını yakanları 2. Defa affetme.
görsel
Bunun bir de ötesi var.
''bütün saadetler kıskanılmıştır'' der sait faik abasıyanık ve ''bütün saadetler mümkündür'' diyor ziya osman saba. benim aklım ermez ''saadetin ve mutluluğun amk, boş işler'' deyip geçerim...
diktir.
3.1 e bile dayanamadı tepeme yıkıldı.
69 derece.
Doğarken Pergelimi çalmışlar açım filan olmadı.
pesimisttir. elinde sonunda ölcez istediğin kadar güzel bak önemli olan daha çok ot içmek.
Geçmiş geçmiştir.gelecek,gelmemiş...bugün ise hızla geçmekte.hayat,peşinden koşulan,takip edilen ama her saniyesinde kiçini başini oynatip,hooop yeni yeni naneler sürmekteyse önüme,bakış açım komplikedir.değişkendir.an'ı yaşa derler ya örneğin,yaşanip bitti bile.kabul,karamsar bir açi.ama reel olan bu en azindan.
bakamıyorum o sağımdan solumdan bi şekilde geçip gidiyor zaten. fırsat olmuyor.
Pi sayısının üç alındığı dairelerin içine çizilen üçgenlerin dar açılarının karşı konulmaz çekiciliği kadardır.
görsel
Hayatini hayata senden daha fazla deger veren ve senin de sevdigin biri ugruna harca ve öl.
90 derece..

Dündük bakıyorum.. Hayat çok canımı yakıyor...
eğitim şart. benim hayata bakış açım bu azizler.evet.