bugün

Olmaması.
Hırslı, aşırı duygusal, saf, düşünceli, yardımsever. En güzeli de farklı şehirlerde bile olsak da beni hiç unutmaması.
Sene 2011. Üniversiteyi kazanmış bir yurda yerleşmişiz. Devlet yurdu he. Tıklım tıkış.. 8 kişi birlikte.

Yeni yeni odadakilerle tanışmaya başladığımız zamanlardı. Sanırım 7.gün falan.

Bir arkadaş elinde Antep fıstıklı çikolata ile gelmiş; hepimize ikram ediyordu sağ olsun.. sıra şu an yakın arkadaşım olan kişiye geldiğinde;

- neyli o?
-Antep fıstıklı.
- Yok canım, ben kendim Antep fıstığıyım.

Dedi. kendisi de hakikaten Antepli ve fıstık gibi de bir kadındır. Can kadın, canım kadın.

Özetle;

-koca bulacaksanız yazıyorum:
Siyah saç, bembeyaz bir ten, minyon tip, çekik göz. Takribi 24 yaşlarında ve Öğretmen.
-Seküler taliplerini bekliyoruz .

(bkz: hachikos)
cadının teki ama seviyorım keretayı.
içe kapanık kanatsız bir kuş. Uzakta onu özledim.
yalan. en belirgin özelliği her şey için yalan söylemesi. olsun ben yine de seviyorum onu.
beni siklememesi.
Kel bir fizikçi olması.
Şu hayatta vazgeçemeyeceğim ve sırtımı güvenle dayayacağım ailemden sonraki tek insan.
Çok bilgili olması ve bunu paylaşabilmesini seviyorum.
anasini sikiyim basliga bak. bildiğin yazacak bir seyim yok. yakin arkadasim yok.
Hamile, çok tatlı ve dünyanın en iyi insanlarından biri.
naif, hassas, sevimli, kırılgan bir o kadar da dayanıklı ve sabırlı.

onun yaşadıklarını yaşasam kesinlikle öyle bir sabrım ve tahammülüm olmazdı. bu özelliğiyle dünyada tek olabilir. daha sabırlı kimseyi görmedim ömrümde.
Tövbe de
Aksarayı mesken tutmuşuz
Kerane tatlisi yeeriz
Senle kariya gidelim
gibi seyler diyo. Yalnız bu kiz yanlis olmasin dmdmdmddkldm
o neki yeniyor mu?
Hepsi manyak, baya manyak normal insanlar değil, manyak oldukları için midir bilmem, beni de manyak yapacaklar.
Orospu çocuğu.
it suratlı.
bana katlanabilmesi zira aşırı dengesiz bi ruh halim var biraz önce kahkaha atarken belli konulara gelince hüngür hüngür ağlarım sonra deli gibi gülerim kendi halime. evet sanırım delirdim.
Esmer güzelidir esmer sever. Çilek portakal kırmızı et peynir yemez. Patlıcana bayılır ama onun da közlenmişini sevmez. Kitap okumaya aşıktır ama her kitabı okumaz. Film izlemeyi sevmez. izle diye yalvardığım filmleri bile izlemez başladım ilk partta sıkıldım çıktım der. Aşka aşıktır. Gerçekten sever her defasında gerçekten üzülür. Uzun saç sever renkli göz sevmez. Sarışınlardan hoşlanmaz. Kara bayılır. Yağmur sevmez. Soğuk insanıdır sıcaktan nefret eder. Daima kendini şişman görür -ki değil- zayıflamam lazım diyip durur. Oğuzhan Uğur hastasıdır. Her yeni videosunu atar muhakkak izletir. Fenerbahçelidir. Sevdiği insanlara bulaşır vurur kaçar filan. Halk oyunlarını sever çok da yeteneklidir. Tuzlu, ekşi sever. Her şeye trip atabilecek potansiyele sahiptir. Çabuk sinirlenir çok gülmez.
Kendini ilgilendiren konularda Fazla vurdumduymaz. Fazla cömertkar, fazla bir başkasını düşünen biri. Ama çok severim namıssızı
müthiş biri. sabırlı, sakin, hassas...fakat geçmişinden getirdiği sorunları var. anne babası tarafından önemsenmemiş, hırpalanmış bir kadın. bu yüzden kötü bir evlilik yapmış ( kaçış gibi görmüş) onda da mutluluğu bulamamış. çocuğuyla hayat mücadelesi verdiği için yorgun ve depresif. ama ben onu çok seviyorum. o benim kardeşim gibi.
Bir tanesinin dişlerinde tel var bu onu farkli kılıyo ayrıca cok komik digeri sürekli arkadas grubumuza sacma ama komik olma özelliği taşıyan resimler atiyo ve digeride sessiz ama varlığını her zaman cok guzel bir sekilde hissettiren üniversitenin bana kattığı nadide ve guzel insanlar
Her şakama gülmesi.
Annem gibi. Bayağı anne evlat gibiyiz.
Fizik gücü hariç tüm alanlarda benden çok üstün ve samimi olmasıdır.
görsel
her zaman yanımda olması ve beni koruyup kollamasi.
güncel Önemli Başlıklar